رفتن به مطلب
انجمن نودهشتیا
  • ثبت نام

بیوگرافی هانده ارچل

سرپرست تالار عکس
 اشتراک گذاری

ارسال های توصیه شده

hande-ercel-01_updi.jpg

بیوگرافی هانده ارچل

یکی از مشهورترین بازیگران جوان ترکیه ای هانده ارچل می باشد که حتی اگر اهل فیلم های ترکیه ای نیز نباشید، قطعا اسم و عکس های او را در اینستاگرام و یا دیگر صفحات مجازی دیده اید. در ادامه قصد داریم تا درباره بیوگرافی این بازیگر جذاب و دوست داشتنی بیشتر صحبت کنیم.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

hande-ercel-02_wkbm.jpg

هانده ارچل

هانده ارچل در روز 23  ماه نوامبر سال 1993 در شهر بالکسیر ترکیه به دنیا آمد. از گذشته تا حالا منطقه محل تولد ارچل یعنی باندیرما به داشتن دخترانی جذاب مانند هانده معروف می باشد. رشته تحصیلی وی هنر می باشد و فارغ التحصیل مقطع کارشناسی از دانشگاه دولتی به نام هنر های زیبایی معمارستان می باشد. چهره زیبای هانده ارچل باعث شد تا او با شرکت در مسابقات زیبایی که در سال 2012 در کشور آذربایجان برگزار شد به مقام دومی دست پیدا کند.

خانواده ارچل دارای دو فرزند دختر به نام ها هانده و یک دختر کوچکتر به نام غمزه هستند. هانده به گفته خود، بیشتر دوران کودکی اش را در کنار پدربزرگ و مادر بزرگ خود سپری کرده است و علاقه ی خاصی به آنها دارد. هانده مادری آلمانی و پدری با اصالت ترکیه ای دارد. از ویژگی های ظاهری هائده می توان به رنگ چشم های عسلی، پوست روشن و قد 175 اشاره نمود. 

لینک به دیدگاه

hande-ercel-03_z0ok.jpg

فعالیت هنری هانده ارچل

هانده ارچل در زمینه های مدلینگ، بازیگری و مجری گری فعالیت دارد. هانده اولین بار در سن 21 سالگی وارد دنیای بازیگری شد. او در ابتدا در سریال درخت زندگی نقش آفرینی نمود اما با بازی در مدرسه دیوانه در میان مردم بسیار محبوب و شناخته شد. اما شهرت او زمانی اوج گرفت که در فیلم دختران آفتاب، به عنوان کارکتر سلین به نقش آفرینی پرداخت. در کنار فعالیت های هنری، هانده ارچل به عنوان سفیر تجاری برخی برند های معروف ترکیه از جمله لورآل می باشد. 

لینک به دیدگاه

hande-ercel-08_uhih.jpg

هانده ارچل و خواهرش غمزه

روابط عاشقانه هانده ارچل، بازیگر معروف ترکیه ای

معمولا یکی از جذاب ترین بخش های بیوگرافی بازیگران، بخش عاشقانه زندگی آنها می باشد که هانده آرچل نیز از این امر مستثنی نیست. آشنایی ارچل با اکین مرت دایماز در سال 2015 بسیار جنجالی شد اما بعد از دو سال از یک دیگر جدا شدند. این در حالی است که از سال 2018 هانده با یکی از خوانندگان مشهور در عرصه موسیقی پاپ در ترکیه به نام مورات دالکیلیج وارد رابطه شده و در حال حاضر نیز همچنان با یک دیگر می باشند. البته هانده و مورات برای مدتی از یکدیگر جدا شدند اما پس از فوت مادر ارچل، آنها بر دیگر به رابطه سابق خود باز گشتند.

لینک به دیدگاه

hande-ercel-05_9pqh.jpg

عکس غمزه، خواهر هانده ارچل

فیلم های ارچل کدام اند؟

هانده ارچل تاکنون در فیلم های مختلف و در مقابل بازیگران معروفی به نقش آفرینی پرداخته که از این میان می توان به موارد زیر اشاره نمود:

1- در سریال حلقه، در نقش مژده در مقابل سرکان چای اوغلو به بازی پرداخت.

2- در سریال دختران آفتاب در نقش سلین در مقابل تولگا ساریتاش بازی نمود.

3- در سریال تکه های شکسته در مقابل علی پیری و دیگر بازیگران مشهور از جمله انگین اکیورک و ارکان پتکایا به بازی پرداخته است.

