رفتن به مطلب
انجمن نودهشتیا
  • ثبت نام
  • 1

شرایط خون آشام شدن

caramel-_-
 اشتراک گذاری

سوال

سلام خسته نباشید یه سوال

شرایط خون آشام شدن چطوریه؟ 

مثلا من یه انجمن دیگه دیدم باید ازمون بدن و تست شخصیت و چقدر خون آشام هارو میشناسی و... 

ولی تو یه سایت هم خیلی راحت میتونستیم بیایم بگیم من گرگم یا من خون آشامم بدون محدودیت! 

میخواستم بدونم در اینجا به چه شکلی هست؟ 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

4 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال های توصیه شده

• 1
  • مدیر سرپرست

به علت این شرایط دلبخواهی نیست چون  هاگوارتز مسابقه است نه  دانستی های دنیای تخیل ما مسابقه هاگوارتز رو داریم که با دادن تست و برقراری عدالت بین گروه ها بتونیم داستان های تخیلیمون رو ثبت کنیم اگر قصد شرکت دارید باید صبرکنید تا هاگوارتز باز بشه و بعد اعلام آمادگی کنید. 

لینک به دیدگاه

• 0
19 دقیقه قبل، Setayesh گفته است:

سلام خسته نباشید یه سوال

شرایط خون آشام شدن چطوریه؟ 

مثلا من یه انجمن دیگه دیدم باید ازمون بدن و تست شخصیت و چقدر خون آشام هارو میشناسی و... 

ولی تو یه سایت هم خیلی راحت میتونستیم بیایم بگیم من گرگم یا من خون آشامم بدون محدودیت! 

میخواستم بدونم در اینجا به چه شکلی هست؟ 

عزیزم اینجا هم شرایطی داره!

برای اینکه بهتر راهنمایی بشین و به همه سوالاتون جواب بدن لطفا با ایشون ارتباط بگیرین!

@زری گل

لینک به دیدگاه

• 0
9 ساعت قبل، زری گل گفته است:

به علت این شرایط دلبخواهی نیست چون  هاگوارتز مسابقه است نه  دانستی های دنیای تخیل ما مسابقه هاگوارتز رو داریم که با دادن تست و برقراری عدالت بین گروه ها بتونیم داستان های تخیلیمون رو ثبت کنیم اگر قصد شرکت دارید باید صبرکنید تا هاگوارتز باز بشه و بعد اعلام آمادگی کنید. 

خیلی ممنونم 🙂❤️

لینک به دیدگاه

• 0

سلام ببخشید نتونستم تایپک جدید بزنم همینجا میپرسم

@مدیر گرافیست

ببخشید اشکالی نداره خودمون جلد بزنیم و درخواست ندیم؟ البته که شرایطم رعایت میکنم. چون یه چیزی تو ذهنمه که دوست دارم خودم بسازمش😅

ویرایش شده توسط فِرِشتِهـ ی آتَشینـ
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
پاسخ به این سوال ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...