رفتن به مطلب

اخبار و قوانین | هاگوارتز98ia

M@hta
 اشتراک گذاری

ارسال های توصیه شده

• مدیر کل ✯

سلام و عرض ادب و احترام.🌹

ارسال هرگونه اسپم ممنوع می باشد!🌹

تاپیک ها در راستای قوانین و اخبار مربوطه هاگوارتز از پیش تعیین شده.🌹

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 5 ماه بعد...

خبری از اجرای دست دوم مسابقات هاگوارتز

۱. گالری تمامی گروه ها زده شد✔

۲. چالش دو گروه گرگ و خون آشام در حال اجرا...✔

۳.  شروع چالش ارواح و جادوان به زودی✔

۴.  بالاترین فعالیت در مسابقه: 

بالاترین تعداد پارت: @ mahdiyeh (۱۶)

فعال ترین نفرات دوم: @ Ayda rashid  @ Holocaust_.  @ ...Kimia... (۶) 

🌟خبر خوب🔊

🌹اعضای عزیزی که تا پایان اسفند(۲۹)  تعداد پارت های زیادی ارسال کنند(30 پارت)  ۱۰۰ امتیاز و کسانی که تا ده فروردین این تعداد را به 50 برسانند 150 امتیاز به همراه یک پوستر توسط @ زری گل🌻   دریافت خواهند کرد. 🌹

باقی اعضا

@ khakestar  @ ta-ra   @ حضرت مرگ   @ هرمیون  @ Aramis.R_U  @ Witch Girl   @ Niayesh1389   @ Prometa Anatelo  @ آلفای نقره ای  @ Z.mim   @ Beretta   @ متین  @ Parya   @ Setyfire  @ Shadow.rh   @ Torkan dori  

• لایک 15
  • تشکر 3
  • هاها 1
لینک به دیدگاه

📌توجه📌

اعضای عزیز هاگوارتزی که به قولی، بد قولی کردند (تعداد پارت هاشون کمتر از پنج تا هستش) باید   تا اخر اسفند تعداد پارت هاشون رو به ۲۰ نرسونند(۱۵ پارت هم میشه) وگرنه طبق قانونی  (کم شدن متیاز) که اول مسابقه موافقت کرده بودند مجبور به اقدام میشیم🌻 

عزیزان متوجه این که سرتون شلوغ هستش، هستیم اما ما کسی رو به اجبار وارد مسابقه نکردیم، با خواست و رضایت کامل خودتون شرکت کردید و قبول کردید که سر روزی که تعیین شده یک رمان(داستان) تخیلی به هاگوارتز تحویل بدید. 

عده‌ای خیلی خوب پیش رفتند و ثابت کردند که روی مسائل دیگه‌ای هم میشه روشون حساب باز کرد و پای حرفشون هستند ولی عده ای دیگه تنها سه پارت قرار دادند و...

ماهم سرمون شلوغ هستش ولی برای شما عزیزان وقت میزاریم، کمک کنیم و نقد کنیم تا نوشته های زیباتون رو قوی تر کنید و دنیای ذهنتون رو پرورش بدید، پس لطفا همکاری داشته باشید و هر سئوالی داشتید از بنده یا سرپرستتون بپرسید، مشکلی بود بگید تا حلش کنیم، اگه هم باهم پیش برید احتمال اینکه تایم پایانی رو زیاد کنیم، موقعی این اتفاق میفته که من و اساتید شاهد پارت گذاری شما عزیزان باشیم.

مرسی از وقتی که میزارید و توجه می‌کنید! 

به زودی هم شاهد یک اردوی تفریحی خواهیم  بود که   حکم یک بازی و سفر رو داره و هدف هاگوارتز از برگزاری این اردو آشنا کردن شما به محیط های جادویی،  بازی و سرگرمی🙃

خبر کامل رو امشب نهایت فردا از همین تاپیک پست میشه و هیچ اجباری در شرکت  نیست. 

