رفتن به مطلب
انجمن نودهشتیا
  • ثبت نام

...::: تاپیک قدردانی از بهترین ناظر راهنمای هفته :::...

n.a25
 اشتراک گذاری

ارسال های توصیه شده

• مدیر ارشد

سلام و خسته نباشید خدمت تیم پر قدرت ناظر راهنمای انجمن!

برحسب این تاپیک نودهشتیا تصمیم به قدردانی از ناظر و راهنما های انجمن است.

برترین  ناظر راهنما ها پیش از هرچیز با رای شما و در نهایت با تصمیم مدیریت تیم انتخاب میشوند!

شرط انتخاب منتقدان میزان (رضایت) کاربر ها به نظارت و راهنمایی در یافتی  در هفته است. @مدیر راهنما عزیز پس از بررسی  کار ها نام فرد منتخب را در این تاپیک اعلام میکند.

شخص انتخاب شده علاوه بر دریافت لوح تقدیر، به عنوان ناظر-راهنما برتر در اخبار اپلکیشن نودهشتیا معرفی خواهد شد.

موفق باشید!

• لایک 5
  • تشکر 3
  • غمگین 1

comp_1_2_(1)_7hr0.gif

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 هفته بعد...

*~سلام خدمت تمام کاربران سایت بزرگ نویسندگی نود و هشتیا~* 
وقتی توی سایت شروع به نوشتن می‌کنید.
عزیزانی پا به پای نویسندگان "رمان‌های شما" رو دنبال می‌کنند و مثل دوستی مهربان یا آینه‌ی دلسوز مشکلات رمان رو قید می‌کنند.
خوب! ما اینجا هستیم تا هر هفته از عزیزانی به نام "ناظران رمان" قدردانی کنیم. 
همکاران من نه ویراستار رمان ها هستن! نه منتقدان نویسندگی!
ناظران ما دوستان شما هستن!
ناظران با نویسندگان و کاراکترها هم می‌خندن و هم گریه می‌کنند.
ناظران با هوای رمان نفس می‌کشند!
هر کاربری در هر جایی از سایت سعادت ناظر بودن رو داره؛ اما همیشه می‌دونیم بهترین ها نصیب بهترین ها خواهد شد 
تمام ناظران ما تلاش می‌کنند؛ اما هر پنجشنبه ناظری که بیشترین و با دقت‌ترین نقد و نظارتها رو داشته با رضایت کاربران و مشورت من و همکارم، بهترین ما خواهد بود!
همکاران من بیاید سطح بهترین بودن رو به بهترین نحوه ممکن بالا ببریم!
و بلاخره «بهترین» این هفته، همکار محترم من^_^: 

@Negin jamali🌟

@N.a25 زحمت جایزشون با شما و جمع اوری اخبار با شما @مدیر خبرنگار🌺

اینجا قراره کنار هم پیشرفت کنیم و گوشه ای از زحمات شما عزیزان جبران بشه امیدوارم هفته ی بعد نوبت تقدیر شما باشه ممنون از همگی!

@melika_sh @m.azimi @Mobina_sh @JGR.LARA @rana.82 @M.f @همکار راهنما @azamshahpori @Heart @آلفای نقره ای @khakestr

@مُنیع @نٍویسَندهی _ فضایی

ویرایش شده توسط مدیر راهنما
  • لایک 11
  • تشکر 2
لینک به دیدگاه

همراهانم اشتباه نکنید! کار تیم نظارت در همین جا خلاصه نمیشه...
ناظران راهنمای عزیز همکارانی که در ابتدای هر شروعی در سایت راه قدم زدن رو برای کاربران مشخص می‌کنید!
کسانی که آرامش و قوانین رو اجرا می‌کنید! شاید در سایت بزرگ نویسندگی نودهشتیا شما همون کلید جواب سوالات باشید!⁦(◠‿◕)⁩
همه می‌تونن ناظر باشن و فقط کسانی موفق هستند که سخت تلاش کنن!
و بلاخره «بهترین و سخت کوش‌ترین » های این هفته، همکاران محترم من^_^:

@azamshahpori☺️

@N.a25 @مدیر خبرنگار

@همکار راهنما @مُنیع @نویسندهیفضابیـے @rana.82 @Heart @melika_sh @Mobina_sh

@Negin jamali @M.f @m.azimi @JGR.LARA @آلفای نقره ای @khakestr

• لایک 8
  • تشکر 1
لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

افرادی از یک تیم زمانی که مسئولیت پذیر و پرکار باشند در هر زمانی باعث سرشناسی و سربلندی تیم مربوطه میشن!
اما همیشه هستن معدود نفراتی که کارهای خاصی رو به بهترین نحوه ممکن انجام میدن!
ناظران راهنما مسئولیت های حساسی دارن! زیرا راهنمایی یک نفر از ایجاد خطا های بیشتری جلوگیری می‌کنه! 
اما زمانی که این امر در مدت بیشتری و با دقت بالاتری انجام میشه یعنی ما یه نیروی بسیار چیره دست و خستگی ناپذیر داریم!
من مدیر تیم پرقدرت نظارت از تنها فردی که مسئولیت تصحیح کردن تاپیک‌های ناقص رو به عهده داره و تنها فردی است که مسئولیت ویژه‌ای به عهده دارد! از همکار عزیزم:

@hanšr❤️
بابت بهترین بودن در ناظر ویژه تقدیر و تشکر می‌کنم و آرزوی موفقیت های بیشتر رو برای همکار عزیزم دارم.
 *بیاید از بهترین بودن خودمون بهتر باشیم.
*

@N.a25 @مدیر خبرنگار @همکار راهنما @مُنیع @Negin jamali @azamshahpori @melika_sh @Mobina_sh @سِنیوریتا @rana.82 @Heart @Tiam_srb @violet @m.azimi @M.f @آلفای نقره ای @khakestar

@JGR.LARA@گل پونه

ویرایش شده توسط مدیر راهنما
  • لایک 6
  • تشکر 1
  • هاها 1
لینک به دیدگاه

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...