رفتن به مطلب
انجمن نودهشتیا
  • ثبت نام

صفحه نقد رمان هرگز | ملیکا ملازاده کاربر انجمن نودهشتیا

ارسال های توصیه شده

بسم الله الرحمن الرحیم

https://forum.98ia2.ir/topic/502-رمان-هرگز©️-ملیکا-ملازاده-کاربر-انجمن-نودهشتیا/?do=findComment&comment=4702

ویرایش شده توسط مدیر راهنما
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام ملیکای عزیزم، خوب طبق قولی که داده بودم رمانت رو خوندم و اومدم که استارت صفحه نقدت رو بزنم😊😘

رمان هرگز یا مجازات‌ گرا

مجازات گرا و هرگز هیچکدوم کلیشه نیستن و البته شاید من تا به حال همچین اسم رمانی به گوشم نخورده، اسم رمان خوب بود و مناسب✔

ژانر ها تقریبا به اسم و خلاصه و مقدمه میومد، اما خلاصه خیلی- خیلی کوتاه بود و بهتره بیشترش کنی و البته گنگ که من خودم هم تو خلاصه نویسی مشکل دارم😅محتوای رمان خوب بود و تا حدودی شخصیت پردازی و همینطور توصیف زمانی و مکانی رعایت شده بود✔

تنها ایرادی که تو رمان دیده می‌شد این بود که گاهی به جای -  از _  استفاده شده بود، که با یه بار ویرایش درست میشه.

قلمت خوبه و با رعایت بیشتر می‌تونی خیلی موفق تر باشی، قلم زیبات مانا عزیزدلم🤍😘

ویرایش شده توسط 15Bita
لینک به دیدگاه

7 ساعت قبل، 15Bita گفته است:

سلام ملیکای عزیزم، خوب طبق قولی که داده بودم رمانت رو خوندم و اومدم که استارت صفحه نقدت رو بزنم😊😘

رمان هرگز یا مجازات‌ گرا

مجازات گرا و هرگز هیچکدوم کلیشه نیستن و البته شاید من تا به حال همچین اسم رمانی به گوشم نخورده، اسم رمان خوب بود و مناسب✔

ژانر ها تقریبا به اسم و خلاصه و مقدمه میومد، اما خلاصه خیلی- خیلی کوتاه بود و بهتره بیشترش کنی و البته گنگ که من خودم هم تو خلاصه نویسی مشکل دارم😅محتوای رمان خوب بود و تا حدودی شخصیت پردازی و همینطور توصیف زمانی و مکانی رعایت شده بود✔

تنها ایرادی که تو رمان دیده می‌شد این بود که گاهی به جای -  از _  استفاده شده بود، که با یه بار ویرایش درست میشه.

قلمت خوبه و با رعایت بیشتر می‌تونی خیلی موفق تر باشی، قلم زیبات مانا عزیزدلم🤍😘

مرسی گلم از توصیه های قشنگت

مجازاتگر رو دیدم تکراری برای همین اسم رمان رو عوض کردم اما هنوز جلد جدید آماده نشده

وایییی خلاصه دیونه م می کنه

اره چون یک قسمت هایی از رمان رو چند سال پیش نوشتم برای همین نگارشش فرق می کنه

ممنون گلم لینگ رمانت رو نمایه م بذار لطفا

لینک به دیدگاه

9 ساعت قبل، ملیکا ملازاده گفته است:

مرسی گلم از توصیه های قشنگت

مجازاتگر رو دیدم تکراری برای همین اسم رمان رو عوض کردم اما هنوز جلد جدید آماده نشده

وایییی خلاصه دیونه م می کنه

اره چون یک قسمت هایی از رمان رو چند سال پیش نوشتم برای همین نگارشش فرق می کنه

ممنون گلم لینگ رمانت رو نمایه م بذار لطفا

باشه حتما عزیزم 

موفق باشی:)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...