رفتن به مطلب
انجمن نودهشتیا
  • ثبت نام

رمان دژوار | نویسنده معصومه میرغیاثی(Gökada)کاربر انجمن نودهشتیا

Gökada
 اشتراک گذاری

ارسال های توصیه شده

نام رمان :دِژوار

نویسنده:معصومه میرغیاثی مرادی(Gökada)

ژانر رمان:عاشقانه

مقدمه: اینجا زندگی و عشقی از جنس کلکل و مخالفت داریم.

دِژوار√: سرسخت و قوی،گرانبها و قیمتی

...و  گویا دِژوار، صفت عشـق است...

امیدوارم همونطور که از دل میاد،بر دلتون بشینه... 🙂

ناظر: @مُنیع

ویرایش شده توسط مدیر راهنما
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

#پارت اول

با تینا تو حیاط دانشکده رو نیمکت نشسته بودیم.اوف. اول معرفی  خیلی مختصری میکنم: بنده هلیا مرادی دانشجوی ترم
یک مهندسی کامپیوتر هستم و توی یک خانواده چهار نفره که شامل بابا و    مامان و یه برادر بزرگتر خل وچل و در آخر من تتقاریه بزرگ شدم.وضع مالی توپ.ولی من همیشه حس میکنم که همه چی پول نیست.برادر اینجانب یه پسر خوشتیپ 
و خوش قیافه ی چشم رنگیه
اسمشم ایلیاست و همه ی خصوصیاتش به مادر گرام رفته .من چشمام خاکستریه که به نظرم خیلی رنگ بی روحیه.من و تینا از دوران ابتدایی با هم بزرگ شدیم چون یا من خونه اونا بودم یا بلعکس.ولی رشته هامون متفاوته.تینا پزشکی میخونه و منم که عرض کردم دانشجوی کامپیوترم...

@مُنیع

ویرایش شده توسط Gökada
لینک به دیدگاه

• مدیر کل ✯

0.jpg

سلام خدمت شما نويسنده ي گرامی، ضمن سپاس از انتخاب شما، ورودتان را خیر مقدم می‌گوییم

چنان‌ چه علاقه ای مبنی بر آشنایی بیشتر با قواعد رمان نویسی دارید؛ به این تالار مراجعه کنید:👇
https://forum.98ia2.ir/forum/17-آموزش-نویسندگی/

انجمن نودهشتیا در صدد بر آمده که رمان شما بی هیچ عیب و نقصی اصلاح گردد پس یک ویراستار همراه و یک راهنمای اولیه، برای شما در نظر گرفته ایم.

@مدیر راهنما

@مدیر منتقد

@مدیر ویراستار

به نکات زیر توجه کنید:👇
1. از نوشتن کلمات ممنوعه و هرگونه متن که موجب نقض اسلام شود، به شدت خوداری کنید.
2. قبل از ارسال پارت خود، یک دور مطالعه کنید و اشکالات نگارشی و املایی را رفع کنید.
3. از پرداختن به موضوع های کلیشه ای تا جایی که ممکن است دوری کنید.
4. پس از ارسال هر پارت، جهت ویرایش، به ویراستار خود اطلاع دهید.
5. اگر در بخشی از رمان نیاز مند کمک هستید، در تالار اتاق فکر نویسندگان تاپیک زده تا مدیران به هم اندیشی شما رسیدگی کنند.

درخشیدن و موفقیت را برای شما آرزومندیم. رضایت شما نویسنده ی فهیم موجب افتخار ماست.
اکنون رمان شما مورد تایید ما گردیده و قادر به پارت گذاری هستید.
🌹قلمتون مانا، یا علی.🌹
"تیم مدیریت نودهشتیا"

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

#پارت  دوم

نگاهم به در دانشگاه بود که یه پسر خوشتیپ و با جذبه وارد شد.با آرنجم کوبیدم به پهلو تینا و به پسره اشاره کردم و گفتم:تینا اونجا رو عجب تیکه ای...!!
تینا چشم غره ای بهم رفت و گفت: دختر روز اولی انقدر هیز بازی در نیار
 _ برو بابا توعم شوخی کردم اونم مثه بقیه دانشجوها
دیگه باید می رفتیم سر کلاس.از تینا جدا شدم و رفتم تو کلاس ردیف جلوی جلو نشستم.چند دیقه بعد همون پسری که
وقتی اومد تو دانشگا دیده بودم اومد داخل و رفت  ایستاد پشت میز استاد و خیره شد
به بقیه که داشتن سرو صدا میکردن.یکی از پسرای کلاس با  خنده رو بهش گفت:داداش عوضی نشستی.بیا.بیا کنار خودم جا هست برات...
با این حرف کل کلاس از خنده ترکیدن.پسره یه پوزخند ترسناک تحویلش داد و صداشو صاف کرد و گفت: بنده آرشاویر رادفر هستم.استاد این ترمتون.متاسفانه مشکلی برای استاد شاهسوند پیش اومده که قادر به تدریس نیستن.خب.اول اینکه کلاس من قوانین خاص خودشو داره.و این قوانین شامل:...قانون اول:حق شیرین زبونی و مزه پرونیو توی کلاس من به هیچ عنوان ندارید...قانون دوم:موقع درس دادن من هیچ کس حق حرف زدن نداره.به جز پرسیدن سوال که اون هم با اجازه ی منه.و اما باید بگم در صورت نقض این قوانین برخورد بدی رو با اون فرد خواهم داشت.حالا اسماتون رو بنویسین داخل این برگه (و یه برگه گذاشت رو میز من) و بعد از خونده شدن اسامی میریم سراغ کتاب هایی که لازمن و تدریسمون...

@مُنیع

ویرایش شده توسط Gökada
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...