رفتن به مطلب
انجمن نودهشتیا
  • ثبت نام

درخواست پوستر رمان سرقت ابدی عشق تیام کاربر انجمن نودهشتیا

Tiam_sarabi
 اشتراک گذاری

ارسال های توصیه شده

8f90a93ea3e37024ee66cf9c8300be30_xaan.jp

سلام خوبید؟! عزیزجان این عکس رو جایگزین عکس پسر سومی کردم، عکس مناسبی نبود و مجبور شدم از پینترست عکس پیدا کنم، مشکلی نداره؟!

@Tiam_roman

ویرایش شده توسط 15Bita
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

۱ ساعت قبل، 15Bita گفته است:

سلام خوبید؟! عزیزجان این عکس رو جایگزین عکس پسر سومی کردم، عکس مناسبی نبود و مجبور شدم از پینترست عکس پیدا کنم، مشکلی نداره؟!

@Tiam_roman

خیلی مشکل داره اگه عکس مناسب نیست بگو یکی دیگه بدم شخصیت من زمین تا آسمون با این فرق داره 

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، 15Bita گفته است:

@Tiam_roman

پسر سومی اون که سیگار دستشه یا اون که کنار درخت کریسمس هست؟ بگو تا یه عکس دیگه بدم شخصیت های من ثبت شده اصلا نباید خودسر عمل کنید هرکدوم مشکل داره بگو عکس بهتر ازش بدم چون تو پیج اینستاگرام و گوگل همین شخصیت ها ثبت شده غیر اینم نمیخوام

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، Tiam_roman گفته است:

پسر سومی اون که سیگار دستشه یا اون که کنار درخت کریسمس هست؟ بگو تا یه عکس دیگه بدم شخصیت های من ثبت شده اصلا نباید خودسر عمل کنید هرکدوم مشکل داره بگو عکس بهتر ازش بدم چون تو پیج اینستاگرام و گوگل همین شخصیت ها ثبت شده غیر اینم نمیخوام

باشه عکس اون پسره که کنارش درخت کریسمس 

لینک به دیدگاه

سلام.

نویسنده ی عزیز شما قبلا درخواست پوستر دادین و پوسترتون تایید شده.

تنها یک‌بار  می‌تونین درخواست دوباره بدین مگر اینکه دلیل موجهی وجود داشته باشه. لطفا دلیل درخواست دوباره‌تون رو بگین تا اگر تایید شد طراحی دوباره صورت بگیره.

@Tiam_roman 

• لایک 2
لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، همکار گرافیست گفته است:

سلام.

نویسنده ی عزیز شما قبلا درخواست پوستر دادین و پوسترتون تایید شده.

تنها یک‌بار  می‌تونین درخواست دوباره بدین مگر اینکه دلیل موجهی وجود داشته باشه. لطفا دلیل درخواست دوباره‌تون رو بگین تا اگر تایید شد طراحی دوباره صورت بگیره.

@Tiam_roman 

قبلی دوتا از شخصیت ها بود که اصلا مناسب نبود  و از رنگ و فونتش خوشم نیومد چون کامل بنفش شده بود و چهره ها خوب قابل نمایانی نبود 

• لایک 2
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...