@ ta-ra  @ Prometa Anatelo   @ Aryana🌻  @ Atria   @ hany.rS  @ mahdiyeh  @ Torkan dori  @ shahrzad.rh  @ Niayesh1389   @ هرمیون  @ ...Kimia...  @ Holocaust_.  @ Setyfire  @ khakestar  @ آلفای نقره ای  @ حضرت مرگ  @ Beretta   @ متین  @ Parya   @ Z.mim  @ Aramis.R_U  @ Ayda rashid  @ جانان بانو   @ منیع  @ نیکتوفیلیا

موفق باشید🙂

خسته نباشید🙃

• لایک 11
  • تشکر 8
  • هاها 1
لینک به دیدگاه

🌻خبر جدید و تفریحی🌻

اعضای محترم هاگوارتز، ایام پایانی فصل سپید رو به تمامی شما عزیزان تبریک عرض می‌کنم، انشالله که  در صحت سلامت درکنار خانواده عزیزتون شاد باشید و این روزها رو باهم بهاری کنید!

همونطور که در خبر قبلی خدمتتون عرض کرده بودم، اردوی تفریحی برای شما عزیزان  درنظر گرفتیم  که  ساعات کوتاهی رو درکنارهم کمی شاد باشیم و به قولی بازی گروهی انجام بدیم.

خدمتتون عارضم که این اردو نمایش یک  محل جادویی هستش و اطلاعاتی در رابطه با  ماوراء  و بعداز تمام این مراحل یک بازی که برای خیلی هاتون آشنا هستش و حتی ممکنه که بازی هم کرده باشید، رو داریم که اصلا نگران نباشید کسایی که بازی رو بلد نیستند  بعداز اعلام آمادگی کردنشون و موافقت با ساعت شروع اردو  حتما به طور کامل توسط معاون هاگوارتز یا بنده بهشون توضیح داده میشه. 

این بازی، بازی خون پنهان هستش که تمام مراحلش از بازی معروف مافیا یا گرگ‌نما برگرفته شده که ما بنا به موضوع تخیلی که داریم ، کارکتر ها و مراحل رو به صورت فانتزی  قراره انجام بدیم که  فوق العاده بازی هیجانی و نابی خواهد شد. 

در این بازی  ما کارکترها رو   از بین شما انتخاب می‌کنیم  اما...

این بازی مافیا برای مایی که تو دنیای ماوراء هستیم مافیا و کلت نیست بلکه...

بزارید یک قصه‌ای براتون تعریف کنم!

روزی روزگاری...

در سرزمین نودهشتیا، انسان های شریفی درحال تایپ و به قولی زندگی بودند که در بین آنها گرگان و جادوانی   وجود داشت که  در اصل سرشان در حیاط خود بود و آسیبی به انسان جماعت نداشتند اما  درست  در یکی از روزهای ابری در فصل پاییز...

گروهی از خون آشام‌های غربی و شرقی وارد سرزمین نودهشتیا شدند و سعی در تصرف قلم‌های نویسنده‌ها کردند.

درست شب قبل  از وارد شدن خون آشام‌ها به صورت کاملا پنهانی...

جادوگران عزیز و کنجکاو ما دستی در دنیای برزخ بردند و ارواح را به جان خود انداختند و این شد...

شروع یک حمله پنهانی!

همه افراد به هم مشکوک شدند و متوجه نبودند که چه کسی خودی است و چه کسی نخودی و در اصل چه کسی بیخودی!

این شد بازی خون پنهان...

گرگ هایی که به دنبال خون آشام ها هستند تا آنها را شناسایی کنند و از سرزمین خارج و در این بین جادوگران برای حفظ قلم های نویسنده ها پشت گله گرگ ها در آمدند و از یک طرف ارواح پشت خون آشام به علت حضور جادوگران...

و حال شما بازیکنان پایان این داستان را خواهید نوشت...

عزیزان امیدوارم که متوجه شده باشید این داستان چه چیزی رو از بازی میخواد بهتون بگه ما درست مثل بازی مافیا عمل میکنیم و فقط اسم و رسمون تغییر میکنه به گرگ و خون اشام و...

گرگ ها شهروند و خون آشام ها مافیا و از یک طرف جادوان و ارواح به کمکشون!

باید حدس بزنید که چه کسی چه نوع موجودی هستش و قرار نیست که اسم جادو و روح   رو بیارید باید بگید خون اشامه یا گرگ!

