رفتن به مطلب

معرفی ‌و نقد رمان آهوی مست| ملیکا یعقوبی کاربر انجمن نودهشتیا

اشتراک گذاری

ارسال های توصیه شده

بسم تعالی

نام رمان: آهوی مست

نام نویسنده: ملیکا یعقوبی

ژانر: تراژدی، عاشقانه

پارتگذاری: نامعلوم

خلاصه: من  تافته جدا بافته بودم. جدا شده بودم از همه چیز؛ زندگی، نفس کشیدن، روشنایی و احساس. همیشه حسرتم به دل رهگذران دنیوی میماند تا روزی که  دچار شدم. دچار یک جفت چشم غمگین و اخلاقی بدون اساس. من دل به چه چیز تو دادم؟ چرا من باید در آتش عشقی بسوزم که بی شک سرانجامی ندارد؟ چرا من باید دل میباختم؟

لینک رمان:

ویرایش شده توسط مدیر منتقد
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

2 ساعت قبل، سحرصادقیان گفته است:

عالی.موفق باشی

مرسی قشنگم 😍

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • ناظر رمان

چه تاپیک اولش قشنگه

لینک به دیدگاه

خب سلام عزیزم اومدم تا نظراتم رو در مورد رمانت بگم.

اول از اسم رمان شروع میکنم، اسم رمانت زیباست و خواننده رو جذب می‌کنه ولی بهتر بود کمی روش  فکر میکردی چون کلمات دیگری هم هستن که با گذاشتنشون کنار اسم یا عنوان، اون رو زیباتر می‌کنه.

بریم سراغ خلاصه، خلاصه جذابی انتخاب کرده بودی، خلاصت به خودی خودش خواننده رو جذب می‌کنه و من خیلی از خلاصت خوشم اومد، همین باعث شد که برای خوندن رمانت ترغیب شم، سوال پرسیدن داخل خلاصت اون رو جذاب ترش کرده.

در مورد خود رمانت هم بگم، موضوع جالبی انتخاب کردی و قلمه خوبی هم داری اگه همینطور و با همین قلم ادامه بدی رمان  زیبایی خواهی داشت،  خب امید وارم از نظراتم ناراحت نشده باشی جانا .

قلمت مانا عزیزم🌹

تنفسی که بدون نفس، نفس کشیدن را از یاد می‌برد( رمان تنفس بی نفس)

ایا میتوان بدون نفس، نفس کشید... تنفسی که محکوم است به بی نفسی

•••

مسلخی از جنس درد و تنهایی (دلنوشته مسلخ من) 

{پایان یافته}

تیزر رمان تنفس بی نفس

🖤🖤

لینک به دیدگاه

15 ساعت قبل، JAJANAN-OOO گفته است:

خب سلام عزیزم اومدم تا نظراتم رو در مورد رمانت بگم.

اول از اسم رمان شروع میکنم، اسم رمانت زیباست و خواننده رو جذب می‌کنه ولی بهتر بود کمی روش  فکر میکردی چون کلمات دیگری هم هستن که با گذاشتنشون کنار اسم یا عنوان، اون رو زیباتر می‌کنه.

بریم سراغ خلاصه، خلاصه جذابی انتخاب کرده بودی، خلاصت به خودی خودش خواننده رو جذب می‌کنه و من خیلی از خلاصت خوشم اومد، همین باعث شد که برای خوندن رمانت ترغیب شم، سوال پرسیدن داخل خلاصت اون رو جذاب ترش کرده.

در مورد خود رمانت هم بگم، موضوع جالبی انتخاب کردی و قلمه خوبی هم داری اگه همینطور و با همین قلم ادامه بدی رمان  زیبایی خواهی داشت،  خب امید وارم از نظراتم ناراحت نشده باشی جانا .

قلمت مانا عزیزم🌹

ممنونم عزیزم از نقدت😍

خوشحالم که خوشت اومده❤️

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...