رفتن به مطلب

معرفی و نقد رمان با من بمان | masi.fardi کاربر انجمن نودهشتیا

اشتراک گذاری

ارسال های توصیه شده

1641714100822_g2sk.jpg 

« به نام آنکه بودنش تسکینی است برای درد های لاعلاجم! »

👑»  با من بمان🎸 🌞»

به قلم معصومه فردی"

« مهربان »   ʕ •ᴥ• ʔ

🌹صفحه مطالعه رمان با من بمان🌹     

تصاویر صحنه‌ها، شخصیت‌ها، ملزومات و نکات رمان💥😎

ویرایش شده توسط Masi.fardi
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

« تقدیم به مادرم؛ یگانه شاه قـلبم، عزیزترین و با ارزش ترین دارایی ام در زندگی که مهرش همیشگی و جاودانه در قلبم باقی خواهد ماند. »

ژانر: عاشقانه، تراژدی، اجتماعی، معمایی، طنز

پارت گذاری: روزانه سه پارت

هدف: روایت حقیقت وجود عشق در یک نگاه!

خلاصه:

《زیبا پاپاراتزی جوان و تازه کار اما حرفه‌ایِ زبان دراز، شیطان و بازیگوش، با زیبایی‌ای خارق‌العاده همچون نامش، برای دست یافتن به مدارکی بر علیه 《 امیر خواننده‌ی مشهور و محبوبگروه روهان پسری مستعد، به شدت آرام و بی‌آزار و... برای پروژه‌ی جدیدش، تحت عنوان عکاسی مخفیانه به او نزدیک شده و به زندگی شخصی‌اش نفوذ می‌کند...

قصه تازه در جایی به اوج هیجان خود می‌رسد که به گمان او همه چیز مثل همیشه بر وفق مراد پیش خواهد رفت و او همچنان همچون ستاره‌ای در حیطه‌ی شغلی خود می‌درخشد اما آشنایی با امیر آن‌چنان او را درگیر اتفاقاتی ناخواسته و غیرقابل پیش‌بینی می‌کند که...

" با من بمان" روایتگر وقوع ماجرایی است که به سبب پیشامدش، هر یک از شخصیت‌های داستان را وارد برهه‌ی جدیدی از زندگی‌شان می‌کند که دست و پنجه نرم کردن با آن کار چندان آسانی نیست!

🔥❤️

این رمان عاشقانه‌های تندی دارد؛ داستانی مهیج و وسوسه‌انگیز، پر از اتفاقاتی که حدس زدن آن‌ها هیچ ممکن نیست!

نخستین رمانی که آمیختگی دو ضد را به تصویر می کشد... غم و شادی!

ویرایش شده توسط Masi.fardi
لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

سلام عزیزکم، رمانت رو تا جایی که خوندم خیلی خیلی دوست داشتم میدونی اولش که گنگ بود برام خیلی شیرین بود و مرموز ، قلمت رو واقعا دوست دارم میدونی خیلی حس دار هستش و بلند بودن پارت هات یکی از نکات مثبت رمانته، و اینکه من چیزی از غلط املایی و حتی نگارشی ندیدم و این واقعا عالیه که آنقدر خوب و دقیق به ادیت و نوشتن رمان هات میپردازی. و آنقدر دوست داشتم رمانت رو که حتما ادامش میدم

مانا باشی عزیزم❤️

خوشحال میشم رمان منم بخونی و نقد بکنی❤️ 

لینک به دیدگاه

31 دقیقه قبل، Fardis گفته است:

سلام عزیزکم، رمانت رو تا جایی که خوندم خیلی خیلی دوست داشتم میدونی اولش که گنگ بود برام خیلی شیرین بود و مرموز ، قلمت رو واقعا دوست دارم میدونی خیلی حس دار هستش و بلند بودن پارت هات یکی از نکات مثبت رمانته، و اینکه من چیزی از غلط املایی و حتی نگارشی ندیدم و این واقعا عالیه که آنقدر خوب و دقیق به ادیت و نوشتن رمان هات میپردازی. و آنقدر دوست داشتم رمانت رو که حتما ادامش میدم

مانا باشی عزیزم❤️

خوشحال میشم رمان منم بخونی و نقد بکنی❤️ 

سلام عزیزدلم ممنون از این انرژی خوبت گلم.😍💖 خوشحالم که خوشت اومده و حس اینکه وقتت رو هدر دادی بهت دست نداده خوشحال ترم میکنه. خیلی ممنونم ازت. یک دنیا  سپاس💖😍حتماً عزیزدلم رمانت رو دنبال میکنم و فرصت شد حتماً به صفحه نقدت میام و نظرم رو میگم. ممنون از وقتی که گذاشتی.☺️😘

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام معصومه جان 

عااالی فوق العاده 🙂❤️  

بعضی جاهای رمان واقعا خندم میگیره،شوخی های زیبا ،شیطنت هاش و... 😅

و خیلی زیبا توصیف می‌کنی 😍 

قلمت مانا 💕

لینک به دیدگاه

2 دقیقه قبل، sara.s312 گفته است:

