رفتن به مطلب
انجمن نودهشتیا
  • ثبت نام

درخواست ویراستار برای رمان تنها نوای من | عسل ابراهیمی کاربر انجمن نودهشتیا

asal_janam
 اشتراک گذاری

ارسال های توصیه شده

نام رمان: تنها نوای من

نویسنده: عسل ابراهیمی

ژانر: عاشقانه_ پلیسی_ غمگین

هدف: به نویسندگی علاقه مندم و این اولین رمانیه که می‌نویسم.

ساعات پارت گذاری: نامعلوم

خلاصه: راجب دختری به نام جاناست که در سن نوزده سالگی حس شیرین عشق رو تجربه می‌کنه.  همین‌طور امین با وجود موقعیت شغلیش  هر لحظه وابستگیش نسبت به جانا بیشتر و بیشتر میشه و  همین وابستگی، باعث رخ دادن اتفاق‌های پی در پی و گوناگون میشه؛ اتفاق‌هایی که زندگیشون رو از هم می‌پاشه و پستی و بلندی‌هایی رو به همراه داره. آیا امین و جانا می‌تونن مثل قبل یه زندگی جدید رو بسازن؟

ویرایش شده توسط asal_janam
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اونموقع رمانم کمتر بیست پارت پارتگذاری شده بود اتفاقا خودم میتونم رمانم رو ویرایش بزنم اگر که مشکلی نداره ویرایش رمانم رو خودم به عهده بگیرم  @مدیر ویراستار

لینک به دیدگاه

6 دقیقه قبل، asal_janam گفته است:

اونموقع رمانم کمتر بیست پارت پارتگذاری شده بود اتفاقا خودم میتونم رمانم رو ویرایش بزنم اگر که مشکلی نداره ویرایش رمانم رو خودم به عهده بگیرم  @مدیر ویراستار

شما  نزدیک یک سال ویراستار بودید دوره اش رو کاملا دیدید ویرایش کنید بنده شخصا آخرش چک میکنم.

لینک به دیدگاه

9 ساعت قبل، مدیر ویراستار گفته است:

شما  نزدیک یک سال ویراستار بودید دوره اش رو کاملا دیدید ویرایش کنید بنده شخصا آخرش چک میکنم.

اتفاقا واسه خودمم راحت تر بود خودم ویرایش بزنم چشم پس خودم اینکارو میکنم ممنونم❤

لینک به دیدگاه

• مدیر ارشد
در 9/13/2021 در 11:38 AM، asal_janam گفته است:

اتفاقا واسه خودمم راحت تر بود خودم ویرایش بزنم چشم پس خودم اینکارو میکنم ممنونم❤

عزیزدلم پس کارت تموم شد اطلاع بدید برای انجام سایر کار ها

comp_1_2_(1)_7hr0.gif

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
  • طراح گرافیک
در 9/13/2021 در 11:08 PM، asal_janam گفته است:

گلم ویرایش کردید؟

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...