رفتن به مطلب
انجمن نودهشتیا
  • ثبت نام

کدوم بیشتر تحت تاثیر قرارت میده؟ واقعیت یا تخیل؟

Flare
 اشتراک گذاری

ارسال های توصیه شده

کتاب و فیلم بیشتر باعث بروز احساساتتون شده یا واقعیت‌ها؟

خب واقعیت‌ها دیگه اینطور نیست که خودمون رو دلخوش کنیم فلانی توی پشت صحنه زنده‌ست یا این شخصیت همیشه توی قلب من زنده می‌مونه؛ به نظرم چیزی که باعث میشه برای تخیل هم احساساتی بشیم؛ اینه که اون، برگرفته از همون واقعیت هست اما با کلی ترفند و آهنگ و...

اما شما چی؟ کدوم بیشتر و چرا؟

• لایک 4

جام خود را خالی کنید تا پر شود؛ تمامیت شما را فاسد خواهد کرد.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

واقعیت محدوده ولی خیال حدو مرزی نداره. تخیل رو من صددرصد بیشتر تاثیر میذاره

• لایک 3
لینک به دیدگاه

• کاربر منتخب

هر دو.  احساساتی که از فیلم می گیرم گذراست مثلا بعد یه مدت از بین میره اما واقعیت تاثیر طولانی مدت تری میذاره.

ویرایش شده توسط Z.A.D
  • لایک 1

روایتی از پستی و بلندی و دام‌های جوانی                                           رمان داو اول   (تکمیل شده: اجتماعی، عاشقانه)

روایتی از رقابتی خونین                                                                              رمان هابیل و قابیل (در حال تایپ: تراژدی، عاشقانه)

روایتی از فرو ریختن حقایقی به سنگینی تل برفی                            داستان کوتاه برف‌کوچ (تکمیل شده: اجتماعی)

روایتی از تنیدن در تارهای ذهن و روح                                                داستان کوتاه تنیده در تار (تکمیل شده: روانشناسی، اجتماعی)

روایتی از غوطه‌وری برای رهایی                                                                داستان کوتاه غوطه‌ور (تکمیل شده: اجتماعی، روانشناسی)

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۰/۸/۲۹ در 09:19، Flare گفته است:

کتاب و فیلم بیشتر باعث بروز احساساتتون شده یا واقعیت‌ها؟

خب واقعیت‌ها دیگه اینطور نیست که خودمون رو دلخوش کنیم فلانی توی پشت صحنه زنده‌ست یا این شخصیت همیشه توی قلب من زنده می‌مونه؛ به نظرم چیزی که باعث میشه برای تخیل هم احساساتی بشیم؛ اینه که اون، برگرفته از همون واقعیت هست اما با کلی ترفند و آهنگ و...

اما شما چی؟ کدوم بیشتر و چرا؟

کتاب و فیلم . چون دنیای دیگه می‌بره. چون رهات میکنه، همه چی هر چی فکرش رو بکنی. شادی، طراوت و زندگی کردن

ولی واقعیت..واقعیت فقط بهم درد داده و گاهی اون قدیم ها واقعا برام دیگه زندگی ترسناک شده بود. وایب منفی بود و منفی 

به نظرم به جای اینکه واقعیت الان روی من تاثیر  مثبت بذاره، این فیلم و کتابه که روی واقعیت زندگی من تاثیر مثبت گذاشته. خیلی چیزا بهم یاد داده، زندگی شاد داشتن، زندگی آروم هیجان انگیز اینکه چجوری باشم چجوری نباشم چجوری بگذرونم روزگارمو.

لینک به دیدگاه

چیزی که در وهله اول باورش نکنم قطعا بعدا تحت تاثیرش هم قرار نخواهم گرفت.

واقعیت ها گاهی‌ ترسناک تر و پر شور تر  از خیال هست...

لینک به دیدگاه

من عاشق ذهن خودمم زندگی جداگانه ای که درون ذهنم دارم ،وهرجور دوست دارم میسازمش،گاهی شاد،گاهی غمگین،گاهی عشق زیاد دوری دلتنگی  ،عشق دوست داشته شدن و......‌.‌

لینک به دیدگاه

• نویسنده حرفه ای

واقعیت رو ترجیح میدم به خیالات گذرا...‌ درسته در خیلی موارد با خیال احساسات ادم بروز داده میشه اما واقعیت هرگز اثارش از بین نمیره و نخواهد رفت چه بسا این احساس تا اخر عمر عذاب میده یا خوشحالت میکنه:)

مآ خُودِمُونَم از دسـت دادیم دیگه از دست دادن بَقیه برآم͢ون مهم نٰٖیست:)

لینک به دیدگاه

• کاربر منتخب

ترجیح میدم از واقعیت هرچند تلخ تاثیر بگیرم اما دلخوش به خیالاتی نباشم که بخشی از مغزم همون لحظه که خودم رو دلخوش میکنم روی افکارم مهر قرمز رد بزنه. کتاب و فیلم و... هم تاثیر دارن اما تاثیر واقعیت بیشتره و من هم اون رو ترجیح میدم.

• لایک 1

لینک به دیدگاه

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...