• تشکر 1
  • هاها 2
رفتن به مطلب

اطلاعات کلوپ | "رمان بخونیم"

N.ia
 اشتراک گذاری

ارسال های توصیه شده

• مدیر ارشد

آقا سلام🥲

ما اومدیم با یه سرگرمی جدیدددد 

ویژژژ بریم ببینیم چی هس حالا...🏃‍♀️

آقا ما اینجاییم که هر هفته به نوبت رمان یکی از شما عشقای منو قرار بدیم برای نقد کردن و هرکی که عضو این کلوپ هست باید اون رمان رو مطالعه و نقد کنهههه مگه داریم خفن‌تر از اینننن🥲😌

و بعدددد بگم که علاوه بر اینکه با مطالعه رمان‌ها سطح قلمتون قوی‌تر میشه طرفدار های رمانتون هم بالا‌تر میره و فرصت خیلی خوبیههههه برای درخشیدنننن🥳💃💃💃

آقا حالا منن اینجام که طبق فعالیت شما زیباها بهتون داخل این کلوپ مقام هم بدمممم اما یه شرط آسون کوچولو هم داره دیگه باید کلوپ رو با کاراتون بترکونید دیکه به به😋😂

خب خب دیگه زیاد وراجی نکنیم🥲😂💔

الان شما لطفااا اسم رمانتون رو با لینک مربوطه قرار بدید و اعلام آمادگی کنید منم قول انگشتی میدم هر هفته تایپک بزنم برای رمانای خوش قلمتون🥲😂💙🫂

زود سری تند من منتظرتونمممم💃🫂

@ ..nazi..  @ Lucifer_S @ Asra_p   @ رقیه.ڪاف @ Samaneh Ghobashi  @ میم کاف  @ azamshahpori  @ ZaHrA_ttt  @ rose_1779 @ سارایی  @ Fateme71 @ Latifeh @ محدثه مقدم @ روژان 88 @ Kiana @ پروا @ Aytak @ Fatika @ Melika5590 @ Sajedeh_vatankhah

با مدیریت: @ نسترن اکبریان✯mah✯

• لایک 7
  • هاها 3

رمان‌راز‌یک‌جنایت...حقایق‌پنهان‌،‌بازی‌بر‌روی‌میز،‌مقابل‌یک‌دیگر،چشم‌در‌مقابل‌چشم...و‌در‌آخر‌خونی‌که‌همانند‌فواره‌آسمان‌را‌به‌تیری‌وتاری‌می‌کشاند! ‌

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• لایک 1
  • تشکر 1

خلاصه:

شکیبا با دار و دسته‌ی بهراد در میافته و مورد حمله وحشیانه‌ قرار می‌گیره. توسط پلیس به بیمارستان منتقل میشه و بعد از گذروندن دوره درمان به زندان وارد میشه؛ ورودش به زندان و بند هفت شروع ماجراهایی و آشنایی با سه دختری که به طور باور نکردنی هر سه‌تا به دنبال نابودی بهراد بودن. که باعث تشکیل گروه چهار نفری انتقام شد.  

لینک رمان اخرین خلاف_محدثه مقدم

لینک به دیدگاه

https://forum.98ia2.ir/topic/9528-رمان-دنیای-ویژه_-asra_p-کاربر-انجمن-نودهشتیا/

خدمت شما
این رمانم تکمیل شده ولی جلد دومش مونده

• لایک 2
  • تشکر 1

من میخوام یه دنیایه دیگه داشته باشیم..!
یه دنیا که بشه توش زندگی کرد... یه دنیا که همه ازش خوششون بیاد!

رمان: دنیای ویژه.

عاشقانه ای پر از درد...
- من نمیتونم ازت دست بکشم چرا نمیفهمی؟!
رمان : عمارت درد    

برای دسترسی به لینک هر کدام نمایه پیام بدید⁦^_^⁩

لینک به دیدگاه

عاجزان

ویرایش شده توسط BlackBerry
  • لایک 1
  • تشکر 1

من جنون بودم و تو عشق...

چه تناقض وحشتناکی!...

اقیانوسی از احساس" رُمانِ عاجِزان"

لینک به دیدگاه

بفرمایید🍧

• لایک 1
  • تشکر 1

شازده کوچولو چه قشنگ میگه:

گل من گاهی بداخلاق و کم حوصله و مغرور بود؛اما ماندنی بود!

این ماندنش بود که اورا تبدیل به گل من کرده بود... 

•رمان دو دل در خلأ•

تو خیلی قشنگی؛ مثل خنده‌ات...

