رفتن به مطلب
انجمن نودهشتیا
  • ثبت نام

معرفی و نقد رمان حس لِیسی | Aramis.R_U کاربر انجمن نودهشتیا

Aramis.R_U
 اشتراک گذاری

ارسال های توصیه شده

از اونجایی که همه داریم از صفر شروع می کنیم، دختر من (حس لِیسی)  رو یک تازه کار در نظر بگیرین و نقدش کنین⁦^⁦^

تاپیک رمان

ویرایش شده توسط مدیر منتقد
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

از اینکه من اومدم و افتتاح کننده این جایگاه شدم خوشحالم ارا جان...

نمیدونی از اینکه دوباره حس لیسی‌ات رو با تمام عشق و علاقه خوندم  چقدر لذت دارم...

اخه با اینکه یک بار این رمان رو.خوندمـ.. و احساس میکنم بسی کلمات جدید، جملات تازع و عشق  پررنگت درون واژه ها انباشته شده..

اون از هدف جالب و تاثیر گذارت...اون از مقدمه بسیار لذت بخشت و احساسی ک بهم منتقل شد و اون از شنیدن موسیقی که در قصر پادشاه استفان برقرار بود..

شروعت بسی برام لذت بخش و روی مدار عشق بود که احسنت میگم بهت.

فقط یک چیزی ارا... جام مایع سرخ رنگ در پارت یک بسی چراغ ممنوعه  رو روشن کرده.. ترجیج نمیدی فقط جام باشه و از  اون سرخی درون جام جلوگیری کنی؟

موفق باشی ارامیس جان  @Aramis.R_U

لینک به دیدگاه

میدونم نقدم کوتاهه چون حوصلع ندارن خیلی بنویسم حالم بده:/ خیلی چیزا بود برای گفتن اما ذهنم خاموشه

لینک به دیدگاه

2 دقیقه قبل، _NAJIW80_ گفته است:

از اینکه من اومدم و افتتاح کننده این جایگاه شدم خوشحالم ارا جان...

نمیدونی از اینکه دوباره حس لیسی‌ات رو با تمام عشق و علاقه خوندم  چقدر لذت دارم...

اخه با اینکه یک بار این رمان رو.خوندمـ.. و احساس میکنم بسی کلمات جدید، جملات تازع و عشق  پررنگت درون واژه ها انباشته شده..

اون از هدف جالب و تاثیر گذارت...اون از مقدمه بسیار لذت بخشت و احساسی ک بهم منتقل شد و اون از شنیدن موسیقی که در قصر پادشاه استفان برقرار بود..

شروعت بسی برام لذت بخش و روی مدار عشق بود که احسنت میگم بهت.

فقط یک چیزی ارا... جام مایع سرخ رنگ در پارت یک بسی چراغ ممنوعه  رو روشن کرده.. ترجیج نمیدی فقط جام باشه و از  اون سرخی درون جام جلوگیری کنی؟

موفق باشی ارامیس جان  @Aramis.R_U

آه قلبم... تو نمی دونی که عشق جمله های من در برابر محبت جمله هات کم میارن^

واسه اون نکته چرا راستش خودم شک داشتم حتما نیاز بود ویرایش می کنم.

2 دقیقه قبل، _NAJIW80_ گفته است:

میدونم نقدم کوتاهه چون حوصلع ندارن خیلی بنویسم حالم بده:/ خیلی چیزا بود برای گفتن اما ذهنم خاموشه

ادامه اش رو هر وقت دوست داشتی بگو--^

لینک به دیدگاه

10 دقیقه قبل، Aramis.R_U گفته است:

آه قلبم... تو نمی دونی که عشق جمله های من در برابر محبت جمله هات کم میارن^

واسه اون نکته چرا راستش خودم شک داشتم حتما نیاز بود ویرایش می کنم.

ادامه اش رو هر وقت دوست داشتی بگو--^

😍😍عشق دلی تو با قدرت ادامه بده عزیز دلم 💋💋💋

لینک به دیدگاه

• طراح گرافیک

سلام سلام صد تا سلام

من امده ام با یک معامله و نقد. قرارمون   یادت نره😂 

خب بریم برای اسم رمان

اصول اسم رو می دونی اما بازم میگم،  کمتر از چهار بخش باشه و جذابیت  بالایی برای جذب مخاطب داشته باشه. همچنین در کنار این ها باید با خلاصه، مقدمه و محتوا بهترین همخوانی رو داشته باشه.