و یادتون نره که شما وقتی بازی رو شروع میکنید لسمتون توسط بنده تغییر پیدا میکنه مثلا جادوگر عزیزمون @ Ayda rashid  تو بازی جادوگر نیست بلکه اون چیزی هستش که تعیین کردم میتونه خون اشام باشه یا گرگ...

برای شرکت تو اردو فقط کافیه با روز دوشنبه یعنی ۲۳ اسفند موافق باشید و (رضایت نامه که بنده فرمش رو براتون قرار میدم)   در تاپیک رضایت نامه که به زودی زده میشه پست کنید تا وقتی ته تاپیک رضایت نامه زده نشده شما تا فردا راس ساعت ۱۸ فرصت داریو در نظرسنجی که بالا براتون قرار میدم شرکت کنید و اگر سئوالی دارید در خصوصی بنده یا گپ های هاگوارتزیتون بپرسید. 

🌻منتظر حضور گرمتون هستیم🌻

@ هرمیون  @ Z.mim  @ Aramis.R_U  @ جانان بانو  @ آتریا🌻  @ Aryana🌻  @ mahdiyeh  @ منیع  @ متین  @ خاکـــســتر  @ Beretta  @ Prometa Anatelo  @ ta-ra @ Torkan dori  @ shahrzad.rh  @ Ha,ni @ Niayesh1389  @ ...Kimia...  @ Holocaust_. @ Setyfire  @ آلفای نقره ای @ حضرت مرگ  @ Parya  @ نیکتوفیلیا

ویرایش شده توسط Ayda rashid
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

اعضای عزیز، سال نو رو بهتون تبریک میگم، انشالله سال خوبی داشته باشید!⚘🍎

طبق قانونی که باهاش موافقت کرده بودید و وارد هاگوارتز شدید...🌻🏰🌻

باید خدمتتون عرض کنم که فرداشب  قانون حذف شدن که کم شدن امتیاز رو به دنبال داره اجرا میشه. 📃

کسایی که پارت هاشون زیر ده تا پارت باشه طعم این قانون رو متاسفانه میچشن چون بنده تذکر داده بودم.🥀🥀🥀

عزیزم شما چون دیرتر وارد شدید تا هفتم فرصت داری که به ده برسونید @ _rozhina_  

و کسایی هم که با موفقیت و تلاش پله ها رو طی کردند به زمان اتمامشون اضافه میشه به این دلیل که ارزش حرف بنده رو حفظ کردند.🙃🧡

خبر بعدی به جوایز صد پارتی مربوط میشه، یعنی چی؟!🤔

یعنی اگه شما تا دهم اردیبهشت رمانتون رو به صد پارت برسونید نشان و امتیاز می‌گیرید؛  شاید بگید نشان، کدوم نشان؟!🧐

نشانی که هم تو نمایه هم کنار پروف هاتون مشخص هستش، این نشان برای هاگوارتزه به مثال فرد خون آشام صد پارتش رو قراره داده، یک نشان خوش طرح خون آشام برتر  میگیره. 🏆🎆

این نشان به علاوه ۵۰۰ امتیاز هستش پس به هیچ عنوان این فرصت رو از دست ندید😉🎁

@ Torkan dori  @ ta-ra   @ seta.rh  @ آلفای نقره ای   @ khakestar  @ Holocaust_.   @ لی لی  @ ...Kimia...  @ Beretta   @ Aramis.R_U   @ Prometa Anatelo   @ Setyfire  @ جانان بانو  @ Z.mim    @ Parpary   @ Niayesh1389

تقدیر میکنم از عزیزانی که پنجاه پارت و حتی بالاتر از رمانشون رو گذاشتن و امتیازشون رو گرفتند.💛💛💛 

@ mahdiyeh   @ Ayda rashid☆ویژه☆   @ Shervin

🌱موفق و پیروز باشید🌱

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

💛سلام اعضای عزیز هاگوارتز!💛

💜اینبار بدون هیچ سخن اضافی  خبر رو خدمتتون عرض میکنم هرچند مقدمه اش رو تو خبر قبلی گفته بودم.💜

رمان هایی که زیر ده  پارت هستند از مسابقه حذف میشن که با کم کردن امتیاز عضو همراه هستش.

*رمان هایی که بالای ده پارت هستند تا  پنج اردیبهشت فرصت دارن  که  رمانشون رو به پارت پنجاه برسونند و  طبق قانون 150 امتیازشون رو از هاگوارتز دریافت کنند. 

