رفتن به مطلب

معرفی و نقد رمان عفو ماه | Soniya-Aslan کاربر انجمن نودهشتیا

اشتراک گذاری

ارسال های توصیه شده

نام رمان : عفو ماه

نام نویسنده :   سونیا اصلانی مطلق (nura_savagelove)

ژانر: جنایی-مافیایی ، عاشقانه

خلاصه:

دختر   قصه ما نه دنیای دخترونه صورتی رنگ با حباب های بزرگ دارد و نه قلبی شیشه ای که با کوچکترین لمسی بشکند. او حتی دختری نیست که با پول پدرش به بالادست ها رسیده باشد.دخترک دارای  دنیایی پر از کینه ، انتقام  و تاریکی  است. او از عمارت بچگی هایش طرد شد چرا که به او لقب "بد کاره" بودن چسباندند و قلب کوچک ظریفش را شکستند ولی او بعد از 5 سال برگشته است، با قلبی تبدیل شده به یک تکه سنگ تا با آتش وجودش  ویرانی به بار آورد . 

حال باید دید چگونه زندگی  این آشنا های خیانتکار را به لرزه در می آورد! 

لینک صفحه رمان:

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 4 هفته بعد...

سلاممم من اومدم 😎 خب خب بریم سراغ رمان همکار گرامی

تو هم عین عین خودم توی توصیف فضا و احساسات خساست ب خرج میدی 😂 بیا باهم این خساست رو بذاریم کنار

و چقدرررر منفورن کیهان و آزیتا😒😒😒تبریک میگم خوب تونستی شخصیت مزخرفشون رو نشون بدی😁 در نهایت باید بگم ک قلمت قویه مادر 😁موفق باشی

@Ghazalehꨄ︎

لینک به دیدگاه

3 دقیقه قبل، Sarai.Rş گفته است:

سلاممم من اومدم 😎 خب خب بریم سراغ رمان همکار گرامی

تو هم عین عین خودم توی توصیف فضا و احساسات خساست ب خرج میدی 😂 بیا باهم این خساست رو بذاریم کنار

و چقدرررر منفورن کیهان و آزیتا😒😒😒تبریک میگم خوب تونستی شخصیت مزخرفشون رو نشون بدی😁 در نهایت باید بگم ک قلمت قویه مادر 😁موفق باشی

@Ghazalehꨄ︎

خیلی ممنون  بابت نقد خوبت همکار جون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...