رفتن به مطلب
انجمن نودهشتیا
  • ثبت نام

نیمه جون | دلارام کاربر انجمن نودهشتیا

HALF DEAD
 اشتراک گذاری

ارسال های توصیه شده

رمان *نیمه جون*

خلاصه :  این داستان روایتگر سرکشی و یاغی گری های یه دختره جوونه که با همه کس و همه چیز سر جنگ داره  و حالا بعد از سه سال داره برمی گرده خونه تا توی جشن نامزدی خواهرش و عاشق دل خسته اش شرکت کنه اما نمی دونه چه چیز هایی در انتظارشه.......🙃

ژانر: طنز ، درام 

هدف: روایت یه  داستان واقعی  

نویسنده : دلارام 

مقدمه : درست وقتی که فکر می کنی از بند های اسارت خودت ازاد شدی و به آزادی حقیقیت رسیدی درست همون زمان دنیا دوباره اون روی واقعیش  رو بهت نشون میده دوباره میندازتت توی همون زندان دوباره همون چیزا رو بهت تحمیل می کنه    اما این بار زندان بان دیگه ای در انتظارته  

ویرایش شده توسط HALF DEAD
  • لایک 5
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر ارشد

o9m3_img_20210304_171929_930.jpg

سلام خدمت شما نويسنده ي گرامی، ضمن سپاس از انتخاب شما، ورودتان را خیر مقدم می‌گوییم

چنان‌ چه علاقه ای مبنی بر آشنایی بیشتر با قواعد رمان نویسی دارید؛ به این تالار مراجعه کنید:👇
https://forum.98ia2.ir/forum/17-آموزش-نویسندگی/

انجمن نودهشتیا در صدد بر آمده که رمان شما بی هیچ عیب و نقصی اصلاح گردد پس یک ویراستار همراه و یک راهنمای اولیه، برای شما در نظر گرفته ایم.

@مدیر راهنما

@مدیر منتقد

@مدیر ویراستار

به نکات زیر توجه کنید:👇
1. از نوشتن کلمات ممنوعه و هرگونه متن که موجب نقض اسلام شود، به شدت خوداری کنید.
2. قبل از ارسال پارت خود، یک دور مطالعه کنید و اشکالات نگارشی و املایی را رفع کنید.
3. از پرداختن به موضوع های کلیشه ای تا جایی که ممکن است دوری کنید.
4. پس از ارسال هر پارت، جهت ویرایش، به ویراستار خود اطلاع دهید.
5. اگر در بخشی از رمان نیاز مند کمک هستید، در تالار اتاق فکر نویسندگان تاپیک زده تا مدیران به هم اندیشی شما رسیدگی کنند.

درخشیدن و موفقیت را برای شما آرزومندیم. رضایت شما نویسنده ی فهیم موجب افتخار ماست.
اکنون رمان شما مورد تایید ما گردیده و قادر به پارت گذاری هستید.
🌹قلمتون مانا، یا علی.🌹
"تیم مدیریت نودهشتیا"

• لایک 2

comp_1_2_(1)_7hr0.gif

لینک به دیدگاه

#part 1

چشمامو  که باز می کنم خودمو توی بیمارستان  یا یه چیزی شبیه اون میبینم به جز همراهای تخت کناری که پشت به من کردن کس دیگه ای توی اتاق نیست میخوام پرستاری چیزی صدا بزنم تا ببینم چه مرگمه همین که میخام دهن باز کنم یکی از همراه های تخت کناری  به سمتم میچرخه . چرخیدن اون زن یک ان و ریختن پشمام یک ان 

-مامان اینجا چیکار میکنی من چمه اون بچه ها کین

مامان با لبخند میگه+بچه هاتن دیگه میخوای ببینیشون

-چیییی کودوم بچه ها من کی زاییدم 

مامان+عسل مسخره بازی درنیار بچه ها گرسنه ان 

-مامان اون توله سگارو ازم دور کن تا خودم....

با لگدی که از جانب فائزه به کمرم وارد میشه از خواب بیدار میشم و خودمو با شوق تو بغلش میندازم

-عاشقتممممممم  پدصگ

فائز+ رفیق داری از دست میری درخوشبینانه ترین حالتش باید از دوسه جا جرم میدادی ولی ندادی

- تاحالا چهارقلو زاییدی؟

فائز+ نه تو زاییدی؟

-اوهوم همین یه چند دقیقه پیش

بین انگشت اشاره و شصتشو گاز گرفت😂و گفت

+مامانی ننه ات گوشیمو ترکوند پاشو برو یه زنگ بزن بهش

-بت گفتم بلاکش کن 

بی توجه به من گف

فائز+ عا عاحلال زاده اس ببین 

-باشه برو گمشو انگار نفهمیدم خودت زنگ زدی 

گوشیو ازش گرفتم و بعد از یه بحث طولانی با مامان برای شرکت تو خواستگاری خواهرم   گوشیو روش قطع کردم و برای صفا دادن به شیکمم به اشپزخونه مراجعه کردم و با دیدن گاز خالی از غذا داد زدم اخه سگ تورو میگیره دختر؟ چرا هیچ کوفتی نپختی؟

فائز+ بچه ها میان امشب غذاعم میارن ارواح جدت اینقد غر نزن

-اووم  پسندیدم

سیگارمو به لب گذاشتم و شروع به تصحیح کردن امتحان بچه های اموزشگاه کردم خنده دار بود یه دختر 21 ساله بدون هیچ مدرکی فقد با یه رتبه ی کنکور و به پشتوانه ی یه استاد قدیمی الان معلم ادمایی بزرگ تر از خودش بود 

صدای فائز  منو از دنیای کلمات و برگه ها بیرون کشید 

فائز+هوووی درو واکن استاد 

دروباز کردمو  ریحانه و رضا  با چن جعبه پیتزا وارد شدن

-کو بقیه

ریحانه+پشت سرمون بودن  الاناس برسن 

اینو گفت و به سمت اشپزخونه رفت

نگاهمو ازش گرفتمو به سمت رضا بردم که روی برگه هام لم داده بود 

-رضاااا رضاااپاشو از رو این لعنتیا 

رضا+باشه خانوم معلم 

خواستم جوابی بدم که گوشیم  تو یه دستم لرزید یه اسم اس ناشناس که بعد ها فهمیدم نامزد خواهرکوچیکه اس

@نوازش @نیکتوفیلیا  @عاطی @عسل ابراهیمی @هــhanaــانا @هانی پری @هدیه @مانشMansh  @ماه تی تی  @مبینا@Elistar1213  @Talatom  @Teimouri.z  @thezeynaw   @ToloAm  @NAEIMEH_S  @Najmeh  @p8366y @Bhreh_rah @bita.mn @banouyehshab

@Nayereh   @Alone girl  @Almas  @Aramis.R_U  @Aramesh @Ad Manager elif  @amin141  @S.u @SAHAR @Sahar_66 @Sana_farzane @samin_svnd @sana.hashemiiipoor  @Crystal.   @Darya_22  @golpar

ممنون میشم حمایت کنید💜

ویرایش شده توسط HALF DEAD
  • لایک 6
لینک به دیدگاه

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...