رفتن به مطلب

.

AA
 اشتراک گذاری

ارسال های توصیه شده

• کاربر منتخب

سلام عزیزم. @sita_ni

من قبلا برات نقد نوشتم و الان که دوباره اومدم صفحه‌ات برام سوال پیش اومد که من چرا لایک نکردم با این که خونده بودم که بعد فهمیدم پارت‌ها پریده بودند. 😉

یک نکته‌ای که شاید قبلا هم گفتم و هنوز هم به چشم می‌خوره توی رمانت دیده میشه. بهتره وقتی پرش زمانی و مکانی داری یک جوری قسمت‌ها رو از هم جدا کنی. مثلا بعد از کافه رفتن پارارگاف بعدی از اتاق سایه شروع شده بود که یک کمی گیج کننده است. بینشون مثلا *** بذار. یا یک جوری توضیح بده که مکان عوض شده. یک جاهایی هم از کلمات محاوره و شکسته توی مونولوگ‌ها استفاده کرده بودی که مطمئنم یک بار بخونی خودت می‌تونی اصلاحشون کنی و مشکلات جدی نیستند. 

موفق باشی عزیزم.من رو همچنان تگ کن. ❤️

ویرایش شده توسط Z.A.D

روایتی از بیداری اهریمن درون                                                               رمان از پیش باخته   (در حال تایپ: اجتماعی، عاشقانه)

Lifelong-Extramarital-Affairs.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

@Z.A.D

سلام عزیزدلم 

حتما از این به بعد  بین  گذشته و آینده رو مشخص میکنم😉

از اینکه انتقادتو برام فرستادی ازت ممنونم🤍

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
  • کاربر منتخب

سلام عزیزم. @sita_ni

یک نکته‌ای در مورد فونت‌ها. به نظر می‌رسه از ورد پارت قبلی رو کپی کردی. سعی کن خودت ویرایش کنی. اینجوری کار ویراستار هم کمتر میشه. در ضمن یکی هم اسپم داده تو رمانت. مدیر اسپم رو تگ کن با توی نمایه‌اش پیام بذار که این پست رو برات پاک کنه. داستان خوب پیش میره. منتظرم ببینم کیان و سایه قراره چیکار کنند. خسته نباشی. 

روایتی از بیداری اهریمن درون                                                               رمان از پیش باخته   (در حال تایپ: اجتماعی، عاشقانه)

Lifelong-Extramarital-Affairs.jpg

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۷/۲۷ در 12:36، Z.A.D گفته است:

سلام عزیزم. @sita_ni

یک نکته‌ای در مورد فونت‌ها. به نظر می‌رسه از ورد پارت قبلی رو کپی کردی. سعی کن خودت ویرایش کنی. اینجوری کار ویراستار هم کمتر میشه. در ضمن یکی هم اسپم داده تو رمانت. مدیر اسپم رو تگ کن با توی نمایه‌اش پیام بذار که این پست رو برات پاک کنه. داستان خوب پیش میره. منتظرم ببینم کیان و سایه قراره چیکار کنند. خسته نباشی. 

سلام عزیزدلم مرسی برای راهنمایی‌هایی که همیشه میکنی🤍 برات بهترینا رو آرزو میکنم🤍

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، سادات.۸۲ گفته است:

درود

رمان خوبی بود. اسم قشنگی داره و انگار با محتوا هم همخوانی لازم رو داره.

خلاصه خوب اما خیلی کوتاه بود. یکم بیشتر کن.

مقدمه اطلاعات زیادی رو داده و از جذابیت رمان و موضوع پنهانش کم می کنه.

شروع خوبی بود و جذابیت داشت اما کمی کلیشه ای بود.

توصیفاتت خوب بود فقط مدام از و استفاده کرده بودی که این کار رو خراب می کنه. بجای اون از . و ، استفاده کن.

موفق باشی و امیدوارم ناراحت نشده باشی.

@sita_ni

سلام عزیزم 

اتفاقا خیلی خوشحالم کردی که نظرتو گفتی و ممنونم بابت نکته‌هایی که بهم  گفتی🤍  حتما سعی میکنم جاهایی که گفتی رو تصحیح کنم🤍

لینک به دیدگاه

درود😐🤝

اسم رمانت  از نظر من جالب نبود، ولی مقدمه و خلاصه و شروع خوبی داشتی و توصیفاتت قشنگ بود. عام... توی مقدمه و خلاصه نیم فاصله و علائم نگارشی رو مشکل داشتی.

موفق باشی گلم❤🌱

@Gh.aꨄ︎

لینک به دیدگاه

9 ساعت قبل، Reyhan گفته است:

درود😐🤝

اسم رمانت  از نظر من جالب نبود، ولی مقدمه و خلاصه و شروع خوبی داشتی و توصیفاتت قشنگ بود. عام... توی مقدمه و خلاصه نیم فاصله و علائم نگارشی رو مشکل داشتی.

موفق باشی گلم❤🌱

@Gh.aꨄ︎

سلام عزیزم ممنون بابت نقد و نظرت🤍

لینک به دیدگاه

😂💕

سلام سلام من اومدم خب بریم سراغ نقد رمانت‌😓

اسم خوب بود با محتوا سازگاری داشت.

ژانر سازگار بود ولی تراژدی هم داره

خلاصه و مقدمه خوب بود، اما اگه خلاصه یه نمه بیشتر بشه بهتره

پارت اول عالی بود، یعنی من به شخصه تا پارت اول و خوندم کلا کنجکاو شدم بدونم تهش چی میشه علت چیه و غیره

و بگی و بعد برگردی به آینده از *** استفاده کن که قر و قاطی نشه❤ و اینکه همین فقط به چشم من اومد بقیه اش خوب بود موفق باشی خوشگلم 💕😘 منتظر پارت‌های بعدیت هستم.  

@sita_ni

نویسنده رمان‌های کامل شده:    به یادت بیاور، ماندن یا رفتن، سرپناهی دیگر، پشیمان می‌شوی 

در حال  تایپ:   محنت دیدگان

لینک به دیدگاه

5 دقیقه قبل، Qazal گفته است:

😂💕

سلام سلام من اومدم خب بریم سراغ نقد رمانت‌😓

اسم خوب بود با محتوا سازگاری داشت.

ژانر سازگار بود ولی تراژدی هم داره

خلاصه و مقدمه خوب بود، اما اگه خلاصه یه نمه بیشتر بشه بهتره

پارت اول عالی بود، یعنی من به شخصه تا پارت اول و خوندم کلا کنجکاو شدم بدونم تهش چی میشه علت چیه و غیره

و بگی و بعد برگردی به آینده از *** استفاده کن که قر و قاطی نشه❤ و اینکه همین فقط به چشم من اومد بقیه اش خوب بود موفق باشی خوشگلم 💕😘 منتظر پارت‌های بعدیت هستم.  

@sita_ni

سلام غزل جانم 

ممنونم از نقدت 

من از یه جایی به بعد سعی کردم مرز بین آینده و حال رو مشخص کنم ولی یادم رفته پارتهای اولیه رو ویرایش کنم🤦🏻‍♀️ ممنونم که یادآوری کردی🤍 

من برات آرزوی موفقیت بیشتر دارم مهربون🤍

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...