4- در سریال عشق حرف حالیش نیست در نقش حیات ازون در مقابل بوراک دنیز بازی نموده.

5- در سریال مروارید سیاه در نقش هازال سانجاک در مقابل تولگاهان ساییشمان به نقش آفرینی پرداخته است.

6- دیوانه در کلاس درس دانشگاه و ... نیز از دیگر آثار معروف این هنرمند ترکیه ای می باشد.

لینک به دیدگاه

hande-ercel-04_flra.jpg

مورات دالکیلیج، نامزد هانده ارچل

هانده در مصاحبه اش از آرزوهایش می گوید

هانده ارچل در مصاحبه اش از آرزوی کودکی اش که بازیگری است، می گوید. آرزویی که هر چه بیشتر می گذشت بزرگ تر می شد و بالاخره در دوران دانشجویی از تصمیم خود مطمئن شد. هانده ارچل می گوید، به یکی از بزرگ ترین آرزوهایم یعنی بازیگری رسیده ام اما این باعث نمی شود تا دست از تلاش بکشم و متوقف شوم. در حال حاضر یکی دیگر از آرزوهای بزرگ او، نقش آفرینی در مقابل دو ستاره هالیوود به نام، لئوناردو دیکاپریو و رایان گاسلینگ می باشد. وی می گوید. ارچل، سریال حلقه را بسیار متفاوت تر از دیگر سریال های خود می داند چرا که معتقد است زمانی که این فیلم به او پیشنهاد شد، از وضعیت روحی خوبی برخوردار نبوده و پس از این که به پیشنهاد مادرش در این سریال بازی می کند، حال روحی او نیز بهبود می یابد.

لینک به دیدگاه

hande-ercel-06_uvo4.jpg

مصاحبه هانده ارچل

هانده ارچل در مصاحبه اش درباره علاقه زیاد خود به سفر و تفریح می گوید: حاضرم با هدفون، کتاب و کوله پشتی خود به کل دنیا سفر کنم. شخصیت من با تفریح آمیخته شده است. تقریبا همه افراد بعد از شنیدن کلمه مسافرت، یاد سفر به مکان های گردشگری میوفتن اما من عمق تفریح رو در یوگا و مدیتیشن میبینم اما به طور کلی، عاشق مسافرت و تفریح هستم.

لینک به دیدگاه

hande-ercel-07_xo1u.jpg

هانده ارچل و مادرش 

hande-ercel-11_r6lc.jpg

از هانده ارچل درباره صفحات مجازی پرسیدیم و پاسخ او شنیدنی بود: همیشه عکس هایی را با فالوور هایم به اشتراک میگذارم که حس و حال واقعی من را نشان می دهد. این افزایش فالوور برای خود من هم جالب و هیجان انگیز بود. صفحات مجازی گاهی باعث ترس من می شوند، چرا که  افرادی که در آنجا هستند، بدون شناسنامه اند و این موضوع برای من آزار دهنده می باشد. به همین دلیل به تازگی تلاش کرده ام تا کمتر از اکانت ها و حساب های کاربری خود در دنیایی مجازی استفاده کنم و اما هانده ارچل از دیگر علاقه مندی هایش در دنیایی هنر می گوید و آن هم، خوانندگی است. علاقه به هنری که قطعا وجود مورات در آن بی تاثیر نبوده!

لینک به دیدگاه

hande-ercel-09_9fzr.jpg

hande-ercel-10_8q3l.jpg

هانده ارچل و پدرش

هانده ارچل امروزه به دلیل جذابیت و زیبایی بی نظیرش و همچنین نقش آفرینی در سریال های معروف ترکیه ای به شهرت خوبی دست یافته و علاه بر کشور خود ترکیه، در ایران نیز طرفداران خاص خود را دارد که علاوه بر فیلم ها، بیوگرافی و اینستاگرام او را نیز دنبال می کنند. 

ویرایش شده توسط سرپرست تالار عکس
لینک به دیدگاه

هانده ارچل در مصاحبه با روزنامه حریت از زندگی شخصی خود گفت

مصاحبه با هانده ارچل

ستاره ای امروز ما هانده که در آخرین بار در  مجموعه تلویزیونی The Ring او را دیدیم با زیبایی درخشان و طبیعی و همچنین متواضع بودن و جذابیت زیاد  زمانیکه عکاسی روی یکی از صخره ها را شروع کردیم  به سمت ما آمد ، با لبخندی گرم و نگاه ساده اش  او یکی یکی به همه تیم سلام کرد.

sabarico-com--126-4610_ccys.jpeg

لینک به دیدگاه

دوستانش را در آغوش گرفت و بوسید. دو چیز هانده مرا شگفت زده کرد .