سلام معصومه جان 

عااالی فوق العاده 🙂❤️  

بعضی جاهای رمان واقعا خندم میگیره،شوخی های زیبا ،شیطنت هاش و... 😅

و خیلی زیبا توصیف می‌کنی 😍 

قلمت مانا 💕

سلام سارای عزیزم. قربونت برم ممنونم ازت عزیزدلم.❤️😍خوشحالم که به دلت نشسته و خیلی ممنونم از وقتی که میذاری و می خونی💋😍

لینک به دیدگاه

هم اکنون، Masi.fardi گفته است:

سلام سارای عزیزم. قربونت برم ممنونم ازت عزیزدلم.❤️😍خوشحالم که به دلت نشسته و خیلی ممنونم از وقتی که میذاری و می خونی💋😍

خواهش میکنم عزیزم♥️ 

و ممنونم از تشکراتت بابت لایکا 💝

لینک به دیدگاه

1 دقیقه قبل، sara.s312 گفته است:

خواهش میکنم عزیزم♥️ 

و ممنونم از تشکراتت بابت لایکا 💝

عزیزدلم🌹🌹🥰🥰😍ممنون از تو که زحمت میکشی و پست ها رو لایک میکنی😘😘

لینک به دیدگاه

اثر زیبایی را به تحریر در اوردید   

پرداختن به موضوعات اجتماعی  همیشه دغدغه نویسندگان بوده 

و شما با قلم زیباتون تونستید بخشی از این مشکلات رو برای خواننده  با داستان خودتون باز گو کنید 

موفق باشید  

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، َAmir.m گفته است:

اثر زیبایی را به تحریر در اوردید   

پرداختن به موضوعات اجتماعی  همیشه دغدغه نویسندگان بوده 

و شما با قلم زیباتون تونستید بخشی از این مشکلات رو برای خواننده  با داستان خودتون باز گو کنید 

موفق باشید  

سلام خیلی  ممنون از لطف شما🙏🏻🌹

ممنون  که وقت گذاشتید و مطالعه کردید. خیلی ممنونم.

لینک به دیدگاه

سلاام:)

عهم خب من با من بمانو تا پارت 40 خوندم... خدای من محشر بودددد توصیفاتت  انقد قشنگ بود  که   انگاری داشتم فیلم میدیدممم😂💕 همه چی فوق العاده بود و جزو بهتریننن رمانایی بود ک تا حالا خوندمم🥺🥺 بقیشم زودتر میخونم😎💕 

موفق تر تر تر تر تر تر تر تر تر تر تر تر تر تر تر تر تر باشیی=)💚

✍️ببعی معتاد

لینک به دیدگاه

31 دقیقه قبل، -alAO_O- گفته است:

سلاام:)

عهم خب من با من بمانو تا پارت 40 خوندم... خدای من محشر بودددد توصیفاتت  انقد قشنگ بود  که   انگاری داشتم فیلم میدیدممم😂💕 همه چی فوق العاده بود و جزو بهتریننن رمانایی بود ک تا حالا خوندمم🥺🥺 بقیشم زودتر میخونم😎💕 

موفق تر تر تر تر تر تر تر تر تر تر تر تر تر تر تر تر تر باشیی=)💚

✍️ببعی معتاد

سلام جیگر من🥰😍😂عاشق امضاتم 🤪🤦‍♀️😂

مرسی فدات بشم من😍🥰😘😘😘

خوشحالم کردی خیلی زیاد😍😍خیلی خوشحالم که خوشت اومده عزیزدلم😘🥰🌹

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Masi.fardi گفته است:

سلام جیگر من🥰😍😂عاشق امضاتم 🤪🤦‍♀️😂

مرسی فدات بشم من😍🥰😘😘😘

خوشحالم کردی خیلی زیاد😍😍خیلی خوشحالم که خوشت اومده عزیزدلم😘🥰🌹

تشکر😂

خدا نکنه:)

=)💚

لینک به دیدگاه

جیغغغ جیغ اومدم خونتون برای خواستگاری اومدم شاهتون رو ببرم با گاری😂😄🦃🙈اومدم عروست بشم پرمو بریزم که بشی مادر شوور ریزه میزم

امیرشاهمو بدید برمممم جینگ جیلینگ جیلینگ جینگ میخوام به قوربونش برممم دیرینگ دیرینگ دینگ عاشقشم دیوونشم از صبح تا شب نمایه مامانشم😂😂😂🙈🦃😻😻😻تقدیم به تووووو

لینک به دیدگاه

41 دقیقه قبل، بوقلمون گفته است:

جیغغغ جیغ اومدم خونتون برای خواستگاری اومدم شاهتون رو ببرم با گاری😂😄🦃🙈اومدم عروست بشم پرمو بریزم که بشی مادر شوور ریزه میزم

امیرشاهمو بدید برمممم جینگ جیلینگ جیلینگ جینگ میخوام به قوربونش برممم دیرینگ دیرینگ دینگ عاشقشم دیوونشم از صبح تا شب نمایه مامانشم😂😂😂🙈🦃😻😻😻تقدیم به تووووو

