رفتن به مطلب
انجمن نودهشتیا

پست های پیشنهاد شده

🌎بسم الله الرحمن الرحیم🌎

دوستان من کتاب های زیادی خوندم🌤

و دوست دارم تجربه های خودم رو در اختیار دوستان بذارم

برای همین هر چند روز یکبار بهتنون یک کتاب معرفی می کنم☁

🌏و اگه بتونم لینک خرید اینترنتیش هم پیدا کنم می ذارم

شما هم می تونید لینک خرید کتاب های خودتون با توضیح ها رو بذارین🌗

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

🌟اولین کتاب🌟

gw92_16194434658456011020831169485193.jp

کتاب اولی که بهتون معرفی می کنم

سه گانه امیلی هست

☄️نویسنده این کتاب و کتاب هشتگانه آنی شرلی یکی هست

زندگی نامه امیلی به قشنگی آنی شرلی هست🌐

🌘در جلد اول امیلی که با پدرش در خانه کوچیک و دور افتاده ای زندگی می کنه پدرش رو از دست می ده و به خانه دو خاله ش میره.

در جلد دوم امیلی به تحصیلات عالیه مشغول می شه🌠

🌥و در جلد سوم ماجراهای عاشقی امیلی هست

امیلی نویسنده هم بوده و تجربیاتی که پشت سر گذاشته خیلی می تونه به شما کمک کنه🌪

لینک خریدش

https://www.digikala.com/product/dkp-1103850/کتاب-امیلی-در-نیومون-اثر-الاممونتگمری-انتشارات-قدیانی

من خرید اینترنتیش رو تجربه نکردم پس خودتون مراقب باشید🌒

ویرایش شده توسط ملیملازاده
لینک به ارسال

16197270689733875138239457098390_9z5t.jp

۲

👜رمان چی شد که اینطوری شد؟

نویسنده خودم👡

🧢ژانر عاشقانه و اجتماع

داستان زندگی یک زوج هست که فرزند نوجوانی دارن🕶 اما اتفاق های ناگواری برای این زوج رخ می ده که باعث می شه🧥 سروش پدر خانواده با یادآوری خاطرات دوران عاشقی خود متوجه دلیل این اتفاق ها بشه👝

👢برای خریدش به نسترن جان اطلاع بدین

لینک به ارسال
  • 3 weeks later...

screenshot_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B1%DB%B

یکی از مهم‌ترین رمان‌های تاریخِ ادبیات لهستان در قرنِ بیستم بالاخره به فارسی درآمد. تنها رمانِ آندری بورسا با نام «کشتن عمه خانم»( که با کمال احترام به مترجم به نظرم خانم‌اش زیادی‌ست و حس سیاه کتاب را می‌کاهد) بورسا نمادی از جوان‌مرگی در تاریخ ادبیات است. او فقط بیست و پنج سال زیست. از ۱۹۳۲ تا ۱۹۵۷. رگ‌های قلب‌اش مشکل مادرزادی داشتند و از سویی فضای حکومت کمونیستی لهستان نیز آرمان‌های اولیه‌اش را بر باد داده بود. از او دفتری شعر، چندین مقاله و طرح و این رمان درخشان باقی ماند که بعد مُردن‌اش درآمدند. رمانِ مذکور به تاسی از فضای «جنایت و مکافات» و «مسخ» کافکا نوشته شده. یک رمانِ سیاه و تا حدودی خشن. رمان درباره‌ی یک دانش‌جوست در شهر کراکو(کراکوف) لهستان که بورسا نیز همان‌جا به دنیا آمد و مُرد، دانش‌جویی بی‌خیال و بیست و یک ساله که با عمه‌ی پیر اما پر‌کارش زنده‌گی می‌کند. عمه‌ای که با او مهربان است و روزگارشان را می‌چرخاند. یک روز صبح دانش‌جو با ضربه‌های چکش و بی هیچ دلیل خاصی عمه را می‌کُشد و بعد می‌خواهد جسد را با تبر قطعه‌قطعه و گم و گور کند. اما کار به همین ساده‌گی‌ها نیست... رمان از منظر سبک‌شناختی اثری‌ست اکسپرسیونیستی با طنزی گزنده که خشونت نسبتن بی‌پروایی دارد. هرچه رمان جلوتر می‌رود استیصال قهرمان بیش‌تر و وجوهِ رئالیستی کم‌تر می‌شوند و حتا می‌توان اذعان کرد که در یک چهارم پایانی کتاب فضا سوررئالیستی می‌شود. و ضربه‌ی نهایی را پایان کتاب بر مخاطب وارد می‌کند. «کشتن عمه خانم» بازخوانی هول‌ناکی‌ست از عمومی‌شدنِ کشتن در سال‌های جنگ و تبدیل بدن به شقه‌هایی از گوشتِ دست و پا گیر، گوشتی که در آیین عشای ربانی رستگاری همراه می‌آورد، این‌جا سرچشمه‌ی بی‌چاره‌گی‌ست. اگر راسکولنیکوف گناه خود را پذیرفت، قهرمان بورسا حتا به ساحتِ آن نزدیک هم نمی‌شود. درواقع گناه برای او امری‌ست پیشاجنگی و دیگر نمی‌تواند به‌واسطه‌ی آن کشتن را تفسیر و خود را تعریف کند. تجربه‌ی خواندن این رمان بسیار خاص است و شوخی‌های نویسنده با سنت‌های مسیحی، گفت‌گوی مستقیم با داستایفسکی و کافکا و در عین‌حال روایت نوعی پوچی از آن یک اثر درخشان ساخته است، اثری که مایه‌های متافیکشن هم دارد. پیشنهاد می‌کنم این رمان کوچک، سیاه و البته خشن را بخوانید. رمانی که بی‌رحم و گزنده است. و آخر این که جلدِ رمان را دوست نداشتم چون به آن شکلی فانتزی داده، در حالی‌که ما با یک اثر اکسپرسیونیستی تمام‌عیار مواجه هستیم. «کشتن عمه خانم» یک روایتِ عمیقن سیاسی‌ست از تفوق نهادهای هراس بر زیست انسان‌اش و خشونتی که مطلق و حاضر است.

لینک به ارسال

16218139498033494150739775296341_65hw.jp

خاطرات کوتاه از شهید محمود کاوه

زییاست

مشهدی ها بخونند که همشهری هست

این هم خرید آنلاینش

باز هم می گم من خرید آنلاین این کتاب ها رو تجربه نکردم پس خودتون مراقب باشید

https://www.shohadabook.ir/product/من-کاوه-هستم/

لینک به ارسال

16222387719582264427337719105233_qmaq.jp

خداحافظ سالار

زندگی نامه معاون شهید سلیمانی

حسین همدانی

از زبان همسر دلسوز مهربان سالار

https://www.digikala.com/product/dkp-699134/کتاب-خداحافظ-سالار-اثر-حمید-حسام

ویرایش شده توسط ملی ملازاد
لینک به ارسال
  • 2 weeks later...

16230140608841274019258160392228_uxv.jpg

زندگی نامه زهرا حسینی شیر زن ایران در زمان و از زمان جنگ ایران و عراق

فوق العاده

لینک به ارسال

زندگی شهید 

محمد بروجردی

فرمانده در جنگ غرب 

%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B1%DB%B0%DB%B6%DB%

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...