• تشکر 1
  • هاها 2
رفتن به مطلب

بیوگرافی هانده سورال

سرپرست تالار عکس
 اشتراک گذاری

ارسال های توصیه شده

Hande-Soral-photokade-com-2.jpg

بیوگرافی هانده سورال 

هانده سورال متولد 3 فوریه 1987 در ترکیه، بازیگر سینما و تلویزیون است

فارغ التحصیل رشته روانشناسی از دانشگاه بیگلی استانبول میباشد که از 21 سالگی بازیگری را آغاز کرد و با سریال «رستاخیز» به شهرت رسید.

او با 160 سانتی متر قد و 54 کیلوگرم وزن در عره مدلینگ نیز حضور دارد

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

Hande-Soral-photokade-com-3.jpg

خانواده

هانده سورال (Hande Soral) روز 14 بهمن 1365 در شهر اینگول ترکیه به عنوان فرزند اول با اصالت قبرسی به دنیا آمد

یک برادر و خواهر بنام های بدیر و بنسو دارد که هر دو در بازیگرند ، پدرش حمدی سورال کارمند بازنشسته و هم اکنون مبل فروش است و مادرش خانه دار می باشد

تحصیلات

هانده سورال تحصیلات ابتدایی و متوسطه خود را در شهر اینگول به پایان رسانده و در رشته روانشناسی از دانشگاه بیگلی در استانبول فارغ التحصیل شد

همزمان با تحصیل در دانشگاه با حضور در تئاتر به بازیگری علاقه مند شد و سپس توانست در رشته هنر هم مدارک آکادمیک را نیز به دست آورد

لینک به دیدگاه

Hande-Soral-photokade-com-4.jpg

آغاز بازیگری

سال 2008 در 21 سالگی با بازی در نقش مهمان در سریال کمدی «دوکانی» اولین بار در قاب تلویزیون ظاهر شد با این حال سال 2011 با سریال «زنان کوچک» در نقش یک ارتشی نقش آفرینی کرد و با این سریال به شهرت رسید

او همچنین با بازی در سریال «چکاوک» کنار بازیگران چون فحریه اوجن و بوراک اوزچیویت به ایفای نقش پرداخت

اوج شهرت

سال 2019 در 32 سالگی با بازی در پر هزینه ترین سریال ترکیه بنام «رستاخیز» به شهرت و محبوبیت رسید و در سریال «روزگارانی در چوکوروا» هم درخشید

لینک به دیدگاه

Hande-Soral-photokade-com-8.jpg

فعالیت مدلینگ

هانده در حرفه ی مدلینگ هم به فعالیت میپردازد زیرا به تناسب اندام خود اهمیت خاصی میدهد

رابطه با مرت کلیچ

سال ها پیش شایعاتی مطرح بود که هانده سورال رابطه ای با «مرت کلیچ» بازیگر ترکیه ای دارد ولی این شایعه از جانب هر دو طرف هرگز تایید نشد

لینک به دیدگاه

Hande-Soral-photokade-com-5.jpg

ازدواج و فرزندان

هانده سورال 14 اکتبر سال 2017 با بازیگر ترکیه ای «اسماعیل دمیرجی» نامزد کرد و در سال 2018 جشن عروسی خود را برگزار کردند

اسماعیل دمیرجی فارغ التحصیل رشته تئاتر میباشد و بازیگری را از سال 2010 آغاز کرد و حالا ثمره این ازدواج یک پسر متولد سال 2021 میباشد

لینک به دیدگاه

Hande-Soral-photokade-com-7.jpg

محافظت از خود

هنگام بیرون رفتن باید همیشه از خود محافظت کنیم، این فقط به این دلیل نیست که ما بازیگریم، بلکه به این دلیل است که ما زن هستیم و از بچگی این طور بود

سرگرمی ام شغلم است

بازیگری از دوران کودکی سرگرمی من بوده و وقتی سرگرمیتان شغل شما باشد زندگی راحت و سرگرم کننده تر میشود و هیچ چیزی از هنر خالی از عشق نیست

من همیشه سعی میکنم نقش کمدی بازی کنم ولی از اشکم پول در میارم، مردم عاشق تماشای اشک هستند، ما به عنوان یک ملت، عاشق گریه زاری هستیم

لینک به دیدگاه

Hande-Soral-photokade-com-6.jpg

ایده مد

همیشه دوست دارم ترندها را دنبال کنم، اما اگر چیزی را دوست نداشته باشم بخاطر مد نمی پوشم و یا استفاده نمیکنم

ورزش و رژیم غذایی

من معمولا سعی میکنم به طور منظم ورزش کنم و از غذای سالم استفاده میکنم

سعی میکنم از سالم بودن غذایم مطمئن شوم، اما قوانین سختگیرانه ای ندارم هر از گاهی غذای ناسالم هم میخورم و بعداً سعی میکنم آن را جبران کنم

لینک به دیدگاه

Hande-Soral-photokade-com-9.jpg

شخصیت و علایق

هانده فردی آرام است و از قلمبه سلمبه صحبت کردن خوشش نمی آید و فرد مغرضی نیست و به همه فرصت میدهد و از شلوغی متنفر است

او به غذاهای ایتالیایی و ترکیه، رنگ قرمز، بازی های ویدوئی علاقمند است و پاریس و نیویورک مقصد های مورد علاقه اش هستند

لینک به دیدگاه

Hande-Soral-photokade-com-10.jpg

اهداف آینده

چیزی که بیشتر از همه دوست دارم انجام بدم سفر به خارج از کشور در تعطیلات است، برای مدتی آرزوی من این است که بتوانم از مکان هایی که نرفته ام دیدن کنم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...