دیوونه ای تو به خدا😂😂😂

نخیر پسرم صاحب داره اگر می خوای گزینش بشی باید بیای تو صف😎

لینک به دیدگاه

2 دقیقه قبل، بوقلمون گفته است:

مصی چقده صفه سخصیت هات باحالن😢😢😭😗😗جیغ تو خیلی با سلیقه هستی😘😍🦃🦃

مرسی عزیزدلم.😘😍راستی برو پارت ها رو دوباره بخون. ویرایش زدم نسخه چاپی رو گذاشتم🙈😘💝

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
  • کاربر منتخب

سلام سلام مصی جان قشنگم:classic_love:

بالاخره تونستم طلسم رو بشکنم و با من بمان رو بخونم! یعنی تابستون پر از امتحان هم چیز چرتیه برای خودش:classic_angry:

فوق العاده نوشته بودی در حد عالی ، کلا به عنوان یه منتقد بازنشسته همه ی نکات از ویراستاری گرفته تا پیرنگ و سیر رمان و ... همه عالی و عالی بود و همه چیز دست به هم داده بود تا یه رمان عالی و عاشقانه خلق بشه .

تنها بدبختی که برای من به وجود اومد این بود که رمان منم تقریباً ایدش مثل توئه یعنی درباره ی همین پاپاراتزی و خواننده و این چیزا بود. و حالا موندم چه خاکی به سرم بریزم ، دوباره باید بشینم چند جا رو ویرایش بزنم اساسی تا مشابه با رمانت نشه . 😅

یعنی هزار بار آرزو می کنم که کاش زودتر خونده بودمش و متوجه شده بودم ، به هر حال موفق باشی عزیزم و  عاشق شخصیت امیر شاه و زیبای گوگولی و پر از شیطنت شدم. درباره ی ظهیر نظری ندارم کاملا خنثی 

و امیر پاشا ...

اون یکی خیلی باحال تر می باشد کلا آدم ضد حال و خشک و یخ بسیار دوست می دارم سلام بنده رو به بچه ی مغرور و افاده ایت برسون 😅:classic_biggrin::classic_love:

دلنوشته گذری به کوچه پس کوچه های ذهنم

ورود به معما ها( مجموعه داستان های تغییر ناپذیر)

لینک به دیدگاه

• کاربر منتخب

منم به عنوان عروس قبول کن مادر جان به هر حال امیر پاشا هم آدم بدی نیست مهم اینه که منو دوست داره:classic_biggrin:😅

بله رو  شاید بگم:classic_biggrin:😅

دلنوشته گذری به کوچه پس کوچه های ذهنم

ورود به معما ها( مجموعه داستان های تغییر ناپذیر)

لینک به دیدگاه

27 دقیقه قبل، sogand-A گفته است:

سلام سلام مصی جان قشنگم:classic_love:

بالاخره تونستم طلسم رو بشکنم و با من بمان رو بخونم! یعنی تابستون پر از امتحان هم چیز چرتیه برای خودش:classic_angry:

فوق العاده نوشته بودی در حد عالی ، کلا به عنوان یه منتقد بازنشسته همه ی نکات از ویراستاری گرفته تا پیرنگ و سیر رمان و ... همه عالی و عالی بود و همه چیز دست به هم داده بود تا یه رمان عالی و عاشقانه خلق بشه .

تنها بدبختی که برای من به وجود اومد این بود که رمان منم تقریباً ایدش مثل توئه یعنی درباره ی همین پاپاراتزی و خواننده و این چیزا بود. و حالا موندم چه خاکی به سرم بریزم ، دوباره باید بشینم چند جا رو ویرایش بزنم اساسی تا مشابه با رمانت نشه . 😅

یعنی هزار بار آرزو می کنم که کاش زودتر خونده بودمش و متوجه شده بودم ، به هر حال موفق باشی عزیزم و  عاشق شخصیت امیر شاه و زیبای گوگولی و پر از شیطنت شدم. درباره ی ظهیر نظری ندارم کاملا خنثی 

و امیر پاشا ...

اون یکی خیلی باحال تر می باشد کلا آدم ضد حال و خشک و یخ بسیار دوست می دارم سلام بنده رو به بچه ی مغرور و افاده ایت برسون 😅:classic_biggrin::classic_love:

سلام عزیزم😂❤️ممنونم ازت گل من خوشحالم کردی.

عروس و پسر من هم دست بوس هستن و همچنین پسر ارشد ارشدم پاشا که ویژه دوستش داشتی😂❤️

ممنون از نظر جامع و انرژی بخشت😂❤️

عزیزم...یعنی چطور ایده ات شبیه به منه؟ یعنی دختره خبرنگاره؟ کی رمانت رو شروع کردی؟ آخی😂😌 ولی خوب  مسلماً شبیه نمیشه نترس چون دیالوگ ها و سیر داستان کاملاً متفاوته یعنی داخل رمانت شخصی مثل زیبا به شخصی مثل امیرشاه که خواننده است نزدیک میشه؟ میتونی بازیگرش کنی😎👌

در هر صورت موفق باشی😘

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...