اولین چیزی که توجه من را به خود جلب کرد ، گرمی و صمیمیت او با مردم عادی بود و مورد دوم ، اندام مناسب او بود به طوری که مشخص بود او برنامه خاصی را برای تناسب اندام دارد.

جاده ای طولانی و دست انداز در مقابل ما قرار داشت که باید تمام روز آن را بالا و پایین می کردیم.

sabarico-com--845-1330_4umn.jpeg

لینک به دیدگاه

ما دائماً در میان سنگ های گرم و لغزنده و وزش باد در حال حرکت بودیم. چقدر خوش شانس بودیم که بازیگر زیبایی همراه ما بود که تلاش می کرد بهترین عکس ها از او گرفته شود.

هانده بسیار صبور بود بنابراین ما با او از نور آفتاب عصر لذت بردیم. او دوست دارد گپ بزند و بخندد.

هانده ارچل زن جوانی است که با موضع گیری شدید خود بر لزوم ادامه زندگی تأکید می کند ، حتی اگر گاهی غم و اندوه را در چشمان او ببینید.

sabarico-com--160-1379_vmdx.jpeg

لینک به دیدگاه

در حال حاضر زندگی شما چگونه است؟ احساس می کنید چه دوره ای را پشت سر می گذارید؟
من در این مرحله زندگی را دوباره کشف می کنم. احساس می کنم که در آغاز زندگی هستم و هم در پایان آن. من در زمانی هستم که می خواهم سرعتم را کم  و بیشتر فکر کنم. من سوالاتی در ذهن خود دارم و برای پاسخ آنها عجله ای ندارم. من لذت بردن از زندگی و یادگیری را به خوبی بلدم...

sabarico-com--847-252_t787.jpeg

لینک به دیدگاه

این حس شما بسیار الهام بخش است اینکه می توانید در دنیای مورد علاقه تان بسیار آرام و فروتن پیش بروید. چطور به اینجا رسیدی؟
دو سال گذشته دوره ای بود که جریان زندگی من بطور کلی تغییر کرد. در طول دوسال گذشته من نمی توانستم جلوی خودم را بگیرم و همیشه مشغول به کار بودم ، اما اکنون بیشتر مواقع حتی از آرامشی که دارم تعجب می کنم. قبلاً دنیای برونگرا تری داشتم اما حالا کمی درون گرا هستم. من هم از این سبک شخصیتی لذت می برم و اصلا برای این حسی که الان دارم هیچگونه برنامه ریزی قبلی نکرده بودم ، فقط همین طور اتفاق افتاد.

sabarico-com--488-2391_zi0u.jpeg

لینک به دیدگاه

ستاره بخت شما به سرعت و با قدرت درخشید ، چطور می خواهید بشکل دائمی آن را حفظ کنید؟
ممکن است به این دلیل باشد که من این روزها کمی به طالع بینی علاقه دارم ، اگر ستاره ای وجود داشته باشد ، وقتی دوره آن فرا برسد ، آنطور که باید می درخشد.(می خندد)

sabarico-com--539-3682_5qm7.jpeg

لینک به دیدگاه

شاید اینبار نوبت من بود خوشبختانه  با شخصیت سلین قدم به سمت هدف خود در حرفه بازیگری برداشتم. برای اینکه دائمی شود ، فکر می کنم این تعریف در اینجا مناسب باشد:

من دیوانه وار کار می کنم  من واقعاً سخت کار می کنم برای اینکه همیشه موقعیت خود را بالا نگه دارم ، همیشه جلوتر بروید ... هدف من این است که با گام های کوچک و محکم راهی طولانی را طی کنم تنها راه برای موفقیت همین است.

sabarico-com--612-3977_p84w.jpeg

لینک به دیدگاه

زاهیده ، مریم ، سلن ، سلین ، حیات ، هازال و سرانجام مژده ... با شنیدن این نام ها چه احساسی دارید؟

آنها دوستان عزیز من هستند. هر کدام از آنها به من چیزی جدید یاد دادند. از هر کدامشان خاطره خوبی دارم. زبان اشاره را با مریم یاد گرفتم و برای اولین بار جمله سلطان را تجربه کردم. زندگی جنبه پویای من بوده است ، هازال شخصیت خنثی ای دارد اما سلین و مژده شخصیت هایی هستند که من خیلی به آنها علاقه دارم. ما یک گروه فوق العاده قوی از زنان هستیم (می خندد).