•°•دلنوشته‌ی C17H19NO3•°•

لینک به دیدگاه

13 ساعت قبل، ..²⁴.. گفته است:

آقا سلام🥲

آقا ما اینجاییم که هر هفته به نوبت رمان یکی از شما عشقای منو قرار بدیم برای نقد کردن و هرکی که عضو این کلوپ هست باید اون رمان رو مطالعه و نقد کنهههه مگه داریم خفن‌تر از اینننن🥲😌

و بعدددد بگم که علاوه بر اینکه با مطالعه رمان‌ها سطح قلمتون قوی‌تر میشه طرفدار های رمانتون هم بالا‌تر میره و فرصت خیلی خوبیههههه برای درخشیدنننن🥳💃💃💃

آقا حالا منن اینجام که طبق فعالیت شما زیباها بهتون داخل این کلوپ مقام هم بدمممم اما یه شرط آسون کوچولو هم داره دیگه باید کلوپ رو با کاراتون بترکونید دیکه به به😋😂

الان شما لطفااا اسم رمانتون رو با لینک مربوطه قرار بدید و اعلام آمادگی کنید منم قول انگشتی میدم هر هفته تایپک بزنم برای رمانای خوش قلمتون🥲😂💙🫂

@ ..nazi..  @ Lucifer_S @ Asra_p   @ رقیه.ڪاف @ Samaneh Ghobashi  @ میم کاف  @ azamshahpori  @ ZaHrA_ttt  @ rose_1779 @ سارایی  @ Fateme71 @ Latifeh @ محدثه مقدم @ روژان 88 @ Kiana @ پروا @ Aytak @ Fatika @ Melika5590 @ Sajedeh_vatankhah

سلام ببخشید من مقام دارم میتونم لفت بدم؟

• لایک 2
لینک به دیدگاه

• مدیر سرپرست
لینک به دیدگاه

• لایک 2
  • تشکر 1

negar_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B2%DB%B0%DB%

در این ظلمات طولانی ، گل رزیست به دنبال روشنایی !

و این است عاشقانه ای بین یک گل رز و خورشید زندگی اش !

همراه با چاشنی اضافه از شش برادر تعصبی 😂

هفت شکوفه درخت جاودانگی

دلنوشته: یک روز پاییزی(اتمام یافته)

داستان: بلیط یک طرفه(درحال تایپ)

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، Samaneh Ghobashi گفته است:

خب منم دارم یعنی بیاد بریم؟! 

• سردرگم 1

خلاصه:

شکیبا با دار و دسته‌ی بهراد در میافته و مورد حمله وحشیانه‌ قرار می‌گیره. توسط پلیس به بیمارستان منتقل میشه و بعد از گذروندن دوره درمان به زندان وارد میشه؛ ورودش به زندان و بند هفت شروع ماجراهایی و آشنایی با سه دختری که به طور باور نکردنی هر سه‌تا به دنبال نابودی بهراد بودن. که باعث تشکیل گروه چهار نفری انتقام شد.  

لینک به دیدگاه

• مدیر ارشد
3 ساعت قبل، Samaneh Ghobashi گفته است:

۱ ساعت قبل، محدثه مقدم گفته است:

خب منم دارم یعنی بیاد بریم؟! 

عزیزای من ربطی ب مقام نداره ک🥲😂

• لایک 1

رمان‌راز‌یک‌جنایت...حقایق‌پنهان‌،‌بازی‌بر‌روی‌میز،‌مقابل‌یک‌دیگر،چشم‌در‌مقابل‌چشم...و‌در‌آخر‌خونی‌که‌همانند‌فواره‌آسمان‌را‌به‌تیری‌وتاری‌می‌کشاند! ‌

لینک به دیدگاه

8 دقیقه قبل، ..²⁴.. گفته است:

عزیزای من ربطی ب مقام نداره ک🥲😂

خب خداروشکر، بزن بریم. :1215266137_writealetter:

• لایک 1
  • هاها 1

خلاصه:

لینک به دیدگاه

در 14/11/2022 در 8:04 PM، ..²⁴.. گفته است:

آقا سلام🥲

درود گلم ورد هم می شه گذاشت؟

• لایک 1
لینک به دیدگاه

• مدیر ارشد
21 دقیقه قبل، donyAA گفته است:

درود گلم ورد هم می شه گذاشت؟

سلام جونم رمانتون باید صفحه نقد رو داشته باشه در اون صورت مشکلی نیست💙🦋

لینک به دیدگاه

17 دقیقه قبل، ..²⁴.. گفته است:

سلام جونم رمانتون باید صفحه نقد رو داشته باشه در اون صورت مشکلی نیست💙🦋

صفحه نقد داره جانم، البته هنوز نقد ارسال نشده.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

• مدیر ارشد
6 دقیقه قبل، donyAA گفته است:

صفحه نقد داره جانم، البته هنوز نقد ارسال نشده.

پس لطفاً ورد رمانتون رو داخل این تایپک قرار بدید💙

• تشکر 1

لینک به دیدگاه

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...