رفتن به مطلب
انجمن نودهشتیا
  • ثبت نام

.

helia
 اشتراک گذاری

ارسال های توصیه شده

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 1 ماه بعد...

سلامممم😂

در 8/28/2021 در 2:15 PM، helia گفته است:

به نام نامی الله

5djn_img_20210330_122143_541_7pa6.jpg

نام: سَلسال (آب گوارا)

نویسنده: helia.z

ژانر: تخیلی_عاشقانه

هدف: نظم دادن به افکار شلوغم!

ساعات پارت گذاری: نامعلوم

خلاصه: جاودانگی، تمنا و استدعای دیرینه‌ی تمامی مخلوقات است. در این چند سالی که هستی برای من به ارمغان آورده است، یافته‌ام که تو با من نامیرا می‌شوی. فریبت را نمیخورم! آسوده‌اندیش باش، زیرا این هوس را با خود به گور می‌بری! شرافتم اذن این را نمی‌دهد که حتی لحظه‌ای بیشتر به زیستن ادامه دهی! نمی‌توانم شاهد به آتش کشیدن پاره‌ای از وجودم باشم و سکوت کنم. من از جنس آبم! به پا می‌خیزم که مانعت باشم.

بریم سراغ رمان خوشگلتتتت!

باید بگم عالی  ترین چیزی بود که دیدم  اسم داستانت کنجکاویمو قلقلک داد تا بخونمش!

ژانر: مطابقت داشت با داستان

هدف: باید بگم خیلی فکر خوبی کردی نوشتن رمان خیلی آدم رو آروم میکنه چون تایپ میکنیم و حرف های نگفته‌امون رو روی یه صفحع مینویسیم!

خلاصه: قشنگ و تاثیر گذار و هم چنین مبهم بود

پارت اول رمانت رو خوندم تاریخی بود درست باب میل علایقم و باید بگم خیلی خوشم اومد و راستش کلمات کمان و شاهدخت که  به میان اومد منو یاد انیمیشن دلیر انداخت😂

و امیدوارم موفق باشی💜🥺

لینک به دیدگاه

4 دقیقه قبل، Fatemeh.poo گفته است:

سلامممم😂

بریم سراغ رمان خوشگلتتتت!

باید بگم عالی  ترین چیزی بود که دیدم  اسم داستانت کنجکاویمو قلقلک داد تا بخونمش!

ژانر: مطابقت داشت با داستان

هدف: باید بگم خیلی فکر خوبی کردی نوشتن رمان خیلی آدم رو آروم میکنه چون تایپ میکنیم و حرف های نگفته‌امون رو روی یه صفحع مینویسیم!

خلاصه: قشنگ و تاثیر گذار و هم چنین مبهم بود

پارت اول رمانت رو خوندم تاریخی بود درست باب میل علایقم و باید بگم خیلی خوشم اومد و راستش کلمات کمان و شاهدخت که  به میان اومد منو یاد انیمیشن دلیر انداخت😂

و امیدوارم موفق باشی💜🥺

سلام عزیز دل

وقتی که گذاشتی واقعا برام ارزشمنده

و نمیدونی چقدر خوشحالم کردی^-^

واقعا ممنونم ازت عزیزدلم

لینک به دیدگاه

هییی تا پارت ۴ خوندم فوق العاده بودددد اسمایی که انتخاب کردی هم خیلی به شخصیت ها میومد..

از اسم تیامت خوشم اومد یه دختر کمانگیر... واقعا محشره توصیفات عالی شخصیت سازی ها محشر 

اینقدر خوشم اومد نتونستم برا دادن نظر تردید کنم😂😂 اومدم نظر بدم دوباره برم بخونم😂😂😂

واقعا هر کی این رمان و نخونه خودش ضرر کرده در ضمن فکر میکنم خودت خیلی کم راجع به رمانت صحبت میکنی و من نمیدونستم چنین رمان جذابی داشتی..

ویرایش شده توسط FAR_AX

فرض کن-.-تو یه اتاق قرمز، بدون هیچ رد و نشونی؛- زندانی شدی-!- می‌تونی راه فرار و پیدا کنی-؟!

-یک-حاله‌ی-مبهم-در-لاجوردی!-

لینک به دیدگاه

• 5 هفته بعد...
در ۱۴۰۰/۷/۱۲ در 22:23، FAR_AX گفته است:

هییی تا پارت ۴ خوندم فوق العاده بودددد اسمایی که انتخاب کردی هم خیلی به شخصیت ها میومد..

از اسم تیامت خوشم اومد یه دختر کمانگیر... واقعا محشره توصیفات عالی شخصیت سازی ها محشر 

اینقدر خوشم اومد نتونستم برا دادن نظر تردید کنم😂😂 اومدم نظر بدم دوباره برم بخونم😂😂😂

واقعا هر کی این رمان و نخونه خودش ضرر کرده در ضمن فکر میکنم خودت خیلی کم راجع به رمانت صحبت میکنی و من نمیدونستم چنین رمان جذابی داشتی..

وای... وای... من چرا نظرت رو ندیدمممم؟

خیلیییی لطف داری عزیزکم. واقعا این نظرت خیلی خوش حالم کرد:)

راستش اوایل خیلی تبلیغ میکردم اما دیدم خیلی تاثیر نداره دیگه بیخیال شدم. واقعا خوشحالم که خوشت اومده^^

و واقعا متاسفم که نظرت رو ندیدم. خیلی خیلی ببخشید^^

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
  • طراح گرافیک

اسم و جلد قشنگی داری 💙

1643830351710_ni8k.jpg

رمان کابوس افعی _ تخیلی

رمان ها:

دیگه نیستم _ تقدیرخونین _ عصیانگرقرن _ پس از تردید(چاپ شده) _ کابوس افعی

داستان ها:

زیرتخت _ ماژور _ شیشه شکسته _ آخرین لحظه

لینک به دیدگاه

13 ساعت قبل، سادات.۸۲ گفته است:

اسم و جلد قشنگی داری 💙

چشمات قشنگ میبینه خوشگلم^-^

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...