sabarico-com--198-1572_nl7p.jpeg

لینک به دیدگاه

شما در رشته صنایع دستی سنتی ترکیه در دانشگاه تحصیل کردید. چه چیزی شما را در جوانی علاقه مند به این رشته کرد؟ آیا در حال حاضر در زمینه رشته ی تحصلیتان کاری انجام می دهید؟

خواهرم مشوق اصلی من بود او را الگو قرار دادم  و شروع به طراحی کردم.( گمزه ) از کارگاه بسیار خوشحال به خانه برمی گشت ، که توجه من را به خود جلب کرد. من با او به کارگاه رفتم و وقتی قلم را برداشتم ، دیدم جایی وجود دارد که می توانم دنیای خودم را منعکس کنم. با درس های مدرسه خیلی فرق داشت ، من آزاد بودم. من از آن روز به بعد نقاشی می کشم. همچنین به فکر افتتاح نمایشگاه در آینده نزدیک هستم.

sabarico-com--623-4095_w9t5.jpeg

لینک به دیدگاه

هنرمندانی که خط شما را دوست دارند چه کسانی هستند؟
سالوادور دالی( Salvador Dalí ) ، ارگین اینان ، Türkan Soray.

sabarico-com--711-846_ikd6.jpeg

لینک به دیدگاه

بازیگرانی که دوست دارید آنها را دنبال کنید چه کسانی هستند و خطوط شغلی آنها را دوست دارید و چرا؟

بازیگران زیادی هستند که من آنها را دوست دارم ، اما من طبیعی بودن آن هاتاوی ( Anne Hathaway ) را دوست دارم. به لطف جانی که او همیشه در هر شخصیتی ایجاد می کند ، علاقه من به او هرگز کاهش نمی یابد.

sabarico-com--787-2866_8z9r.jpeg

لینک به دیدگاه

شما خود حساب های شبکه های اجتماعی خود را مدیریت می کنید. احساستان در مورد اینکه بیش از 10 میلیون نفر فالوور دارید چیست؟

راستش مردم دوست دارند در مورد سبک زندگی هنر پیشه ها بیشتر بدانند و بسیار کنجکاو هستند . " رسانه های اجتماعی همیشه یک ابزار ارتباطی برای من بوده و هنوز هم هست این رشد مستقیماً با میل من به الهام بخشیدن از آنچه نمی توانم ببینم اما می دانم وجود دارد متناسب است.

sabarico-com--894-2140_tlig.jpeg

لینک به دیدگاه

چه پیج هایی را فالوو میکنید؟
پیج های طراحی و هنری و پیج های سفر محور و گردشگری.

در مجموعه حلقه ، شما را با نقشی متفاوت از آنچه تاکنون به تصویر کشیده اید ، دیدیم. " آیا دوست داشتید توانایی خود را در بازیگری به چالش بکشید؟

متن حلقه از نظر ویرایش و شکل ظاهری بسیار متفاوت و با کیفیت بود. من این فرصت را داشتم که با هنر مندان بسیار ارزشمندی کار کنم. همچنین شخصیت من با آنچه تاکنون به تصویر کشیده ام بسیار متفاوت بود. دوست داشتم خودم را به چالش بکشم.

sabarico-com--268-4719_9m1j.jpeg

لینک به دیدگاه

چگونه به دنبال شخصیت (انجیل )رفتید؟ شما به عنوان هانده به او چه چیزی اضافه کردید ، او چه چیزی را به شما اضافه کرد؟
وقتی فیلمنامه را خواندم ، شخصیت موژده فقط یک صحنه داشت ، برخورد بی پروا و قدرت پدری که پشت سر خود داشت کمی مرا به یاد خودم آورد و من به این شخصیت عمق بیشتری بخشیدم.

sabarico-com--771-1572_ft8j.jpeg

لینک به دیدگاه

چه چیزی انگیزه شما را در مورد حرفه شما بیشتر می کند؟
من هنوز خود را به طور کامل کشف نکرده ام که علاقه من به  این حرفه  از کجا ناشی می شود. اما می دانم که دوست دارم به عنوان شخص دیگری دنیاهای مختلف را کشف کنم.

sabarico-com--914-3524_82xl.jpeg

لینک به دیدگاه

آیا لحظه ای در حرفه شما وجود دارد که آن را نقطه شکست توصیف کنید؟
دختران خورشید ، شخصیت سلین نقطه شکست من بود ، انتقال من از آرامش به هیاهو.

sabarico-com--845-1900_y0ir.jpeg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...