رفتن به مطلب
انجمن نودهشتیا
  • ثبت نام

معرفی و نقد رمان فریاد ژولیت (تناسخ) | هستی عبدالشاهی راد نویسنده ی انجمن نودوهشتیا

ارسال های توصیه شده

نام رمان: فریاد ژولیت «تناسخ»

نویسنده: هستی عبدالشاهی راد

ناظر: @M.f

ویراستار: @ملکه سکوت

ساعات پارت‌گذاری: هر روز

ژانر رمان: اجتماعی، عاشقانه، پلیسی،  تخیلی،  جنایی،  ترسناک،

تناسخ به معنی: خارج شدن روح از بدن کالبدی و داخل شدن آن به کالبد دیگر «به ایده‌ی بعضی از انسان‌ها روح آدم نیکوکار پس از مردن در بدن انسان عاقل و هوشیار داخل می‌شود و روح آدم بدکار در جسم حیوانی داخل می‌شود که بار بکشد و رنج ببرد»

خلاصه‌ی رمان: به دست‌هایم چشم دوختم؛ دست‌هایی که روح من در آن دمیده نشده بود، غیر طبیعی اما غیر ممکن نبود؛ چطور می‌توانستم خود را به سادگی ببازم؟ راهی نداشتم جز آن که کالبدم را پس بگیرم؛ کالبدی که  روح سردی آن را احاطه کرده بود. روحی که از آن من نبود؛ هیچ دست  یا   نوایی نبود که مرا در این مسیر یاری رساند. به جز سه گناه .

ویرایش شده توسط hasti.abdoshahirad

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود گلم! رمانت از هر نظر (اسم، خلاصه، مقدمه، فضاسازی، حس آمیزی و توصیفات) محشر بود! رمانت به طرز عجیبی می‌تونه خواننده رو وادار به خوندن کنه.

قلمت ماندگار جانا💙

@Gh.a17

لینک به دیدگاه

جون جون بازم هستی ترکونده😂😂💟

spacer.png

🌑☄️ژنتیک مبهم🌑☄️

در یک شب سرد پاییزی، هنگامی که تنهاییِ جان سوزی را حس می‌کردم، و به آتش شومینه‌ی آشیانه‌ام زول زدم بودم، روحم را از کالبد خویش بیرون کشید! او را می‌گویم! او.... تلنگر زن معروف! یا حتی یک راوی ساده، خلاصه که، او برگشته بود، به گذشته، نمی‌دانم از بین این همه آدم، چرا من را برگزید، اما تا چشم باز کردم، تنها من مانده بودم و یک جسم تسخیر شده! و حال من یک روح سرگردان، تنها در ظلمات این اتاق به سر می‌برم. و خیره به دستان کالبد گذشته‌ام شده‌ام، می‌بینم که چگونه دستانش قلم را گرفته است و داستان را از سر می‌نویسد! شاید تنها برای کشیدن او به اینجا، یک فرصت، یک شروع دوباره کافی بود، نمی‌دانم! اما حال من هم منتظر پایان آن سرنوشت هستم!

سِنُیوریتا، روح یک نویسنده!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...