رفتن به مطلب
انجمن نودهشتیا
  • ثبت نام

پادشاه دیاکو و اغواگر مرموز

S.malkzad
 اشتراک گذاری

ارسال های توصیه شده

مقدمه و خلاصه رمان پادشاه دیاکوو اغواگر مرموز

خلاصه رمان:
پادشاه دیاکو واغواگر مرموز ....

داستان من قصه یک دختر است دختری زیبا و اصیل در خانواده ایی اشرافی ....

دخترک داستان من اغواگر است اغوا همه آنها را نمی کند دلش بخواند و خود خواسته اینکار را انجام بدهد نه هرگز !!! اما تقصیر او نیست که برق چشمان شب رنگش و موج موهای بلندش و نقش زیبای لبخندش اغوا می کند مغرورترین و سرد ترین ها ....

دخترک داستان من جسور و مغرور و کمی بی پروا است اما بی گدار به آب نمیزند اهل معامله است .. ...

اهل فریب کاری نیست اما به خاطر حفظ جانش فریب میدهد عده ایی را ....

از سیاست بی زار است چرا که تمام عمرش سیاست مداری خندانش را که برای آنها منفعت کرده اند و تنها او را از عزیزانش جدا کرده اند اما این را نیز خوب میداند که بخواهد یا که نمی خواهد در خون و رگ و ریشه هایش در جریان است بخورد. چرا که او از خاندان کبیری و از نواده های کورش بزرگ است کروشی است که بعد از بیست و اندی قرن هنوز نامش با احترام و با همان لقب لرزه به اندام انداز برزبان ادامه دارد کورش کبیر .....

مجله مجله است که به خاطر خواسته قلبی اش از سیاست زاتی اش بهره ببرد و خواستن برای بدست آوردن قدرتی که روزی با جود داشتنش از او بی زار بود ......

او کیست ؟؟ ..... از کجا آمده است ..... این راز اوست ... !!!

هرگز رازش فاش نمی شود زیرا به خطر می افتد اگر رازش فاش می شود آنوقت همه میخواهند او را داشته اند و این اصلا خوب نیست جنگ نمی تواند به پا شود میان خواهانش برای داشتنش ... نه. !!!! هرگز هیچ خوبه رازش را بفهمد باید سخت کند به دوش کشیدن رازش را ....... باید همیشه همان دختر اغواگر بماند دختری که با وجوداغواگر بودن بسیار عجیب و مرموز است .......

گینا کبیری دختری اصیل زیبا باهوش و با استعداد و استقلال طلب است که در خانواده ایی بسیار و قدرتمند تحت نظر مادر بزرگش که به نوعی بزرگ خاندان محسوب میشود وفردی جاه طلب و قدرتمند است تعلیم دیده است تا ادامه دهنده راه او باشد...گینا در تلاش برای پیدا کردن راه رهایی ناخواسته با پیدا شدن یک تابلوی مرموز پایش به دنیای بیگانه باز میشود ....دنیایی به نام گذشته....او طی اتفاقاتی در زمان جابجا شده و به 2700 سال پیش و دوره سلطنت اولین پادشاه مادها یعنی پادشاه دیاکو میرود ...پادشاهی که سالهاست در خواب رویا دلداده اوست ...

ویرایش شده توسط S.malkzad
  • لایک 3
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...