رفتن به مطلب
انجمن نودهشتیا
  • ثبت نام

درخواست طراحی پوستر رمان جاده های نرفته| گلپر کاربر انجمن نودهشتیا

golpar
 اشتراک گذاری

ارسال های توصیه شده

سلام من درخواست طراحی پوستر رمان جاده های نرفته رو دارم، فقط اینکه من  پوستری که می خوام فقط عکس  شخصیت اصلیم روش هست از قبل هم آمادش کردم فقط می خواستم لطف کنید که همون مشخصه های معمول سایت رو روش قرار بدید تا بتونم  ازش استفاده کنم.مرسی🌼🍃

@مدیر گرافیست

🍃پی دی اف رمان تکمیل شده راز همیشگی 🍃

در حال تایپ:

رمان جاده های نرفته

رمان راز همیشگی (جلد دوم)

گلپر🌼🍃

spacer.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

20 ساعت قبل، golpar گفته است:

سلام من درخواست طراحی پوستر رمان جاده های نرفته رو دارم، فقط اینکه من  پوستری که می خوام فقط عکس  شخصیت اصلیم روش هست از قبل هم آمادش کردم فقط می خواستم لطف کنید که همون مشخصه های معمول سایت رو روش قرار بدید تا بتونم  ازش استفاده کنم.مرسی🌼🍃

@مدیر گرافیست

سلام جانم، پوستر چیز خاصی نداره،  خیلی از نویسنده ها از طراحی خودشون استفاده می‌کنن، اگر خودتون طراحی کردید می‌تونین ازش استفاده کنید مگر اینکه منظورتون جلد رمان باشه

• لایک 2
لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، مدیر گرافیست گفته است:

سلام جانم، پوستر چیز خاصی نداره،  خیلی از نویسنده ها از طراحی خودشون استفاده می‌کنن، اگر خودتون طراحی کردید می‌تونین ازش استفاده کنید مگر اینکه منظورتون جلد رمان باشه

بله طراحیش کردم یعنی لازم نیست آرم سایت و این چیزا حتما روش  باشه؟ اگر که نه من استفاده کنم ازش

• لایک 2

در حال تایپ:

رمان جاده های نرفته

گلپر🌼🍃

spacer.png

لینک به دیدگاه

22 ساعت قبل، golpar گفته است:

بله طراحیش کردم یعنی لازم نیست آرم سایت و این چیزا حتما روش  باشه؟ اگر که نه من استفاده کنم ازش

نه، هیچ اجباری نیست، تنها پوسترهایی که توسط خود گرافیست ها طراحی بشن لازمه لوگو روش باشه

• لایک 2
لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۰/۸/۲۳ در 00:32، مدیر گرافیست گفته است:

نه، هیچ اجباری نیست، تنها پوسترهایی که توسط خود گرافیست ها طراحی بشن لازمه لوگو روش باشه

مچکرم عزیزم

فقط یک سوال دیگه که داشتم اینه چطوری باید پوستر رمان رو به انتهای هر پارت اضافه کنیم؟

• لایک 1

در حال تایپ:

رمان جاده های نرفته

گلپر🌼🍃

spacer.png

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۰/۸/۲۵ در 16:08، golpar گفته است:

مچکرم عزیزم

فقط یک سوال دیگه که داشتم اینه چطوری باید پوستر رمان رو به انتهای هر پارت اضافه کنیم؟

خیر همون پست اول، قسمت مشخصات رمان بذارید.

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۰/۸/۲۵ در 16:08، golpar گفته است:

مچکرم عزیزم

باید داخل امضاتون اضافه کنید

• لایک 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...