رفتن به مطلب

معرفی و نقد رمان بارش آفتاب | نسترن اکبریان کاربر انجمن نودهشتیا

ارسال های توصیه شده

• مدیر کل ✯

نام رمان : بارش آفتاب

نویسنده : نسترن اکبریان

ژانر: عاشقانه_ اجتماعی_ تراژدی

خلاصه: انسان بودن چیست؟ نفس کشیدن میان دیار تنگیِ نفس چه سودی دارد؟ دخترکی که میان گودال اجبار غرق شده و سودای آزادی در سرش می‌پروراند، چگونه قدم کج نکند و مسیر را طبق راستیِ اجبار هایش گز کند؟
آفتابی که تنها طلوعش بارش و غروبش اشک است، دستش را به دامان کدام احد بی‌اندازد که از سیاهی چشمانی کور، نجاتش دهد.
دخترکی که غروب می‌کند و باز هم تن به اجبار می‌دهد، سر گشته در پس جبر و دار زندگی دست به کار هایی می زند که...

https://forum.98ia2.ir/topic/2146-رمان-بارش-آفتاب-نسترن-اکبریان-کاربر-انجمن-نودهشتیا/?do=getNewComment

comp_1_2_(1)_7hr0.gif

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزیز، رمانت رو خوندم و از قلم زیبات به شدت لذت برم. اما لازم دونستم یه نکته‌ی کوچیک رو بهت یاد آوری کنم. 

موقع خوندن رمان حس کردم که کمی توی بیان سردی خانواده زیاده روی کردی و به نظرم بهتره کمی ملایمت به جو خانواده اضافه کنی. 

به کار بردن عبارت کفن سیاه برای چادر به نظر کمی زننده اومد و بزرگ‌نمایی‌هایی که درباره‌ی معایب حجاب تو رمانت گنجونده شده ممکنه باعث تغییر ذهنیت مخاطب درباره‌ی حجاب و دین و افراد محجبه بشه، البته تو رمان‌هایی با این سبک این عادیه اما باید خیلی مراقب باشی که زیاده روی نکنی و باعث تغییر ذهنیت کسی نشی.

نمی‌دونم قصه‌ات قراره چطور پیش بره اما یه حدس هایی میزنم و امیدوارم مراقب باشی که طی روایت داستان به قشر و گروهی توهین نشه.

موفق باشی عزیزم.😊❤️

لینک به دیدگاه

• مدیر کل ✯
9 دقیقه قبل، Roghayeh.k گفته است:

سلام دوست عزیز، رمانت رو خوندم و از قلم زیبات به شدت لذت برم. اما لازم دونستم یه نکته‌ی کوچیک رو بهت یاد آوری کنم. 

موقع خوندن رمان حس کردم که کمی توی بیان سردی خانواده زیاده روی کردی و به نظرم بهتره کمی ملایمت به جو خانواده اضافه کنی. 

به کار بردن عبارت کفن سیاه برای چادر به نظر کمی زننده اومد و بزرگ‌نمایی‌هایی که درباره‌ی معایب حجاب تو رمانت گنجونده شده ممکنه باعث تغییر ذهنیت مخاطب درباره‌ی حجاب و دین و افراد محجبه بشه، البته تو رمان‌هایی با این سبک این عادیه اما باید خیلی مراقب باشی که زیاده روی نکنی و باعث تغییر ذهنیت کسی نشی.

نمی‌دونم قصه‌ات قراره چطور پیش بره اما یه حدس هایی میزنم و امیدوارم مراقب باشی که طی روایت داستان به قشر و گروهی توهین نشه.

موفق باشی عزیزم.😊❤️

سلام عزیزدلم مرسی از نگاه زیبات

در ادامه کل ذهنیت قراره عوض بشه جانا

comp_1_2_(1)_7hr0.gif

لینک به دیدگاه

49 دقیقه قبل، N.a25 گفته است:

سلام عزیزدلم مرسی از نگاه زیبات

در ادامه کل ذهنیت قراره عوض بشه جانا

حدس میزدم😅 خیلی هم عالی. مشتاق خوندن بقیه‌ی رمانت هستم🙂♥️

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...