رفتن به مطلب

عاشق ترین فرد

..Raha..
 اشتراک گذاری

ارسال های توصیه شده

خب سلام! 

باتوجه به تایپ های شخصیتی مختلف،  شما چه دیدگاهی نسبت به مطلوب ترین رابطه ی عاشقانه دارین؟

اون فردی که بهترین رابطه رو داره یا داشته، از نظرتون چه کسی هست؟

ویرایش شده توسط ..Raha..
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• سانسورچی
1 دقیقه قبل، ..Raha.. گفته است:

خب سلام! 

نیاز به توضیح اضافه نیست، از اسم تاپیک مشخصِ...

نماد فردی که عاشقانه ترین رابطه‌ رو در ذهنتون داره، رو بگین.

به شخصه از نظر من کسی که عاشق بودنش رو راه به راه به زبون نمیاره اما از اونطرف سر کوچک‌ترین مسائل هم پابه پای معشوق می‌مونه عاشق‌تره.

حتی ممکنه اونقدری مغرور باشه که احساسش با حالت چهره‌ش ناهماهنگ باشه، اما لحن صحبتش، صداش احساس رو به رخ بکشه.

من خودم فانتزی‌م از یه آدم عاشق کسیه که توی زندگی مشترکش، هرلحظه کسی که دوست داره رو همراهی کنه و تکیه‌گاهش باشه، نه فقط مستقیم، حتی وقتی که کنارش نیست بدونه چی میخواد، احساس اون لحظه‌ش چیه، چی نیاز داره و درکل شناخت داشته باشه!

spacer.png

دَر جَهاٰنِ تُهی اَزْ عِشْق نِمیماٰنَمْ چُون
دَر جَهاٰنِ تُهی اَزْ عِشْق نِمیباٰیَد زیست
دِهْخُداٰ تَجْرُبه عِشْقْ نَداٰرَد وَرْنَه
مَعْنیِ "مَرْگ" و "جُداٰییْ" بهْ یَقین هَرْدُو یِکیست

عِشــــقـے در پَســتوــیِ آتــَشْ  و بـہ لـِطــﺂفــَتِ حــَریـــر

لینک به دیدگاه

3 دقیقه قبل، tara0 گفته است:

نمیفهمم دقیق دنبال چی هستین؟

دوست دارم بدونم باتوجه به تایپ های شخصیتی مختلف، افراد چه دیدگاهی نسبت به ارتباط ها دارن؟

و اون فردی که بهترین رابطه رو داره یا داشته،   از نظرتون چه کسی هست؟

لینک به دیدگاه

بنظر من یک رابطه زمانی میتونه خیلی خوب پیش بره که توش درک باشه  دو طرف همو بفهمن و شرایط همو درک کنن توش تعصبات کور کورانه نباشه  بنظر من عشق و غرور واقعن همزمان اتفاق نمیوفته تو وقتی یک کسی رو واقعن دوست داشته باشی که حتی یه لحظه ندیدنش  تو اذیت کنه  غرور هیچ معنایی نداره و خب حواسمون باشه ابراز علاقه هر فرد با هم فرق میکنه یکی با حرفاش یکی با کارهاش

لینک به دیدگاه

مهم‌ترین چیز تو عشق که نادیده گرفته میشه منطقه ادم باید با منطق عاشق بشه وگرنه با دل رو که همه می‌تونن!

وقتی فقط احساس باشه یه طرف زیر بار فشار له میشه

ما شدن معنی نداره به نظر من وقتی دونفر ما میشن یکیشون مجبوره مدام کوتاه بیاد و دلش بشکنه... منطق این وسط میگه من منم تو هم تو ما نیستیم جفتمون یکی نیستیم نیازمون طرز فکرمون متفاوته ولی عاشقیم پس با خصوصیات هم کنار میایم ولی خودمونو نابود نمی‌کنیم. من بودن قشنگه، عاشق بودن در عین من بودن قشنگه. بدون نابود شدن یکی از طرفین

روح‌واره...(: 

سیاه و سپید. وقتی دو طرف از او روی برگرداند، وقتی به اسارت درد رفت    بی‌آنکه کسی باورش کند، روح‌ جان داد و خاکستر میان تنش رسوخ کرد. او ماند و تنی خاکستر نشین بی‌وجود روح. از پی انتقام برخواست بی آنکه بفهمد طلسمِ شومِ سرخیِ خون همچنان قربانی می‌طلبد.

اپیلاسیون تضمینی🕶پول پیته‌ی بد بو اثر آفل جور

•تمام نوشتِ دِلبَرآنِه•

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

به نظر من کسی که طرف مقابل بلد باشه و باز هم کشفش کنه و متوقف نشه، 

کسی که بدونه هم باید اعتراف کنه دوست داشتن و هم نشون بده ، وقتی یه نفر مدام فقط با عمل نشون نده ممکن که طرف مقابلش خسته بشه  از این کار  و دلش یه اعتراف دوست داشتنی میخواد، کسی هم که فقط اعتراف میکنه باز هم کسل کننده است چون با یه عمل کوچک از دوست داشتن طرف مقابل به وجد میاد .

کسی عاشق که لحظات به قشنگ ترین نحو خاطره کنه حتی وسط دعوا یک هو  بگه لنتی  توی دعوا جذاب تری. و بعد هر دو بخندند 

https://forum.98ia2.ir/topic/7610-سایه‌های-سرنوشت-میترا-حجتی-کاربر-انجمن-نودهشتیا/

در دل یکی شادی است در دل یکی خون چه بی عدالتی دلخراشی!

https://forum.98ia2.ir/topic/12768-داستان-کوتاه-سکانس-مخفی-یک-زندگی-میترا-حجتی-کاربر-نودهشتیا/

زندگی کردن با آدمی که دوسش داری توی اوج بدبختی خودش خوشبختی 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...