رفتن به مطلب
انجمن نودهشتیا

مسابقه اتمام رمان (ویژه رمان های درحال تایپ)

ارسال های توصیه شده

سلام نودهشتیا امیدوارم حالتون خوب باشه:classic_love:

بدون مقدمه چینی همونطور که ازز اسم تاپیک پیداست، بریم سراغ مسابقه این ماه:

این مسابقه برای تکمیل کردن رمان هاتون راه اندازی شده و البته یه شرطی هست برای گرفتن مقام های بالاتر انجمن:classic_happy: طبق این مسابقه:

• کاربر هایی که رمان درحال تایپشون رو تا 10 مهر ماه به پایان برسونن و تاپیک رمان جدیدشون رو بزنن، بدون نیاز به ارسالی و امتیاز به عنوان جازه این مسابقه مقام کاربر حرفه ای+1500 انجمن رو دریافت میکنن.
  • کاربر هایی که رمان درحال تایپشون رو تا 20 مهر ماه به پایان برسونن و تاپیک رمان جدیدشون رو بزنن، بدون نیاز به ارسالی و امتیاز به عنوان جازه این مسابقه مقام کاربر  خاص+1000 امتیاز انجمن رو دریافت میکنن.
  • کاربر هایی که رمان درحال تایپشون رو تا 30 مهر ماه به پایان برسونن و تاپیک رمان جدیدشون رو بزنن، بدون نیاز به ارسالی و امتیاز به عنوان جازه این مسابقه مقام کاربر  فعال+500 امتیاز انجمن رو دریافت میکنن.

دقت کنید که اعتبار این مسابقه تا پایان مهر ماه هست. شاید الان فکر کنید کامل کردن یه رمان توی یک ماه غیر ممکنه اما  شما حساب متن هایی که برای چت کردن در روز تایپ میکنید رو کنار هم بذارید متوجه میشید از حجم یک رمان بالاتره. البته یه شرط مهم این مسابقه تعداد صفحه رمان شماست که یه سری داستان کوتاهشون رو به عنوان رمان نفرستن.

رمانی که قراره تکمیل کنید باید به حداقل صفحه 300 در ورد برسونید.

سوال داشتید توی همین تاپیک بفرستید و برای شرکت، لینک تاپیک رمانتون رو همینجا ارسال کنید.

• پیشنهاد میکنم اگر رمان جدیدی برای این مسابقه میخواید بنویسید با نثر معیار بنویسد چرا که شاید از بهترین آثار برای بررسی چاپ رایگان به انتشارات ها ارسال کنم:classic_wink:

از مزایای این مسابقه براتون بگم که:

1. رمان هاتون اماکان چاپ رایگان خواهد گرفت.
  2. امتیاز و مقام های بالاتر انجمن که به حال هیچ کاربری نگرفته رو میتونید به دست بیارید.
  3. ویراستاری و رصد رمان توی اولویت قرار میگیره و نهایت 2 هفته ای رمان به فایل تبدیل خواهد شد.
  4. تیزر و کاور اختصاصی جهت انتشار رمان براتون تنظیم میشه.

در نهایت کلام کافیه لینک رمانتون رو توی این تاپیک ارسال کنید تا درخواست شما برای شرکت توی مسابقه ثبت بشه♥️

موفق باشید:classic_love:

• لایک 24
  • تشکر 5
  • هاها 1
  • غمگین 7
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اعلام امادگی.... 

