رفتن به مطلب
انجمن نودهشتیا
  • ثبت نام

درخواست رصد و ویراستاری رمان نامیرا 1 (نویسنده : جنون)

Neda
 اشتراک گذاری

ارسال های توصیه شده

https://s19.picofile.com/file/8440728476/نامیرا_1.docx.html

نام کتاب: نامیرا 1(معامله)

ژانر: ترسناک 

نویسنده : جنون 

خلاصه

در پی اتفاقات ترسناکی که برای مهرداد تازگی داشت به دنبال دلیل ان میگردد و در این بین با عجیبترین  اتفاق رو به رو میشود ....

توضیحات :

رمان پارت گذاری نشده و تکمیل شده است و درخواست دارم رمان مستقیما به پی دی اف  تبدیل شود 

با تشکر 

@N.a25

ویرایش شده توسط Neda
  • لایک 3
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 3 هفته بعد...
11 ساعت قبل، مدیر ویراستار گفته است:

نویسنده عزیز پاسخگو هستید؟ @Neda

بله من در خدمتم  تازه انلاین شدم  باید الان چیکار کنم ؟

@مدیر ویراستار

• لایک 2
لینک به دیدگاه

16 دقیقه قبل، Neda گفته است:

بله من در خدمتم  تازه انلاین شدم  باید الان چیکار کنم ؟

@مدیر ویراستار

نویسنده عزیز  ایرادات زیاد هستش  من بهتون توصیه میکنم برای نوشته های زیباتون تاپیک بزنید و پارت بزارید چون اینطور هم همراه پارت گذاری ویراستاری  میشه هم رمانتون بازدید میخوره و خواننده جذب میکنه اگرهم که تمایل ندارید  ۲۰ روز ویراستاریش زمان میبره.

• لایک 2
لینک به دیدگاه

در 10/5/2021 در 11:03 AM، مدیر ویراستار گفته است:

نویسنده عزیز پاسخگو هستید؟ @Neda

21 ساعت قبل، مدیر ویراستار گفته است:

نویسنده عزیز  ایرادات زیاد هستش  من بهتون توصیه میکنم برای نوشته های زیباتون تاپیک بزنید و پارت بزارید چون اینطور هم همراه پارت گذاری ویراستاری  میشه هم رمانتون بازدید میخوره و خواننده جذب میکنه اگرهم که تمایل ندارید  ۲۰ روز ویراستاریش زمان میبره.

ممنونم از راهنماییتون  به نظرتون کدوم یکی بهتره ؟ 

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 10/6/2021 در 8:47 PM، Neda گفته است:

ممنونم از راهنماییتون  به نظرتون کدوم یکی بهتره ؟ 

سلام جانا؛ عزیزم قطعا پارت گذاری در تاپیک بهتره چون هم رمانتون بازدید بیشتری پیدا میکنه و نقد میشه، هم ویراستار همراه با خودتون ویرایش میزنه. فایل به دلیل داشتن ایراد زیاد ویراستاریش ۲۰ روز طول میکشه اما اگه لطف کنید تاپیک بزنید کمتر وقت میبره @Neda

ویرایش شده توسط همکار ویراستار
لینک به دیدگاه

22 دقیقه قبل، همکار ویراستار گفته است:

سلام جانا؛ عزیزم قطعا پارت گذاری در تاپیک بهتره چون هم رمانتون بازدید بیشتری پیدا میکنه و نقد میشه، هم ویراستار همراه با خودتون ویرایش میزنه. فایل به دلیل داشتن ایراد زیاد ویراستاریش ۲۰ روز طول میکشه اما اگه لطف کنید تاپیک بزنید کمتر وقت میبره @Neda

خب پس من برای جلد اول تاپیک زدم  که پارت گذاری کنم و منتظر تایید شدنش هستم  اما اگر ممکنه جلد دوم و برای ویراستاری بیست روزه ببرید که دیگه اونو پارت گذاری نکنم  چون مرتبط به هم دیگه است و اگر مخاطبی جذب کرد اونو دیگ دانلود کنه البته ممنونتون میشم 🖤@همکار ویراستار

ویرایش شده توسط Neda
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

1 دقیقه قبل، Neda گفته است:

خب پس من برای جلد اول تاپیک زدم  که پارت گذاری کنم و منتظر تایید شدنش هستم  اما اگر ممکنه جلد دوم و برای ویراستاری بیست روزه ببرید که دیگه اونو پارت گذاری نکنم  چون مرتبط به هم دیگه است و اگر مخاطبی جذب کرد اونو دیگ دانلود کنه البته ممنونتون میشم 🖤

باشه عزیزم پس بعد از اتمام جلد اول، جلد دوم هم ویرایش میشه🌻

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...