رفتن به مطلب

صفحه معرفی و نقد دلنوشته مورفینِ من | A s R ᴀ کاربر انجمن نودهشتیا

اشتراک گذاری

ارسال های توصیه شده

عنوان دلنوشته: مورفین من

اسم نویسنده: A s R ᴀ 

ژانر: تراژدی، عاشقانه

❁خلاصه:   گاهی نمی‌شود احساسات را بیان کرد، گاهی کسی نیست که تو را بشنود و حتی معنی حرف‌هایت را درک کند، گاهی دور می‌شوی از همه و دلت جایی پر از آرامش می‌خواهد تا تکه تکه حرف‌هایی که مدام تو را خفه می‌کند دفن کنی و گاهی باید نوشت از احساسات، دردها و جراحت‌های عمیق روح! پس گاهی فقط خودت هستی و قلمت...

❁مقدمه: همه ما محکوم به تحمل دردهایی هستیم که زندگی از قبل برایمان مقدر ساخته است، دردهایی که از درون تو را نابود می‌کنند. نه می‌توانی فریاد بزنی و نه می‌توانی سکوت کنی و این‌جاست که دربین سکوت و فریاد، هرلحظه می‌میری و زنده می‌شوی.

❁سخن نویسنده: جسم هفده ساله و روح هفتاد ساله‌ام مدت‌هاست که دور شده از همه چیز و همه آدم‌ها. همین دور شدن باعث شد شروع به نوشتن کنم و همه نوشته‌هایم را خودم برای خودم بخوانم اما هم اکنون من می‌نویسم و تو بخوان! 

امیدوارم بتوانم حرف‌هایم را به طور کاملاً مفهومی برای شما القا کنم.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خب خب، عزیزم با اینکه تازه دلنوشتت رو شروع کردی و پارت‌های زیادی تایپ نکردی  میتونم توجه استعدادت بشم

حتی قبلا هم که حرف میزدی میدونستم که میتونی نویسنده خوبی بشی، البته اگه خودت بخای🙂💛💫

امیدوارم به نوشتن ادامه بدی و به این درک برسی که تنها کسی که نیازه باش دردودل کنی و حرف بزنی، و تنها کسی که تک تک حرفات رو درک ‌ میکنه

خودتی فقط

لینک به دیدگاه

راستی توی دلنوشتت از ارایه و تشبیه و توصیفات هم استفاده کن که خیلی خیلی توی زیباسازیش تاثیر داره

لینک به دیدگاه

خیلی دلنوشتت قشنگه 😍😍

حالم رو توصیف میکنه 

اسمشششش چه جذابه😍😍

خیلی خوش سلیقه ای 

استعدادت رو تحسین میکنم💞💗

%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%

سَّرَّمّ دَّرّدّ مّیّ‌کُّنِّهّ بَّرّاّیِّ دَّرّدِّ سَّرّ

♤SAMFOONI AZAB♤_سمفونی عذاب♤

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...