رمان زندگی دانشجویی 

https://forum.98ia2.ir/topic/1474-رمان-زندگی-دانشجویی-banoojan-کاربر-انجمن-نودهشتیا/?do=findComment&comment=12256

ویرایش شده توسط Banoojan..
لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، N.a25 گفته است:

این مسابقه برای تکمیل کردن رمان هاتون راه اندازی شده و البته یه شرطی هست برای گرفتن مقام های بالاتر انجمن:classic_happy: طبق این مسابقه:

• کاربر هایی که رمان درحال تایپشون رو تا 10 مهر ماه به پایان برسونن و تاپیک رمان جدیدشون رو بزنن، بدون نیاز به ارسالی و امتیاز به عنوان جازه این مسابقه مقام کاربر حرفه ای+1500 انجمن رو دریافت میکنن.
  • کاربر هایی که رمان درحال تایپشون رو تا 20 مهر ماه به پایان برسونن و تاپیک رمان جدیدشون رو بزنن، بدون نیاز به ارسالی و امتیاز به عنوان جازه این مسابقه مقام کاربر  خاص+1000 امتیاز انجمن رو دریافت میکنن.
  • کاربر هایی که رمان درحال تایپشون رو تا 30 مهر ماه به پایان برسونن و تاپیک رمان جدیدشون رو بزنن، بدون نیاز به ارسالی و امتیاز به عنوان جازه این مسابقه مقام کاربر  فعال+500 امتیاز انجمن رو دریافت میکنن.

دقت کنید که اعتبار این مسابقه تا پایان مهر ماه هست. شاید الان فکر کنید کامل کردن یه رمان توی یک ماه غیر ممکنه اما  شما حساب متن هایی که برای چت کردن در روز تایپ میکنید رو کنار هم بذارید متوجه میشید از حجم یک رمان بالاتره. البته یه شرط مهم این مسابقه تعداد صفحه رمان شماست که یه سری داستان کوتاهشون رو به عنوان رمان نفرستن.

سوال داشتید توی همین تاپیک بفرستید و برای شرکت، لینک تاپیک رمانتون رو همینجا ارسال کنید.

• پیشنهاد میکنم اگر رمان جدیدی برای این مسابقه میخواید بنویسید با نثر معیار بنویسد چرا که شاید از بهترین آثار برای بررسی چاپ رایگان به انتشارات ها ارسال کنم:classic_wink:

2. امتیاز و مقام های بالاتر انجمن که به حال هیچ کاربری نگرفته رو میتونید به دست بیارید.
  3. ویراستاری و رصد رمان توی اولویت قرار میگیره و نهایت 2 هفته ای رمان به فایل تبدیل خواهد شد.

در نهایت کلام کافیه لینک رمانتون رو توی این تاپیک ارسال کنید تا درخواست شما برای شرکت توی مسابقه ثبت بشه♥️

جانم تا کی وقت هست که  اعلام آمادگی کنیم ؟

ویرایش شده توسط sogand-A
لینک به دیدگاه

اگه آخرین سیگار جهان رو در حال سوختن ببینی... وقتشه که پایان کابوس هات رو هم تماشا کنی!

در خلاء

لینک به دیدگاه

رمان عطش قصاص

اعلام آمادگی! @N.a25

img-20210819-wa0015_yqeh_7vcf.jpg

او گناه کاری بود که عاشق شلاق شده.
شلاقی که با هر ضربه‌، دلش را بیشتر می‌برد.
شلاقی که آن روز ها برایش از جنس نوازش بود.
انگار خودش نبود... افتاد و شکست... 
زير باران پوسید... آدم که نکشته بود... عاشق شده بود!

✫رمان عطش قصاص✫

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، N.a25 گفته است:

اعلام آمادگی با رمان "بوسه شیطان"

https://forum.98ia2.ir/topic/341-رمان-بوسه-شیطان-کیمیا-کاظمی-کاربر-انجمن-نودهشتیا/

لینک به دیدگاه

اعلام آمادگی^^

https://forum.98ia2.ir/topic/733-رمان-ترس-از-ارتفاع-مبینا-حاج-سعید-کاربر-انجمن-نودهشتیا/

نسترن جان یه سوال. 

معیار  منظورتون متن ادبی و دیالوگ محاوره‌ایه؟  نمیشه محاوره‌ای باشه؟ اخه من دیگه نوشتمش نمیشه از اول بنویسم:(

negar_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B1%DB%B0%DB%

- برای باخت آماده‌ای؟

- یعنی میگی تو قراره ببری؟ چرت نگو پسر! تو که هنوز نمی‌دونی قراره چیکار کنیم.