*رمان هایی که فعال هستن  و 150 امتیازشون رو گرفتن باید تمرکز کنند روی پارت صد که تا پنج اردیبهشت  تنها فرصت دارند...

و این رسیدن به پارت صد با یک نشانه فوق العاده خاص و 200 امتیاز همراه هستش.:1025:

%D8%A8%D8%A7%D8%B1%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%

عزیزانم از قبل   تمام این ها اطلاع رسانی شده بود   و دیگه وقتی نمونده که به رمان هایی که زیر ده پارت هستن  بدم و متاسفانه از هاگوارتز خارج میشن.

رمان های حذف  شده از هاگوارتز:

1. کیستار جنایت @ ta-ra

2.  تاریح صعود به بهشت  @ Prometa Anatelo

3.  مهمانی ماه کامل @ Setyfire

4.    bronon @ N1389   @ Niayesh1389

رمان هایی که  تا پنج اردیبهشت فرصت دارند به پارن پنجاه برسن:

1. متحدین @ Z.mim

2.  فلیم مرگ @ Ario

3.  رزاگینه @ MOON_.  @ ...Kimia...

4. کینگ جادوگر @ جانان بانو

5.  ورقه های نفرت @ _Atrin_

6. نقره فام  @ Aramis.R_U

7.  خون خواران @ Artemis.T

8.  یغماگر نفاث @ لطیفه

9.  پرونده صد و چهار @ khakestar  @ Beretta

10. سلطنتی مرگبار @ آلفای نقره ای

رمان هایی که بالای پنجاه پارت ارسال کردند و در انتظار گرفتن نشان و امتیاز هستند:

1. سفاک آمر @ mahdiyeh

2. جادوی اغبر @ Ayda rashid☆ویژه☆

3. آلفا نقره ای @ Shervin

4. آسمان سرخ @ seta.rh

زمان اتمام یک خرداد در نظر گرفته شده که با توجه فعالیت شما ممکنه که بیشتر هم بشه، پس   طبق گفته ها پیش برید امتیازاتتون رو بگیرید و  زمان اتمام رو با فعالیت خوبتون  بیشتر کنید!:1025:

• لایک 11
  • تشکر 1
  • هاها 1
لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

🏞اخبار و نکاتی از تعطیلات 98ia🏞

از ۲۴ عضو...

۱۶ نفر تاپیک هاشون رو زدن و حتی پارت گذاری هم شروع کردند!

هم سفرهایی که تاپیک میزنید حتما باید  لینکش رو تو تاپیک اقدامات تعطیلات پست کنند.

تاپیک ها باید تو بخش تایپ رمان زده بشن نه بخش پلیسی و...

لطفا مو به مو نوشته هایی که  براتون میزارم و گذاشتم دقت کنید که اشتباهی صورت نگیره!

~♡~

ناظری براتون تو این مسابقه تگ نمیشه و تنها @ مدیر ویراستار   عزیز در صورت دیدن مشکل براتون ویراستار تگ میکنند، حتی لازم نیست تاپیک نقد اولیه و... بزنید چون برای این قسمت برنامه خاصی تدارک دیده شده که به موقعش عرض میکنم خدمتتون!

~♡~

ظرفیت کامله و تنها یک جای خالی باقی مونده که رزرو شده و تا شب فرصت دارند که حضورشون رو قطعی کنند اگر ‌نکردند تعطیلات با ۲۴ نفر حرکت میکنه و عضوی در وسط سفر به نخواهیم گرفت.

~♡~

کسایی روند پارت گذاری کمی دارند اصلا نگران نباشن و نگن که چرا فلانی رسیده به پنج من هنوز دو هستم، رقابت ازتون میخوام اما مهم ترش رفاقت و از اون گذشته  من به شما فرصت دادم و یک روز خاصی رو مشخص کردم، حالا دیگه به خود نویسنده مونده که چطور و چه روزایی بیاد پارت بزاره، پس نگران نباشید!

~♡~

این مسابقه با باقی مسابقه هایی که میزاشتیم  کاملا فرق میکنه، تمام ویژگی‌‌هاش تنها به چشم  اعضای خاص خودش قابل نمایش میشه و به صورت عمومی قابل دید و شرکت باقی کاربرا نخواهد بود!