🌹 اول از اسم  چیزی نمی فهمیدم، مدام می گفتم خب حس که نیشه احساس لیسی هم نیشه مثلا خیس بودن یا لیس زدن که می گفتم خدایا این چه مفهومی رو می خواد بگه؟ مثلا لیس زدن بستنی حس خوبی داره؟ ولی خب با خوندن رمان و فهمیدن اینکه اسم دخترم  لیسی هست کاملا فهمیدم ماجرا   چیست و اینکه همخوانی کاملی با محتوا، خلاصه و مقدمه داره.

کمتر از چهار کلمه‌ هست که اینم نقطه قوتشه.

بریم واسه خلاصه

خلاصه باید کوتاه و در عین حال با محتوا باشه تا مفهوم رمان رو برسونه.

🌹 خوب بود اینکه مدام از  اینکه چی می خواد حرف می زد برام جالب بود. کوتاه تر اگر باشه بهتره.

مقدمه:

🌹حقیقتا چیز زیادی نفهمیدم، خیلی پیچیده و در عین حال بلند بود. اما زیبا بود و منکر قلم زیبات نمیشم.

شروع:

شروع رمان باید کلیشه ای نباشه و در عین حال  به شدت جذاب  شروع بشه تا مخاطب رو در لحظه به خودش جذب کنه.

🌹 شروع زیبایی بود،با اینکه مهیج نبود اما همون اول  محتوای رمان رو نشون داد اینکه با چه فضایی رو در رو هستیم و اینکه شخصیت چه اخلاقی داره.

از طرفی توی همون پارت و پارت بعدش معمای اصلی مطرح شد و شخصیت توی معما قرار گرفت و این کار بسیار عالی بود. حقیقتا عامل کنجکاوی شخصیت و ادامه دادن رمان از اینجا بود که عالی بود. خسته نباشی😍💚

حالا بریم برای  سیر رمان

🌹 قبلا هم بهت گفتم رمان خیلی از هم پرته یهو میره جای دیگه که البته شاید این سبکته اما اگر  نیست و ناخواسته هست  بهتره درست بشه.

از اون طرف به شدت از ارایه استفاده می کنی، خیلی حجمش زیاده و ممکنه این بعضی از خواننده ها رو از خوندن رمان منصرف کنه چون بیشتر مردم زیاد از ارایه و اینا سر در نمیارن ( یکیش خودم🖐✌😂)

سیر رمان رو بهتره یکم کند تر کنی و ماجرا رو اروم پیش ببری، توصیفات ساده تری برای فضا و شخصیت ها به کار ببر تا قابل درک بشه.

خسته نباشیییی😍💚 امیدوارم ناراحت نشده باشی گلم

@Aramis.R_U

1643830351710_ni8k.jpg

رمان کابوس افعی _ تخیلی

رمان ها:

دیگه نیستم _ تقدیرخونین _ عصیانگرقرن _ پس از تردید(چاپ شده) _ کابوس افعی

داستان ها:

زیرتخت _ ماژور _ شیشه شکسته _ آخرین لحظه

لینک به دیدگاه

18 دقیقه قبل، سادات.۸۲ گفته است:

سلام سلام صد تا سلام

من امده ام با یک معامله و نقد. قرارمون   یادت نره😂 

خب بریم برای اسم رمان

اصول اسم رو می دونی اما بازم میگم،  کمتر از چهار بخش باشه و جذابیت  بالایی برای جذب مخاطب داشته باشه. همچنین در کنار این ها باید با خلاصه، مقدمه و محتوا بهترین همخوانی رو داشته باشه.

🌹 اول از اسم  چیزی نمی فهمیدم، مدام می گفتم خب حس که نیشه احساس لیسی هم نیشه مثلا خیس بودن یا لیس زدن که می گفتم خدایا این چه مفهومی رو می خواد بگه؟ مثلا لیس زدن بستنی حس خوبی داره؟ ولی خب با خوندن رمان و فهمیدن اینکه اسم دخترم  لیسی هست کاملا فهمیدم ماجرا   چیست و اینکه همخوانی کاملی با محتوا، خلاصه و مقدمه داره.

کمتر از چهار کلمه‌ هست که اینم نقطه قوتشه.

بریم واسه خلاصه

خلاصه باید کوتاه و در عین حال با محتوا باشه تا مفهوم رمان رو برسونه.

🌹 خوب بود اینکه مدام از  اینکه چی می خواد حرف می زد برام جالب بود. کوتاه تر اگر باشه بهتره.

مقدمه:

🌹حقیقتا چیز زیادی نفهمیدم، خیلی پیچیده و در عین حال بلند بود. اما زیبا بود و منکر قلم زیبات نمیشم.

