رفتن به مطلب
انجمن نودهشتیا

پست های پیشنهاد شده

• پاسخ 263
  • Created
  • آخرین پاسخ

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

🌱  •خودتان را تشویق کنید؛ امروز تصمیم بگیرید بابت هر کلام و جذب مثبتی که دارید خودتان را تحسین کنید و به خود بگویید که به تو افتخار میکنم و آنها را مدام تکرار کنید تا بر ضمیر ناخود‌آگاه تان نقش

‹🤎☕️› همیشه که نباید بنشینیم و بدی های روزمان را مرور کنیم.  گاهی باید نشست خوشی ها را شمرد، چای نوشید .. و پشت کرد به تمام نداشتن ها  و غصه هایی که عمری با آن زندگی کردیم : )

•|🍇✨|• برای دریافت آرزوهای خود باید احساس خوشایندی داشته باشید و روی بسامد احساس خوب قرار گیرید. بدین ترتیب است که آنچه درخواست کرده اید دریافت خواهید کرد.

من فقط یک فکر خواب را دارم تامام

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
  • 1 month later...

راه رسیدن به آرزوهات رو تصور کن😌🌸

آیا میتونی همون شخص موفقی بشی که میخوای؟

این سوال رو فقط و فقط خودت میتونی جوابشو پیدا کنی!

عاقلانه تصور کن و عاقلانه قدم بردار-!🦋

تا در آخر به همون تصورت دست پیدا کنی💕

لینک به ارسال

یکی از موندگار‌ترین هدیه‌هایی که می‌تونی به خودت بدی اینه که 

زندگیت رو جوری پیش ببری 

که برای لذت بردن از لحظه ها 

لَنگ کسی نباشی!

لینک به ارسال

وقتی تو شرایط سخت و جدید قرار میگیری به خودت چی میگی؟؟

شاید با خودت بگی میترسم که نشه!!

اگه نتونم چی؟؟

جوابتو تو ذهنت نگه دار و حالا به این فکر کن که افراد موفق چی میگن.

افراد موفق هنگام مواجهه با موقعیت‌های جدید و تغییرات بزرگ به خودشون می‌گن: " میدونم این موقعیت ترسناکه اما انجامش میدم "

پس بترس ولي انجامش بده

لینک به ارسال

نگذارید گوش‌هایتان گواه چیزی باشد که چشم‌هایتان ندیده، نگذارید زبانتان چیزی را بگویند که قلبتان باور نکرده...❤🙏

صادقانه زندگی کنید..😌💎

”ما موجودات خاکی نیستیم که به بهشت میرویم، ما موجودات بهشتی هستیم که از خاک سر بر آورده‌ایم...”🍃🍃🍃

لینک به ارسال

هرکس درحال ادامه دادن خودشه و جهان به این ادامه دادن کمک میکنه ، یعنی نیروی قدرتمند جهان هستی بدون هیچگونه قضاوتی به هرکس کمک میکنه تا گسترش پیدا کنه.

به همین دلیل فقیر فقیرتر میشه و ثروتمند ثروتمندتر.

کسیکه اعتیاد داره هرروز اعتیادتش شدیدتر میشه کسیکه که موفق باشه دایما موفقتر میشه و مریض هر روز مریض تر میشه مگر اینکه خودش بخواد تغییر کنه.

اگر ما درخواست نکنیم ، خداوند همان چیزی که الان هستیم و داریم بهش توجه میکنیم رو گسترش میده.

لینک به ارسال

وقتی ازتہ‌دل‌بخندی،

وقتی هرچیزیو بہ‌خودت‌نگیری، 

وقتی برای شادبودن‌نیازبہ‌بھونہ‌نداشتہ‌باشی

اونوقت‌ِ کہ‌واقعاداری زندگی میکنی💕🌈

لینک به ارسال

همه ما آدم ها داخل زنگیمون مشکلاتی رو پیش رو داریم همه داریم، هیچ وقت نمیشه گفت اون فرد بدون مشکل هست یا....
زندگی همه ی ما مثل یک رمانه گاهی طولانی گاهی کوتاه 
گاهی عاشقانه گاهی غمگین 
گاهی ترسناک و گاهی پلیسی.
ولی درون همه ی ما رنج هست، درد هست ، آشفتگی هست، اما همه اینها به یک خروحی نیاز دارد 
برای خارج کردن حس هایی که باعث تخریب زندگی خیلی ها میشه مثل حسادت، خیانت یا هر حس مخرب دیگر.

لینک به ارسال

°°°°

☆~بدبین بودن رو خیلی امتحان کردی یک بار خوشبین باش! اره امتحانش کن..

به خودت بگو زیباییاتو،چیزایی که داریو، موفقیت هاییو که کسب کردی، زخمایی که خوردی اما هنوز سرپایی..

میبینی؟این تویی!

کسی که پشت نقاب بدبینی پنهان شده..

پس بلند شو و خود واقعیتو جلوه بده🕊

لینک به ارسال

وقتی میخواستین راه رفتن یاد بگیرین

دوره های اموزشی گذروندین؟

نه . . فقط تلاش کردین ، شکست خوردین

و دوباره تلاش کردین و موفق شدین

الان چرا این کار رو نمیکنی؟

لینک به ارسال

غصه بخوری میگذره

بخندی هم میگذره

پس بخند و شکر کن

بزار تو فرکانس شادی قرار بگیری

اگہ می بینی زندگیت رو دوست نداری

فرکانست رو عوض کن...

لینک به ارسال

ما مجبور نیستیم بـرای شرایط زندگیمان به کسی توضیح دهیم.

ما مجبور نیستیم برای اینکه نیاز داریم با خودمان خلوت کنیم و تنها باشیم، به کسی توضیح بدهیم.