- چه فرقی می‌کنه؛ در هرصورت برنده‌ی بازی منم! همیشه همین‌طور بوده.

- حتی اگه رانندگی توی ارتفاع‌ِ جاده‌ی مرگ باشه؟!

اولیــــن مــــرگ

لینک به دیدگاه

با رمان گِیمِر در مسابقه اعلام آمادگی می‌کنم ...

نسترن جان چند تا سوال

اگر رمانمون تمام شد چطور اعلام کنیم؟!

و اگر نتونستیم تا مهر ماه رمانمون رو تکمیل کنیم مشکلی برای رمان پی نمی‌یاد؟

وقتي گيم وارد دنيايت شود

دنيايت مي‌شود گيم

با هر تير بازيكن  تو مي‌ميري

هم پاي او مي‌جنگي و با تمام وجود بازي را لمس مي‌كني

اما چه ميشود اگر در واقعيت وارد دنياي گيم شوي!؟

ورود به صفحه اصلی رمان گِیمِر

لینک به دیدگاه

https://forum.98ia2.ir/topic/65-رمان-با-من-بمان-masifardi-کاربر-انجمن-نودهشتیا/

اعلام آمادگی❤

ویرایش شده توسط Masi.fardi

👑🎻   با من بمان عاشقانه ای خاص از جنس فریب!    👩‍❤️‍👨❣️

whatsapp_image_2021-08-01_at_15.35.58_oh

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، Tiam_roman گفته است:

سلام من رمان سرقت ابدی عشق رو دادم برای ویرستاری امید وارم تا 20 مهر  ویرستاری  ش تموم بشه. 💕

سلام عزیزدلم رمان های درحال تایپ فقط میتونن شرکت کنن

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، Z sadghinjad گفته است:

با رمان گِیمِر در مسابقه اعلام آمادگی می‌کنم ...

نسترن جان چند تا سوال

اگر رمانمون تمام شد چطور اعلام کنیم؟!

و اگر نتونستیم تا مهر ماه رمانمون رو تکمیل کنیم مشکلی برای رمان پی نمی‌یاد؟

نهجانا مشکلی پیش نمیاد

لینک به دیدگاه

سلام

اعلام آمادگی 

https://forum.98ia2.ir/topic/688-رمان-اما-بِلا-کور-است-marynana-کاربر-انجمن-نودهشتیا/

البته مطمئن نیستم بتونم بهش برسم

کنجکاوی هر آدم، لازمه‌ی لذت بردن از زندگیشه...

رمان جذاب اما بِلا کور است

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، آفتابگردون گفته است:

عه من فردا میخوام تاپیک اول رمانمو بزنم نیمه کاره هم هست آیا شامل این مسابقه  میشه؟😳

میشه گلم

1 ساعت قبل، MOBINA.H گفته است:

اعلام آمادگی^^

https://forum.98ia2.ir/topic/733-رمان-ترس-از-ارتفاع-مبینا-حاج-سعید-کاربر-انجمن-نودهشتیا/

نسترن جان یه سوال. 

معیار  منظورتون متن ادبی و دیالوگ محاوره‌ایه؟  نمیشه محاوره‌ای باشه؟ اخه من دیگه نوشتمش نمیشه از اول بنویسم:(

منظور منولوگ ادبی، دیالوگ محاوره هست

2 ساعت قبل، sogand-A گفته است:

جانم تا کی وقت هست که  اعلام آمادگی کنیم ؟

تا شروع مهر

لینک به دیدگاه

ببخشید من یه سوالی داشتم، رمانایی که با لحن محاوره نوشته شدن، چاپ نمیشن؟ من دوست دارم رمانمو چاپ کنم ولی نمیدونم اصلا باید از کی کمک بگیرم

لینک به دیدگاه

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...