شروع:

شروع رمان باید کلیشه ای نباشه و در عین حال  به شدت جذاب  شروع بشه تا مخاطب رو در لحظه به خودش جذب کنه.

🌹 شروع زیبایی بود،با اینکه مهیج نبود اما همون اول  محتوای رمان رو نشون داد اینکه با چه فضایی رو در رو هستیم و اینکه شخصیت چه اخلاقی داره.

از طرفی توی همون پارت و پارت بعدش معمای اصلی مطرح شد و شخصیت توی معما قرار گرفت و این کار بسیار عالی بود. حقیقتا عامل کنجکاوی شخصیت و ادامه دادن رمان از اینجا بود که عالی بود. خسته نباشی😍💚

حالا بریم برای  سیر رمان

🌹 قبلا هم بهت گفتم رمان خیلی از هم پرته یهو میره جای دیگه که البته شاید این سبکته اما اگر  نیست و ناخواسته هست  بهتره درست بشه.

از اون طرف به شدت از ارایه استفاده می کنی، خیلی حجمش زیاده و ممکنه این بعضی از خواننده ها رو از خوندن رمان منصرف کنه چون بیشتر مردم زیاد از ارایه و اینا سر در نمیارن ( یکیش خودم🖐✌😂)

سیر رمان رو بهتره یکم کند تر کنی و ماجرا رو اروم پیش ببری، توصیفات ساده تری برای فضا و شخصیت ها به کار ببر تا قابل درک بشه.

خسته نباشیییی😍💚 امیدوارم ناراحت نشده باشی گلم

@Aramis.R_U

سلااام. بلی از یاد نبردم خانم

دلم برات می سوزه که هیچی نفهمیدی از مقدمه ولی خب.... می فهمم چی میگی و تا حدودی قبول دارم. خودم خیلی از مقدمه و خلاصه راضی نیستم:(

پرت بودن هم می دونی برای اینه که دانای کله و باید بقیه رو هم در نظر بگیرم. نه فقط لیسی...

توصیفات هم که می دونی احوالم رو هنوز هم درگیرم. از این آروم تر نمیشه واقعا چون من دوست ندارم پارت زائدی باشه توی رمان ولی چشم. سعی می  کنم.

آها اسم!

نگو که دلم خونه از تصوراتی که هیچ وقت تصور نمی کردم به ذهن خواننده ها ظهور کنن. خیلی ها فکر می کردن رمان  ممنوعه ست اصلا! خلاصه آره.. ماجرایی داشتم.

ممنون که وقت گذاشتی سادات جانم، نقد تو اونقدر ارزشمنده که نمیشه ناراحت شد ازش🙃

ویرایش شده توسط Aramis.R_U
لینک به دیدگاه

• طراح گرافیک
32 دقیقه قبل، Aramis.R_U گفته است:

سلااام. بلی از یاد نبردم خانم

دلم برات می سوزه که هیچی نفهمیدی از مقدمه ولی خب.... می فهمم چی میگی و تا حدودی قبول دارم. خودم خیلی از مقدمه و خلاصه راضی نیستم:(

پرت بودن هم می دونی برای اینه که دانای کله و باید بقیه رو هم در نظر بگیرم. نه فقط لیسی...

توصیفات هم که می دونی احوالم رو هنوز هم درگیرم. از این آروم تر نمیشه واقعا چون من دوست ندارم پارت زائدی باشه توی رمان ولی چشم. سعی می  کنم.

آها اسم!

نگو که دلم خونه از تصوراتی که هیچ وقت تصور نمی کردم به ذهن خواننده ها ظهور کنن. خیلی ها فکر می کردن رمان  ممنوعه ست اصلا! خلاصه آره.. ماجرایی داشتم.

ممنون که وقت گذاشتی سادات جانم، نقد تو اونقدر ارزشمنده که نمیشه ناراحت شد ازش🙃

خودمم برای خودم دلم می سوزه😂 تنها نیستی

اوه اوه اونا فکرشون از من بد تره😂

1643830351710_ni8k.jpg

رمان کابوس افعی _ تخیلی

رمان ها:

داستان ها:

لینک به دیدگاه

در 8/12/2021 در 4:46 PM، Armiti گفته است:

لذت بردم و فعلا هم میخوام در این مرحله بمونم---^

@Aramis.R_U

از این مرحله میارمت بیرون سولمیت جان*-*

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

رمانت زیباست و من خوشم اومد. موضوع و روایت جالبی داشتی.

نجوای عذاب رمان منم بخون و نظر بده خوشحال میشم.

negar_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B1%DB%B0%DB%

عاشقانه ای که هیچکس در آن مقصر نیست جز عشق!