زمان شروع اولین چالش به احتمال زیاد  اگر فرصتش باشه و اون هشت نفر هم اوکی کرده باشن تاپیک هاشون رو...

فرداشب هستش که  تمام توضیحات چالش رو براتون میزاریم.

~♡~

از یک طرف هم نگران تاییدیه تاپیک هاتون نباشید @ مدیر راهنما   هم یک انسانه بنده خدا ربات که نیستن وقتی بیان انجمن سریع اقدام میکنند خیالتون راحت شما پارت هاتون رو آماده کنید وقتی تایید شد پستش کنید نگران عقب موندن از چیزی نشید.

~♡~

دقت کنید به نوشته ها و موفق باشید هر مشکلی داشتید مثل ناامیدی و استرس خصوصی در خدمتتون هستم!

@ Aryana🌻

@ TARANEH_M  @ VampirE☆ویژه☆  @ Damon.S_E   @ Zedbazi   @ ..Sahar..   @ Roshana   @ Morganit  @ N.ia   @ So.Bloom  @ Nilay07  @ EYVIN  @ Asra_p  @ _Atrin_  @ SARAM   @ elif8379  @ N.H  @ setiyoo   @ Blue Moon  @ Gemma   @ ماهی  @ -سومبرا-  @ اهورا  @ لباشک  

• لایک 21
  • تشکر 3
  • هاها 1
لینک به دیدگاه

تنها تا ساعت 17 امروز فرصت زدن تاپیک هاتون رو دارید...

@ Paradise☆ویژه☆

@ Damon.S_E

@ اهورا

@ elif8379

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۱/۴/۱۲ در 18:16، زری گل گفته است:

🏞اخبار و نکاتی از تعطیلات 98ia🏞

از ۲۴ عضو...

۱۶ نفر تاپیک هاشون رو زدن و حتی پارت گذاری هم شروع کردند!

هم سفرهایی که تاپیک میزنید حتما باید  لینکش رو تو تاپیک اقدامات تعطیلات پست کنند.

تاپیک ها باید تو بخش تایپ رمان زده بشن نه بخش پلیسی و...

لطفا مو به مو نوشته هایی که  براتون میزارم و گذاشتم دقت کنید که اشتباهی صورت نگیره!

~♡~

ناظری براتون تو این مسابقه تگ نمیشه و تنها @ مدیر ویراستار   عزیز در صورت دیدن مشکل براتون ویراستار تگ میکنند، حتی لازم نیست تاپیک نقد اولیه و... بزنید چون برای این قسمت برنامه خاصی تدارک دیده شده که به موقعش عرض میکنم خدمتتون!

~♡~

ظرفیت کامله و تنها یک جای خالی باقی مونده که رزرو شده و تا شب فرصت دارند که حضورشون رو قطعی کنند اگر ‌نکردند تعطیلات با ۲۴ نفر حرکت میکنه و عضوی در وسط سفر به نخواهیم گرفت.

~♡~

کسایی روند پارت گذاری کمی دارند اصلا نگران نباشن و نگن که چرا فلانی رسیده به پنج من هنوز دو هستم، رقابت ازتون میخوام اما مهم ترش رفاقت و از اون گذشته  من به شما فرصت دادم و یک روز خاصی رو مشخص کردم، حالا دیگه به خود نویسنده مونده که چطور و چه روزایی بیاد پارت بزاره، پس نگران نباشید!

~♡~

این مسابقه با باقی مسابقه هایی که میزاشتیم  کاملا فرق میکنه، تمام ویژگی‌‌هاش تنها به چشم  اعضای خاص خودش قابل نمایش میشه و به صورت عمومی قابل دید و شرکت باقی کاربرا نخواهد بود!

زمان شروع اولین چالش به احتمال زیاد  اگر فرصتش باشه و اون هشت نفر هم اوکی کرده باشن تاپیک هاشون رو...

فرداشب هستش که  تمام توضیحات چالش رو براتون میزاریم.

~♡~

از یک طرف هم نگران تاییدیه تاپیک هاتون نباشید @ مدیر راهنما   هم یک انسانه بنده خدا ربات که نیستن وقتی بیان انجمن سریع اقدام میکنند خیالتون راحت شما پارت هاتون رو آماده کنید وقتی تایید شد پستش کنید نگران عقب موندن از چیزی نشید.

