رفتن به مطلب
انجمن نودهشتیا
  • ثبت نام

اضافه کردن بخش معرفی ژانر

اشتراک گذاری

ارسال های توصیه شده

سلام .

کاش یه بخش معرفی ژانرم به انجمن اضافه کنید .

من بارها دیدم که خیلی ها ژانر فانتزی رو با تخیلی اشتباه میگیرن یا اونا رو یکی میدونن و فکر میکنن هردوشون عین همن . یا سبک های مختلفی تو ژانر درام هست که کم راجش اطلاع دارن . ژانر های ناشناخته ی زیادی هم هستن مثل ووشیا ، مکجانگ و ... که نویسنده ها باهاشون آشنایی ندارن .

خیلی خوب میشه که بخضی باشه که این ژانرا درست به نویسنده ها معرفی بشن . هم باعث میشه موقع انتخاب ژانر برا داستانشون دقت کنن ، هم باعث میشه ایده های جدیدتری به ذهنشون بیاد و تنوع بخشی تو داستانا زیاد میشه

ممنون.

negar_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B2%DB%B0%DB%

در این ظلمات طولانی ، گل رزیست به دنبال روشنایی !

و این است عاشقانه ای بین یک گل رز و خورشید زندگی اش !

همراه با چاشنی اضافه از شش برادر تعصبی 😂

هفت شکوفه درخت جاودانگی

دلنوشته: یک روز پاییزی(اتمام یافته)

داستان: بلیط یک طرفه(درحال تایپ)

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در ۱۴۰۰/۸/۷ در 12:46، MCH گفته است:

سلام .

کاش یه بخش معرفی ژانرم به انجمن اضافه کنید .

من بارها دیدم که خیلی ها ژانر فانتزی رو با تخیلی اشتباه میگیرن یا اونا رو یکی میدونن و فکر میکنن هردوشون عین همن . یا سبک های مختلفی تو ژانر درام هست که کم راجش اطلاع دارن . ژانر های ناشناخته ی زیادی هم هستن مثل ووشیا ، مکجانگ و ... که نویسنده ها باهاشون آشنایی ندارن .

خیلی خوب میشه که بخضی باشه که این ژانرا درست به نویسنده ها معرفی بشن . هم باعث میشه موقع انتخاب ژانر برا داستانشون دقت کنن ، هم باعث میشه ایده های جدیدتری به ذهنشون بیاد و تنوع بخشی تو داستانا زیاد میشه

ممنون.

سلام ممنون بابت نظر خوبتون!

ناظرها ومنتقدین کمکتون میکنن تا بسته به رمانتون بهترین ژانر رو به ترتیب برای رمانتون قرار بدید درست ترینش رو!

اگر کسی اشتباه نوشته باشه قطعا درست میشه! ناظرین راهنماییتون میکنن اگر ایرادی هست یا سوالی دارید میتونین بپرسین!

اما جالبه بدونین که ژانر درام توی کتاب ها نداریم اون ژانر تراژدیه!

لینک به دیدگاه

28 دقیقه قبل، مدیر راهنما گفته است:

سلام ممنون بابت نظر خوبتون!

ناظرها ومنتقدین کمکتون میکنن تا بسته به رمانتون بهترین ژانر رو به ترتیب برای رمانتون قرار بدید درست ترینش رو!

اگر کسی اشتباه نوشته باشه قطعا درست میشه! ناظرین راهنماییتون میکنن اگر ایرادی هست یا سوالی دارید میتونین بپرسین!

اما جالبه بدونین که ژانر درام توی کتاب ها نداریم اون ژانر تراژدیه!

سلام . بله درمورد درام که تو رمان و کتاب هانیست مطلعم . چون به معرفی سریال و کارتونم پرداخت میشه برای همین از درامم اسم بردم . من کی باشم کار ناظرهارو کوچیک بشمارم . فکر کردم جالب میشه همچین بخشی رو داشته باشین . بازم ممنون بابت پاسخگوییتون .

negar_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B2%DB%B0%DB%

در این ظلمات طولانی ، گل رزیست به دنبال روشنایی !

و این است عاشقانه ای بین یک گل رز و خورشید زندگی اش !

همراه با چاشنی اضافه از شش برادر تعصبی 😂

هفت شکوفه درخت جاودانگی

دلنوشته: یک روز پاییزی(اتمام یافته)

داستان: بلیط یک طرفه(درحال تایپ)

لینک به دیدگاه

35 دقیقه قبل، MCH گفته است:

سلام . بله درمورد درام که تو رمان و کتاب هانیست مطلعم . چون به معرفی سریال و کارتونم پرداخت میشه برای همین از درامم اسم بردم . من کی باشم کار ناظرهارو کوچیک بشمارم . فکر کردم جالب میشه همچین بخشی رو داشته باشین . بازم ممنون بابت پاسخگوییتون .

خواهش کنم لطف دارین❤️

لینک به دیدگاه

• کاربر منتخب

@MCH @مدیر راهنما

سلام بر همه. من هم با این نکته موافقم. من خودم اوایل از همون درام استفاده می‌کردم که بعد مجبور شدم اینترنت سرچ کنم و بخونم. اگر یه تاپیک مثل همونی که نسترن علائم نگارشی رو توضیح میده در مورد ژانرها بذارید خیلی عالی میشه. مثلا تفاوت همون تخیلی و فانتزی که دوستمون گفت یا معمایی و جنایی. فکر می‌کنم تاپیک مفیدی بشه. 🌷

روایتی از پستی و بلندی و دام‌های جوانی                                           رمان داو اول   (در حال تایپ: اجتماعی، عاشقانه)

روایتی از رقابتی خونین                                                                              رمان هابیل و قابیل (در حال تایپ: تراژدی، عاشقانه)

روایتی از فرو ریختن حقایقی به سنگینی تل برفی                            داستان کوتاه برف‌کوچ (تکمیل شده: اجتماعی)

روایتی از تنیدن در تارهای ذهن و روح                                                داستان کوتاه تنیده در تار (تکمیل شده: روانشناسی، اجتماعی)

روایتی از غوطه‌وری برای رهایی                                                                داستان کوتاه غوطه‌ور (تکمیل شده: اجتماعی، روانشناسی)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...