رفتن به مطلب

معرفی و نقد رمان اندوه بی‌پایان (جلد دوم ژینای من) | nina4011 کاربر 98

ارسال های توصیه شده

• ویراستار

نام رمان: اندوه بی‌پایان جلد دوم (ژینای من)

نویسنده: نینا ساعی

ژانر: عاشقانه، غمگین، اجتماعی، پلیسی

ساعت پارت گذاری: نامعلوم

هدف: چیرگی بر تیرگی‌ها و دانستن نادانسته‌هاست و انگیزه، شوری و عشقی بشری که زاییده روان آدمی است. نویسنده‌ای که شور و عشقی ندارد، درد را نمی‌شناسد و فکری تازه در سر نمی‌پروراند.

سخنی از نویسنده:

این رمان، جلد دوم رمان ژینای من هست. کسانی که جلد اول رو نخوندن، توصیه می کنم حتما جلد اول رو بخونن که موضوع براشون گنگ و نامفهوم نباشه.

خلاصه:

تو ای قرار بی قراری‌های من کجا هستی؟ می سوزد این دلم چون شمع از این جدایی، بگو کجا هستی؟ تقدیر ما چیست؟ تقدیر شومی که مرا محکوم به تباهی و اندوه می‌سازد. اندوهی که پایان ندارد، اما این بار تقدیر، سر در تباهی من و تو دارد. تو که از جانم مهم تر و از تک-تک نفس‌هایم با ارزش‌تری برایم. عاقبت مان چیست؟ تقدیرمان را کی می‌توانیم بر وفق مراد سازیم؟...
بی‌قرار تو هستم و هر شب در خاطراتم کنار تو هستم. ببین چه عاشقانه در انتظار تو هستم، بیا و دوباره در کنار من بمان...

مقدمه:

چه می‌کنم؟! چه کودکانه بی تو گریه می‌کنم!
نبودن تو را بهانه می‌کنم!
شکایت از تو و زمانه می‌کنم…
رها مکن؛ مرا به حال خود، دگر رها مکن
شب مرا اسیر کوچه ها نکن…
بمان، مرا به گریه مبتلا نکن!
ببین که رگ‌به‌رگ شده تمام قلبم از غمت، دیوانه
مرا که می‌خورم زمین، چه از تو من بجز همین ویرانه...

@N.a25

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...