~♡~

دقت کنید به نوشته ها و موفق باشید هر مشکلی داشتید مثل ناامیدی و استرس خصوصی در خدمتتون هستم!

@ Aryana🌻

@ TARANEH_M  @ VampirE☆ویژه☆  @ Damon.S_E   @ Zedbazi   @ ..Sahar..   @ Roshana   @ Morganit  @ N.ia   @ So.Bloom  @ Nilay07  @ EYVIN  @ Asra_p  @ _Atrin_  @ SARAM   @ elif8379  @ N.H  @ setiyoo   @ Blue Moon  @ Gemma   @ ماهی  @ -سومبرا-  @ اهورا  @ لباشک  

ببخشید، ولی من تگ نشدم، مشکلی که پیش نیومده؟

20220709_005723_qj35_rtud.jpg

روایتی از یک قتل، همراه با هزاران مضنون
{آخرین تکه مفقود شده}
برای دسترسی به رمان، در پیوی یا نمایه درخواست ارسال کنید!

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، Outis گفته است:

ببخشید، ولی من تگ نشدم، مشکلی که پیش نیومده؟

نه جانم

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

سلام و درود خدمت کاربرای عزیز!💛

اعتراف میکنم دلم برای حرف زدن باهاتون تنگ شده بود💛

همینطور که در جریان هستید هر اومدنی یک رفتنی داره و خب من بعداز چندسال به علت  درس و وقت نداشتن از مقام سرپرست استعفا دادم.

دلم میخواست که هاگوارتز رو که چندسال براش زحمت کشیدم رو همیشه جلو ببرم اما خب  صلاح ندیدن و جای بحثی هم نیست💛

اما دلم نیومد که برنده های تعطیلات رو خودم نزارم، از بین بیست و خورده ای نفر تنها چهارنفر پای قولی که داده بودند ایستادند و  مارو با نوشته هاشون همراهی کردند💛

امشب بنا به انتخاب داور این چهار نفر از اول تا چهارم تگ میشن و جوایزشون رو دوست عزیزم @ Roshana🌻  بهشون تقدیم میکنه که خب چون دستم بسته است انتخاب جوایز رو هم پای ایشون میزارم💛

میدونید که تا به حال مسابقه های زیادی رو شروع کردم و استقبال کردید و من هیچوقت  برنده و بازنده  نکردم، به چشم من کسایی که پای حرفشون میمونه برنده و نفر اول هستن پس این اول و دوم کردن رو برپایه یکسری ایرادات ریز مقایسه ای داور ها هستش، بی نقص مینویسید و خالق بهترین ها هستید در این شکی نیست💛

خب بریم  که داشته باشیم...

نفر اول تعطیلات کسی نیست جز خالق رمان زیبای منهدمدوست نگینی تر از نگینم @ Gemma 💛

نفر دوم تعطیلات  کیه؟ روشنیمون خالق رمان  سلاح ماتدوست گلم @ Roshana🌻 💛

نفر سوممون، فعال ترین عضو گروه گرافیست خالق رماندنیای ویژهدوست  نازنینم @ Asra_p 💛

نفر چهارم، بهترین دوست و همراه من که پا به پام تو ایده ها همراهیم کرد و جا نزد، الگویی بود برای رقیب ها، خالق رمان محکمه سیاه دوست همیشگیم @ _mahdiyeh_ 💛

از تک تکتون ممنونم که کنارم بودید و برای حرفام ارزش قائل شدید و نوشته هاتون رو به آخر رسوندید، باشم که ببینم موفقیت های روز افزونتون رو عزیزای دلم💛

روشنا جانم ممنون میشم که خودت شخصا هدیه بی نقصی رو در نظر بگیری و همین جا زیر پستم جوایز رو بزنی و تقدیم کنی @ Roshana🌻 💛

شاید شد و باز اومدم سرتون رو با حرفام به درد آوردم و شایدم این آخرین حرف من از مسابقات باشه، در هر صورت دوستون دارم و آرزوی مانا بودن قلمتون رو دارم💛

💛دوست دار شما زری💛

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...