رفتن به مطلب

ناظر جدید برای رمانم

Aramesh
 اشتراک گذاری

ارسال های توصیه شده

سلام عزیزم من رمان رمز جداییم ناطرش گفت عوض شده و کار نمی نکنه من حالا نمی دونم ناظرم جدیدم  کیه و اینکه به همین دلیل رمانم رو ندادم برای سطح قلم.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، Aramesh گفته است:

سلام عزیزم من رمان رمز جداییم ناطرش گفت عوض شده و کار نمی نکنه من حالا نمی دونم ناظرم جدیدم  کیه و اینکه به همین دلیل رمانم رو ندادم برای سطح قلم.

لینک رمان رو ارسال کنید.

لینک به دیدگاه

8 دقیقه قبل، مدیر راهنما گفته است:

لینک رمان رو ارسال کنید.

https://forum.98ia2.ir/topic/512-رمان-اعتزالی-ناعادلانه-اعظم-شاهپوری-کاربر-نودهشتیا/

سلام ببخشید ناظر رمان منم استعفا دادن من توی وضعیت تگتون کردم که ناظر بدین ولی گویا ندیدین  

ممنون میشم ناظر بدین

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، azamshahpori گفته است:

https://forum.98ia2.ir/topic/512-رمان-اعتزالی-ناعادلانه-اعظم-شاهپوری-کاربر-نودهشتیا/

سلام ببخشید ناظر رمان منم استعفا دادن من توی وضعیت تگتون کردم که ناظر بدین ولی گویا ندیدین  

ممنون میشم ناظر بدین

انجام شد.

شرایط رو به ناظر جدید توضیح بفرمایید.

لینک به دیدگاه

اینه عزیزم

و اینکه من چون ناظر نداره ندادم برای سطح قلم می تونم بدون ناظر بدم برای سطح قلپ درحالی که ناظر نکات رو بهم نگفته؟

@مدیر راهنما

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در 10/8/2021 در 1:28 PM، Aramesh گفته است:

اینه عزیزم

و اینکه من چون ناظر نداره ندادم برای سطح قلم می تونم بدون ناظر بدم برای سطح قلپ درحالی که ناظر نکات رو بهم نگفته؟

@مدیر راهنما

عزیز دل، شما می‌تونید رمانتون رو بدهید برای نقد و بعد از آن بدید برای تعیین سطح، توی نقد نکات ریز به ریز گفته می‌شود. 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...