رفتن به مطلب

معرفی و نقد رمان مافوق قلبم | نیایش خطیب کاربر انجمن نودهشتیا

اشتراک گذاری

ارسال های توصیه شده

نام رمان: مافوق قلبم 

نام نویسنده: نیایش خطیب 

ژانر: #عاشقانه #پلیسی #طنز 

خلاصه: گاهی اوقات ضعف و ناامیدی و... هرچیز منفی باعث تغییرات روند زندگی می‌شود!
این تغییر نمی‌تواند خوب باشد زیرا ثمره همان ضعفی است که برای خود تشکیل داده ایم.
مانند جنگلی تاریک و پر مه می‌ماند که گله گرگان گرسنه و زوزه های آنها، آن را در بر گرفته و تو تنها طعمه ای هستی که آن تاریکی و گله برایت دندان تیز کرده اند.
پس با اعتماد به نفس با قدرت قدم های محکم ات را روی این زندگی منفی بگذار تا همان جنگل تاریک، جوانه بزند و نور گرم زندگی به دنیایت به تابد.
قدم بردار که گلی بوی قدرت ات را احساس می‌کند و از حالت پژمرده خارج میشود و این گل مقابل تو قرار دارد.
احترام بگذار و ثمره قدرت خود را پرورش ده که مایع سربلندی تو خواهد بود.

مقدمه:
مردمانی که در ظاهر غریبه اند اما ..
حالا احساسی که در وجودم زنده شده است را بیان می‌کنم
چرا برایم آشنا هستند؟
می‌خواهم جلو بروم اما پاهایم غل و زنجیر شده بودند!
مثل بچه ای که تازه متولد شده بودم یا شاید هم مرده ای متحرک!
کمی به پاهایم سپس به انسان های مقابلم زل زدم
صدای خنده هایشان گوش فلک را نابود می‌کرد!
زل زدم و زل زدم تا قامت محکم رعنایی به چشمانم آمد...‌مرا مخاطب می‌خواست و به سمت من می‌آمد دلم لرزید و امیدی در دلم روشن شد. آیا زندگی زیبا می‌توانست حق من باشد یا باز هم تاریکی؟

صفحه رمان

ویرایش شده توسط Niyayesh_khatib
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام نیایش جون 

اومدم یه نقدی در مورد رمانت کنم.☺️

رمانت که دارای ژانر طنزه به خوبی داری پیش  میبری و این خیلی خوبه. و دقت کردم بعضی از حرفایی که در رمانت بکار بردی اصلا تکراری نیستن .رک بگم میشه گفت خلاصه ی رمانت مشابه بقیه ی رمان های پلیسیه ولی شخصیت های اصلیت خیلی متفاوت و باحال تر از بقیه ی رمان هاست و همین کارها و جزییات متمایزی که شخصیت هات داره باعث شده خواننده جذب رمانت بشه و مشتاقانه منتظر پارت بعدی باشه.

موفق باشی❣️

@Ghazalehꨄ︎

لینک به دیدگاه

2 دقیقه قبل، nura_savagelove گفته است:

سلام نیایش جون 

اومدم یه نقدی در مورد رمانت کنم.☺️

رمانت که دارای ژانر طنزه به خوبی داری پیش  میبری و این خیلی خوبه. و دقت کردم بعضی از حرفایی که در رمانت بکار بردی اصلا تکراری نیستن .رک بگم میشه گفت خلاصه ی رمانت مشابه بقیه ی رمان های پلیسیه ولی شخصیت های اصلیت خیلی متفاوت و باحال تر از بقیه ی رمان هاست و همین کارها و جزییات متمایزی که شخصیت هات داره باعث شده خواننده جذب رمانت بشه و مشتاقانه منتظر پارت بعدی باشه.

موفق باشی❣️

@Ghazalehꨄ︎

ممنون بابت پاسخی که دادی جانم🦋

واقعا خوشحالم کردی😃

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام گلی 

اومدم واسه نقد رمانت

درمورد اسمش قلب کلمه کلیشه‌ای هست ولی مافوق جدیدع و باعث شده اسمت جذاب بشه و خواننده رو جذب کنه

خلاصه رمانت یکم کلیشه‌ایه و کوتاه

ولی در کل رمانت رو دوس داشتم  رمان متفاوتی بود و شخصیت هات فرق داشت  و مشتاقم ادامشو بخونم

قلمت مانا ♡

موفق باشی☆

@Gh.aꨄ︎

ویرایش شده توسط ._.Fati._.
لینک به دیدگاه

درود گلم!😐🤝

اسم رمانت جالب بود. خلاصت از نظرم کلیشه‌ای بود و به خوبی اتفاقات جذاب رمانت رو توصیف نکرده بودی. مقدمت می‌تونست دیالوگ شخصیت رمانت باشه، اما برای مقدمه  جالب نبود. شروعت می‌تونست بهتر باشه و  بهتر بود که خواننده رو در طی رمان آروم-آروم با شخصیت آشنا می‌کردی.

موفق باشی قشنگ جان💚

@Gh.aꨄ︎

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

سلام عزیزم

رمانت رو خوندم 

اسمش قشنگ بود، خلاصه  و مقدمه ی اون هم جالب بود، علائم نگارشی و رعایت کرده بودید 

در کل موضوع خوبی داشت 

قلمتون مانا 🕊️

@Gh.a29

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...

سلام عزیزم وقتت بخیر.

راستش رمانت به نظر من حسش خیلی کمه، و همچنین خیلی دیالوگ داره، اگر کمتر بشه و کمتر قبلش اعلام بکنی که کی داره حرف میزنه قشنگ تر میشه و همچنین یادت باشه موقعی که رمان می‌نویسی تمام اطلاعات شخصیت هات رو و زندگی نامه‌قبلشون رو اول نگی چون اینجوری اول اینکه یک بخش مهم جذب شدن مخاطب رو از رمان گرفتی، دوم اینکه تا آخر رمان فراموش میشه. 

موفق باشی 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...