رفتن به مطلب

داستان روح من|فاطیما کاربر انجمن نودهشتیا

فاطیما
 اشتراک گذاری

داستان روح من|فاطیما کاربر انجمن نودهشتیا  

3 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. قلم داستان چگونه است؟

• متوسط
    • قوی
    • ضعیف
      0

ارسال های توصیه شده

داستان: روح من

نویسنده: فاطیما ساریخانی

ژانر: فانتزی، جنایی،عاشقانه

خلاصه:

هیچی یادم نمیاد!

عجیبه خیلی عجیبه!

خدایا من کجام اینجا کجاست من کیم؟

سخته ندونی کی هستی خانوادت کین یا کجایی خیلی سخته خیلی

سمت هرکی میرفتم انگارکه وجود ندارم از وجودم رد میشد هرچی دادو بیداد میکردم کسی متوجهم نمیشد

دیگه اشکم در اومده بود

مقدمه

دو زانو روی زمین افتادمو باتمام وجود نام خدارو صدازدمو، دیگه به هق هق افتاده بودم

احساس کردم کسی باتمام وجود مرا میخواند سکوت کردم و بیشتر گوش دادم صدای یه دختر بود بِلا فاصله به پشت سرم نگاه کردم جمعیت زیادی زیر پل وایساده بودن نمیدونم چرا ولی یکی داشت منو به اون سمت میکشید دقیقاً پشت جمعیت وایسادم یواش یواش از توی مردم رد شدم به یه دختر غرق در خون رسیدم نمیدونم چرا ولی احساس میکردم میشناسمش انگار اون منم ولی من که اینجام

خدا اینجا چه خبره؟!

به دختر کناریم که داشت دادو شیون میکشید نگاه کردم ناخودآگاه گفتم: ملیکا ...

‌ادامه دارد..

ویرایش شده توسط فاطیما
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

Part1

شوکه شدم !! من از کجا اسمشو می دونم؟!خداااایا اینجا چه خبره؟!هاااا

از جمعیت بیرون اومدمو که چشمم به گوشه خیابون خورد زیر یه درخت یه پسر تقریباً بیست و پنج ، بیست و شیش ساله رو زانو روزمین افتاده بودو بهت زده جمعیت و نگاه میگرد اشنا بود

صدایی تو ذهنم پیچید (دوست دارم) شک زده اطراف و نگاه کردم کسی نبود دوباره صدا مکالمه دونفر تو ذهنم پیچید ؛ مکالمه دخترو پسر بود صدا به قدری زیاد بود که احساس میکردم دارم کر میشم صدا ها واضح نبود کم کم واضح شد 

صدای پسره: وایسا میگم وایسا 

صدای دختره:نمیــخام...آخ 

صدای پسره نگران شد و گفت:خوبی؟ چی شدی؟! ببینمش ، الهی بمیرم برات خیلی درد میکنه؟!

صدای دختره لوس شد و گفت: خوبم ، فقط یکم درد میکنه

صدای پسره: میخای ببرمت بیمارستان؟!

صدای دختره: نه چیزی نیست سریع خوب میشه نگران نباش

صداها کم کم محو شدو صدای تولدت مبارک همراه جیغ همون دختر

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

Part 3

یه تصویر مبهمی از یک جشن بود ، صدای موزیک [ happy birthday to you] تو سرم میپیچید ، هم همه بود صدا ها به قدری زیاد بود که نمیدونستم چی به چیه ، تصویر مبهمی که تو ذهنم بود به سرعت میگذشت مثل یک فیلم که رو دور تند گذاشته باشنش ، دستامو رو گوشام گذاشتم چشام محکم بستم ولی بازم می دیدم همه چیو دیدم ، یادم اومد ، از نامزدیم با امیر تا این تصمیم احمقانه ، شب قبل از عقد و عروسی بود همه چیز خوب بود یعنی عالی بود ، قرار بود عقد و عروسی را با هم بگیریم نمیدونم امیر چی دید چی شنید کی بهش چیزی گفته ولی اینو میدونم از تصمیمی که گرفته بود پشیمون میشه یعنی پشیمونش میکنم گفت نمیخوامت ، دوستم نداره ، همش به خاطر پول بابامه که میخاسته باهام ازدواج کنه ؛ ولی من که میدونم امیر به پول احتیاج نداره ، خودش به اندازه کافی پول داره که چشمش دنبال پول بابام نباشه ، دردش یه چیز دیگست ، میخواستم پشیمونش کنم ولی ای کاش این کارو نمیکردم ، نمیدونم چیکار کنم چطور این تصمیم احمقانه به ذهنم رسید ...

ادامه دارد...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...