رفتن به مطلب
انجمن نودهشتیا
  • ثبت نام

معرفی و نقد داستان تشنه به خون | نویسنده بیتافولادی

15Bita
 اشتراک گذاری

ارسال های توصیه شده

نام داستان: تشنه به خون 

نویسنده: بیتافولادی 

ژانر: ترسناک 

https://forum.98ia2.ir/topic/216-داستان-تشنه-به-خون-نویسنده-بیتافولادی/

منتظر نظراتتون هستم♥️😍

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام عزیزم 

اسم رمان جالب بود و به ژانر و محتوا نزدیک بود. 

خلاصه هم خوب بود اما جا داشت تا بهتر شود. اما یک نقدی به رمانت که داشتم جرعت پسر کوچولو ی داستان یعنی مایکل بود که بیش از اندازه ، غیر قابل  باور بود. ولی محتوا و داستان رمان خوب بود. قلم زیبایی هم دارید. توصیف ها هم خوب بود. من یک جاهایی واقعا ترس را احساس کردم و شخصیت ها به خوبی در ذهنم مجسم شد که این نشانه قلم قوی شماست .

نوع روایت داستان هم خوب بود و با منتظر گذاشتن خواننده در قسمت هایی از داستان او را به ادامه دادن و خواندن بیشتر سوق میداد .

موفق باشی، با انرژی ادامه بده 💚

منتظر نظرت راجب رمان خودمم هستم 

#رمان ‏👑ᖵ🅕̉e͇t̉n͇ẻ ͇z̉i͇b̉a꯭͇🦋⟧  

مطمئن باش اسم تو رو شاید دیر یاد گرفته باشم؛ ولی هیچ وقت قرار نیست فراموش کنم! 

- آلی‌یوش بهتره اونجور نخندی!      

آلی‌یوش بهت زده، فقط نگاه کرد. مارگارت ادامه داد. 

- داری کار خودت رو سخت تر می‌کنی، باعث میشه دیگه یه قدم‌هم پا پس نکشم برا داشتنت.

#  رمان مـ◌ٜٜٜٜٜٜٜ͜͡✤ْـْٜٜٜٜن کـ◌ٜٜٜٜٜٜٜ͜͡✤ْـْٜٜٜٜه نمـ◌ٜٜٜٜٜٜٜ͜͡✤ْـْٜٜٜٜیـ◌ٜٜٜٜٜٜٜ͜͡✤ْـْٜٜٜٜ‌دانسـ◌ٜٜٜٜٜٜٜ͜͡✤ْـْٜٜٜٜتـ◌ٜٜٜٜٜٜٜ͜͡✤ْـْٜٜٜٜمـ◌ٜٜٜٜٜٜٜ͜͡✤ْـْٜٜٜٜ

لینک به دیدگاه

11 ساعت قبل، Atlas _sa گفته است:

سلام عزیزم 

اسم رمان جالب بود و به ژانر و محتوا نزدیک بود. 

خلاصه هم خوب بود اما جا داشت تا بهتر شود. اما یک نقدی به رمانت که داشتم جرعت پسر کوچولو ی داستان یعنی مایکل بود که بیش از اندازه ، غیر قابل  باور بود. ولی محتوا و داستان رمان خوب بود. قلم زیبایی هم دارید. توصیف ها هم خوب بود. من یک جاهایی واقعا ترس را احساس کردم و شخصیت ها به خوبی در ذهنم مجسم شد که این نشانه قلم قوی شماست .

نوع روایت داستان هم خوب بود و با منتظر گذاشتن خواننده در قسمت هایی از داستان او را به ادامه دادن و خواندن بیشتر سوق میداد .

موفق باشی، با انرژی ادامه بده 💚

منتظر نظرت راجب رمان خودمم هستم 

وااای مرسی از لطفت،  نقد قشنگت کلی بهم انرژی داد و اینکه مایکل همونطور که تو داستان هم گفتممایکل جدا از جرعت و جسارتش پسر سرکشی و دوست داره به همه چیز سرکشی کنه برای همین هم هست که میخواست از راز اون خونه و اتاق سر در بیاره😍♥️🥰

باز هم خیلی مرسی از لطفت عزیزدلم ♥️♥️♥️

لینک به دیدگاه

2 دقیقه قبل، 15Bita گفته است:

وااای مرسی از لطفت،  نقد قشنگت کلی بهم انرژی داد و اینکه مایکل همونطور که تو داستان هم گفتممایکل جدا از جرعت و جسارتش پسر سرکشی و دوست داره به همه چیز سرکشی کنه برای همین هم هست که میخواست از راز اون خونه و اتاق سر در بیاره😍♥️🥰

باز هم خیلی مرسی از لطفت عزیزدلم ♥️♥️♥️

قابلی نداشت گلم؛ با انرژی ادامه بده منتظر نظرت راجب رمان خودمم هستم 💚🙃

#رمان ‏👑ᖵ🅕̉e͇t̉n͇ẻ ͇z̉i͇b̉a꯭͇🦋⟧  

مطمئن باش اسم تو رو شاید دیر یاد گرفته باشم؛ ولی هیچ وقت قرار نیست فراموش کنم! 

- آلی‌یوش بهتره اونجور نخندی!      

آلی‌یوش بهت زده، فقط نگاه کرد. مارگارت ادامه داد. 

- داری کار خودت رو سخت تر می‌کنی، باعث میشه دیگه یه قدم‌هم پا پس نکشم برا داشتنت.

#  رمان مـ◌ٜٜٜٜٜٜٜ͜͡✤ْـْٜٜٜٜن کـ◌ٜٜٜٜٜٜٜ͜͡✤ْـْٜٜٜٜه نمـ◌ٜٜٜٜٜٜٜ͜͡✤ْـْٜٜٜٜیـ◌ٜٜٜٜٜٜٜ͜͡✤ْـْٜٜٜٜ‌دانسـ◌ٜٜٜٜٜٜٜ͜͡✤ْـْٜٜٜٜتـ◌ٜٜٜٜٜٜٜ͜͡✤ْـْٜٜٜٜمـ◌ٜٜٜٜٜٜٜ͜͡✤ْـْٜٜٜٜ

لینک به دیدگاه

47 دقیقه قبل، Atlas _sa گفته است:

قابلی نداشت گلم؛ با انرژی ادامه بده منتظر نظرت راجب رمان خودمم هستم 💚🙃

حتما عزیزم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...