ما مجبور نیستیم به دیگران بگوییم که با همه افکار آنها موافق هستیم.

ما مجبور نیستیم به همه درخواستهای یک نفر، پاسخ مثبت بدهیم.

ما مجبور نیستیم برای وضع ظاهریمان به کسی توضیح بدهیم.

ما مجبور نیستیم بـرای سلیقه‌ و ذائقه خودمان به کسی توضیح بدهیم.

ما مجبور نیستیم برای ازدواج کردنمان به کسی توضیح بدهیم.

ما مجبور نیستیم بـرای ازدواج نکردنمان به کسی توضیح بدهیم.

خودت برای خودت زندگی کن، همانطور که دوست داری همانطور که لذت میبری و مطمئن باش اگر خودت به فکر خودت نباشی، کسی در این دنیا خوشبختی و شادی را به تو تعارف نخواهد کرد!🌿

لینک به ارسال

رؤیاهایی که دارید اگر عاقلانه انتخاب شده باشند ارزش تلاش و استقامت رو دارند. آنها میتونن نقشه راهی باشند که شما را به مقصد الهی و کسی که مقدر شده اید باشید برسانند. از رؤیاهایتان دست نکشید. اجازه ندهید نظر دیگران در مورد شما ارزشتان را تعیین کند. شانس زندگی فوق العاده‌ای را که پیش رو دارید از دست ندهید. شما برای کوچک بودن آفریده نشده‌اید.🌿

لینک به ارسال

•من لایق بهترین‌ها هستم:

بدانید به آنچه که باور و انتظارش را دارید، خواهید رسید.افرادی که به نظر شما خوش شانس هستند همیشه در انتظار بهترین‌ها هستند. آنها مطمئن هستند که آینده‌ای پر از فرصت‌های خوب و موفقیت دارند. مقابل آن هم افراد به نظر بدشانس هستند؛ آنها همیشه در انتظار اتفاق‌های ناگوار و بد هستند و هیچ اعتمادی به فردا ندارند. بدانید، تنها انتظارات است که تفاوت بین افراد "خوش‌شانس" و "بدشانس" را بوجود می‌اورد. بنابراین همواره انتظار بهترین‌ها را داشته باشید تا آنها به سمت شما روی آورند. به کائنات با حالتی پیشگویانه بلند بگویید: من لایق بهترین‌ها هستم.🌿

لینک به ارسال

با خود تکرار کن:

من می خواهم، من می توانم، من انجامش خواهم داد، من موفق خواهم شد

لینک به ارسال

دو راه برای رسیدن به امیال‌تان وجود دارد. روش اول این است که همواره بیشتر و بیشتر به دست آورید. روش دیگر آن است که خواسته‌های خود را کاهش دهید.

لینک به ارسال

صاحب اراده، فقط پیش مرگ زانو می زند، وآن هم در تمام عمر، بیش از یک مرتبه نیست.

لینک به ارسال

بزرگی در این نیست که کجا ایستاده باشیم، به این است که به کدام جهت در حرکت باشیم. گاهی باید در جهت باد و گاهی مخالف با آن حرکت کنیم. آنچه مهم است این است که باید حرکت کنیم، نه اینکه بی‌اراده در گوشه‌ای بنشینیم.

لینک به ارسال

چیزهایی که دارید، کسی که هستید، جایگاهی که در آن قرار دارید یا کاری که انجام می‌دهید، نمی‌تواند باعث خوشحالی و ناراحتی‌تان شود، بلکه تفکر نسبت به این موارد برای‌تان شادی به ارمغان می‌آورد.

لینک به ارسال

در کنار انسان های خوشبخت همواره کسانی زندگی میکنند که در هنگام جداشدن به آنها می گویند:مراقب خودت باش.آنها نه اینکه به توانایی‌هایمان اعتماد ندارند نه ، بلکه با زبان بی زبانی ارزش و اهمیت من و تو را به خودشان و ما یادآوری میکنند.در واقع "مراقب خودت باش" ، همان جمله‌ی معجزه گر و پر از معنای"دوستت دارم" است که سراپای مخاطب را سرشار از عشق و انگیزه می‌کند.🌿

لینک به ارسال

•|🌹|•

آدم‌های خوش‌بین این توانایی رادارند که مشکلات را درجعبه‌ای بگذارند و 

سراغ کار و زندگی‌شان بروند

این کاربه معنای حذف مشکل نیست، 

بلکه به معنای حذف نکردن بقیه زندگی است

لینک به ارسال

•|🍇|•

برای دریافت آرزوهای خود باید احساس خوشایندی داشته باشید و روی بسامد احساس خوب قرار گیرید. بدین ترتیب است که آنچه درخواست کرده اید دریافت خواهید کرد.

لینک به ارسال

قانون_جذب   

•از مقایسه کردن خود با دیگران جدا بپرهیزید: 

هر چند همه ما به این کار بد عادت داریم اما اگر اعتماد به نفس بالا می خواهید ،از مقایسه کردن خود با دیگران جدا بپرهیزید و تنها خود را با گذشته های خودتان مقایسه کنید اگر رو به رشد و پیشرفت و در حال حرکت هستید ، خوب است و دلیلی ندارد غصه عقب ماندگی از فامیل یا دوستان را بخورید . اگر هم در مسیر پسرفت هستید ، اندکی توقف کرده ، بیاندیشید و راه های جدید را برای موفقیت و پیشرفت بیابید و بررسی کنید و با انگیزه و انرژی مجدد ، تلاش کنید تا به مرور ، وضعیت آینده را از امروزتان بهتر کنید . خودتان را فقط با خودتان مقایسه کنید و سعی کنید هر روز بهتر از روزهای قبل عمل کنید. باید بدانید میخواهید به کجا برسید...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...