رفتن به مطلب

❁دلنوشته جراحت روح | A s R ᴀ کاربر انجمن نودهشتیا

A s R ᴀ
 اشتراک گذاری

ارسال های توصیه شده

~خلاصه : گاهی نمی‌شود احساسات را بیان کرد، گاهی کسی نیست که تو را بشنود و حتی معنی حرف‌هایت را درک کند، گاهی دور می‌شوی از همه و دلت جایی پر از آرامش می‌خواهد تا تکه تکه حرف هایی که مدام تو را خفه می‌کند دفن کنی. گاهی باید نوشت ازاحساسات، درد ها و جراحت های عمیق روح.پس گاهی فقط خودت هستی و قلمت...

~مقدمه : همه ما محکوم به تحمل درد هایی هستیم که زندگی از قبل برایمان مُقدر ساخته است، درد هایی که از درون تو رو نابود میکنندنه می‌توانی فریاد بزنی و نه می‌توانی سکوت کنی و اینجاست که در بین سکوت و فریاد هر لحظه می‌میری و زنده می‌شوی.

~سخن نویسنده : جسم هفده ساله و روح هفتاد ساله‌ام مدت هاست که دور شده از همه چیز و از همه خوبههمین دور شدن باعث شد شروع به نوشتن کنم و همه نوشتههایم را خودم برای خودم بخوانم اما هم اکنون من می‌نویسم و تو بخوان! امیدوارم بتوانم حرف هایم را بهطور کاملا مفهومی برای شما القا کنم.

پارت اول

'سقوط از خویش'

خودم می‌دانم چقدر سرد و بی تفاوت هستم. خودم می‌دانم چقدر از احساساتم را دفن کرده‌ام. خودم می‌دانم میلی به زندگی کردن ندارم. خودم می‌دانم انگیزه، انرژی و همه هدف هایم را رها کرده‌ام و اما مهم تر از هر چیزی خودم میدانم که جزء خودم کسی کنارم نیست که حرف‌هایم را بشنود و برای دقایقی هم که شده من را در آغوش بکشد و بگوید نگران نباش من هستم.
از همان بچگی ام به کسی وابسته نبودم. نه که نتوانم وابسته شوم یا کسی نبود که به او وابسته شوم، نه! بلکه خودم نخاستم وابستگی و انتظار کشیدن را تجربه کنم. همیشه سعی کردم خودم حال خودم را خوب کنم و خودم در هر شرایطی کنار خودم باشم و تا به اینجای کار موفق بودم. هرگز کسی را نمی‌خواهم و کسی را دوست ندارم جزء خودم. درکل زندگی من خلاصه شده در خودم، خودم، خودم و خودم.

مهم نیست! من عادت کرده ام به این شرایط، کنار آمده ام با روح مریضم و ترس از دست دادن هیچ کسي را ندارم جزء خودم! من در کنار خودم هستم و هرگز اجازه سقوط را به خودم نمی‌دهم.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...