ثانیه های تنهایی،  دنیایی بود که تنها از آن من بود. 

negar_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B2%DB%B0%DB%

دل به دریا زده ای!

پهنه سراب است نرو

برف و کولاک زده!

راه خراب است نرو

بی همگان به سر شود💔 بی تو به سر نمی شود

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، _Mahta_ گفته است:

رمانت زیباست و من خوشم اومد. موضوع و روایت جالبی داشتی.

نجوای عذاب رمان منم بخون و نظر بده خوشحال میشم.

negar_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B1%DB%B0%DB%

عاشقانه ای که هیچکس در آن مقصر نیست جز عشق!

سلام جانم. ممنون از نظرت و دنبال کردم رمانت رو🌸

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

7 ساعت قبل، پرتوِماه گفته است:

همینجوری دلم میخواد بیام اینجا جییییغ بزنم لیسی^^

اخه زبونم بند میاد هیچی نمی‌تونم بگم نه تو صفحه نقد تو نه تو صفحه نقد فلار~~ نه مال آرمیتا 

می‌دونی این یعنی اینکه ما سه تا نوشتن رو صرفا برای اثبات جادوی تخیل نمی‌خوایم،

تخیل رو می‌خوایم برای اثبات جادوی نوشتن!

چیزی که هر نویسنده ای بهش نیاز داره، تخیله منتهی در ابعاد متفاوت.

لینک به دیدگاه

سلام سلام 😎🖐🏻 @Aramis.R_Uفرزند مهربان خودم

آقا این چرا انقد خوب بود؟ هرچند من خودم نتونستم با شخصیت لیسی ارتباط برقرار کنم ولی موضوع رمانت جالب بود

توصیفات فضا و آرایه پردازیت هم عالی بود

همیشه ک نباید نقد منفی باشه مگه نه؟😅😂 راستشو بگم به قلمت و تواناییت توی نوشتن حسودیم شد😌

موفق باشی گلم

@.Ghazaleh.

جز تو یاری نگرفتیم و نخواهیم گرفت💫 بر همان عهد که بودیم، بر آنیم هنوز! 

spacer.png

مانگ🌙 امید، عاشقانه‌ای از جنس واقعیت

♥️ صفحه‌ی نقد مانگ امید

لینک به دیدگاه

35 دقیقه قبل، Sarai.Rş گفته است:

سلام سلام 😎🖐🏻 @Aramis.R_Uفرزند مهربان خودم

آقا این چرا انقد خوب بود؟ هرچند من خودم نتونستم با شخصیت لیسی ارتباط برقرار کنم ولی موضوع رمانت جالب بود

توصیفات فضا و آرایه پردازیت هم عالی بود

همیشه ک نباید نقد منفی باشه مگه نه؟😅😂 راستشو بگم به قلمت و تواناییت توی نوشتن حسودیم شد😌

موفق باشی گلم

@.Ghazaleh.

درود رمانخور عزیزم.

شخصیت لیسی... آره خودمم هنوز انگار درمورد یک چیزی ‌هایی شک دارم، اما فکر می‌کنم این عدم برقراري ارتباط مربوط باشه به این لیسی بعد از رد کردن فرصت اول حافظه اش رو از دست داد.

به هرحال...

ممنون از وقت ارزشمندی که صرف رمانم کردی، خوشحال میشم دنبالش کنی تا برات اعلامیه بیاد بعد هر پارت^

لینک به دیدگاه

سلام، من عادت ندارم کل رمان رو یک دفعه‌ای نقد کنم، برا همین پارت ‌ به پارت نقد می‌کنم، جمله های اولیه رمان خیلی خوب روش کار شده بود، جوری بود که منی به تدریج رمان  هایی از زبان شخص سوم می‌خونم رو  جذب کرد، ادمه پارت هم که نگم از جذابیت‌ش خیلی عالی بود، تمام نکات نگارشی انجام شده بود، قوانین  نگارشی هم همینطور؛ موفق و پیروز پاشی جانم  و امیدوارم  همینطوری پر قدرت ادامه بدی😍💛

@Aramis.R_U

*این ها نظرات شخصی منه🙂🌿*

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...
  • طراح گرافیک

میشه بشینم گزیه گنم؟😭😭😭😭😭😭😭

اخه چرااااا چرا اینجا تموم شد 

من دنیلم رو می خوام😭😭😭😭😭😭

عررررررررررر عررررر ترررررر

😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

خیلی خوب بود خسته نباشی ستایش سادات😍

1643830351710_ni8k.jpg

رمان کابوس افعی _ تخیلی

رمان ها:

داستان ها:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...