رفتن به مطلب
انجمن نودهشتیا
  • ثبت نام

...::: تاپیک قدردانی از بهترین رمانخور هفته :::...

نسترن اکبریان
 اشتراک گذاری

ارسال های توصیه شده

• مدیر ارشد
سلام و خسته نباشید خدمت تیم پر قدرت  رمانخور انجمن!

برحسب این تاپیک نودهشتیا تصمیم به قدردانی از رمانخور های انجمن است.

برترین رمانخور ها پیش از هرچیز با رای شما و در نهایت با تصمیم مدیریت تیم انتخاب میشوند!

شرط انتخاب منتقدان میزان (رضایت) کاربر ها به نظر  های انجام شده در هفته و نظم و ترتیب رمانخور در شیفت تایین شده است. @Gh.a عزیز پس از بررسی نقد ها نام فرد منتخب را در این تاپیک اعلام میکند.

شخص انتخاب شده علاوه بر دریافت لوح تقدیر، به عنوان رمانخور برتر در اخبار اپلکیشن نودهشتیا معرفی خواهد شد.

موفق باشید!

• لایک 9
  • تشکر 1

comp_1_2_(1)_7hr0.gif

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر ارشد

@مدیر خبرنگار عزیز هر هفته خبر ها رو جمع اوری و بعد از تنظیم متن تشکر توسط خبرنگار ها برای من ارسال کنید

• لایک 5

comp_1_2_(1)_7hr0.gif

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

negar_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B1%DB%B1%DB%

اعضای تیم رمانخور، روزی ساعت ها برای رمان های کاربران انجمن نودهشتیا  وقت می گذارند. نوشته های یک به یک نویسندگان خوش قلم انجمن را مطالعه و در آخر نظرات خود را با آن ها به اشتراک می گذارند. از تک تک اعضای تیم رمانخور سپاس گذارم و از همکاری با شما لذت می برم. امید است که همیشه شاهد موفقیت های شما عزیزان دل باشیم.  رمانخوری که این هفته به عنوان عضو فعال و منظم  انتخاب شده است خانوم @نارسیس بانو.arabzadeعزیز می باشد. 

۱۹ آذر ماه سال ۱۴۰۰

تیم رمانخور نودهشتیا

@N.a25 @مدیر خبرنگار

• لایک 7
  • تشکر 2
  • غمگین 1

.....تا خدا بنده نواز است، به خلقش چه نیاز؟! 

می کشم ناز یکی، تا به همه ناز کنم....‌

لینک به دیدگاه

واااااااای،واقعاسوپرایزشدم،اصلا انتظارشو نداشتم.😱اصلا نمی‌دونم چی باید بگم،الآنست که  بلندبشمو 💃.ممنونم از شماومدریت تیم رمانخور.فقط می‌دونم ازوقتی این مسئولیتو‌کرفتم باتمام وجود وازته دلم تلاش کردم.چون عاشق نویسندگی و دوست دارم دوستانم هم اگر مشکلی دارن حل بشه،وقلمشون زیباو ماندگاربمونه واسم رمانشون جزو برترین رمانهای باشه،هرچند منم بی ایراد نیستم ونیازبه راهنمایی وانتقاددارم.💋💖

• لایک 6
  • هاها 1
  • غمگین 2
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • مدیر ارشد
در ۱۴۰۰/۹/۲۰ در 13:23، نارسیس بانو.arabzade گفته است:

واااااااای،واقعاسوپرایزشدم،اصلا انتظارشو نداشتم.😱اصلا نمی‌دونم چی باید بگم،الآنست که  بلندبشمو 💃.ممنونم از شماومدریت تیم رمانخور.فقط می‌دونم ازوقتی این مسئولیتو‌کرفتم باتمام وجود وازته دلم تلاش کردم.چون عاشق نویسندگی و دوست دارم دوستانم هم اگر مشکلی دارن حل بشه،وقلمشون زیباو ماندگاربمونه واسم رمانشون جزو برترین رمانهای باشه،هرچند منم بی ایراد نیستم ونیازبه راهنمایی وانتقاددارم.💋💖

اسم و فامیلتون رو لطف کنید

• لایک 7

comp_1_2_(1)_7hr0.gif

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

negar_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B2%DB%B0%DB%

🌻رمانخور منتخب: @ Z.mim 🌻

✒متشکرم بابت مسئولیت پذیری و منظم بودن. از همکاری با  شما زهره عزیزم لذت می برم. موفق باشید.✒

۴ اسفند ۱۴۰۰

📚تیم رمانخور نودهشتیا📚

@ مدیر خبرنگار  @ n.a25

• لایک 3
  • تشکر 1
  • هاها 1

.....تا خدا بنده نواز است، به خلقش چه نیاز؟! 

می کشم ناز یکی، تا به همه ناز کنم....‌

لینک به دیدگاه

سلام عزیز دلم، بهت تبریک میگم و ممنون  بخاطر حس مسئولیتی که داری. از اینکه به عنوان رمانخور برتر انتخواب شدید خیلی خوشحال شدم. مبارکتون باشه همکار عزیز.👏👏👏👏😘😘😘😘🥳🥳🥳🥳💋

• لایک 2
  • تشکر 1
لینک به دیدگاه

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...