رفتن به مطلب
انجمن نودهشتیا
  • ثبت نام

درخواست طراحی جلد, رمان دو رگه ی نامیرا 1(معامله) | سکوت کاربر انجمن نودهشتیا

Neda
 اشتراک گذاری

ارسال های توصیه شده

نام رمان : دو رگه ی نامیرا 1(معامله)

ژانر رمان : ترسناک,تخیلی, معمایی

نویسنده :  سکوت

خلاصه :

تصمیم سرنوشت ساز و خودخواهی اطرافیان منجر به معامله ای می شود که سرنوشت انسانی را تغییر می دهد و سال ها بعد که در حال طی کردن روزمرگی های زندگی‌اش هست؛ درگیر اتفاقاتی می شود که از گذشته اش نشات می گیرد. گذشته ای که او حتی کوچکترین اطلاعی از آن ندارد! و سرانجام به دنبال یافتن جواب و حل معماهایی که زندگی اش را تحت شعاع قرار داده, حقایقی تلخ برایش نمایان می شود که .....

مقدمه :

اجازه بدهید مقدمه ی رمانم رو با یک سوال شروع کنم 

به نظرتون چه اتفاقی می افتد اگر دنیای انسان با با دنیای موجودات ماورایی تداخل پیدا کند؟

آیا همیشه انسان ها باعث شکل گیری این ارتباط هستند؟

به نظرتون انسان ها که اشرف مخلوقات هستن توانایی مقابله با این موجودات را دارند؟

حالا تجسم کنید; بدون هیچ دلیل خاصی یکی از این موجودات شروع به آزار و اذیت شما کند اون وقت شما هر بار از خودتون می پرسید " چرا این کار و می کند؟ 

این داستان درباره ی انسان معمولی است, که به اجبار در جریان اتفاقاتی قرار می گیرد که خودش هیچ نقشی در شکل گیری اون نداشته.   تلاش می کند تا خودش را از مخمصه ی بزرگی که در آن گرفتار شده است نجات بدهد,  ولی....

به نظرتون, می تواند جلوی اتفاقات بیشتر را بگیرد و یا تسلیم سرنوشت خود می شود؟

@مدیر گرافیست

ویرایش شده توسط همکار گرافیست
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

9 ساعت قبل، Neda گفته است:

نام رمان : دو رگه ی نامیرا 1(معامله)

ژانر رمان : ترسناک,تخیلی, معمایی

نویسنده :  ندا  76

خلاصه :

تصمیم سرنوشت ساز و خودخواهی اطرافیان منجر به معامله ای می شود که سرنوشت انسانی را تغییر می دهد و سال ها بعد که در حال طی کردن روزمرگی های زندگی‌اش هست؛ درگیر اتفاقاتی می شود که از گذشته اش نشات می گیرد. گذشته ای که او حتی کوچکترین اطلاعی از آن ندارد! و سرانجام به دنبال یافتن جواب و حل معماهایی که زندگی اش را تحت شعاع قرار داده, حقایقی تلخ برایش نمایان می شود که .....

مقدمه :

اجازه بدهید مقدمه ی رمانم رو با یک سوال شروع کنم 

به نظرتون چه اتفاقی می افتد اگر دنیای انسان با با دنیای موجودات ماورایی تداخل پیدا کند؟

آیا همیشه انسان ها باعث شکل گیری این ارتباط هستند؟

به نظرتون انسان ها که اشرف مخلوقات هستن توانایی مقابله با این موجودات را دارند؟

حالا تجسم کنید; بدون هیچ دلیل خاصی یکی از این موجودات شروع به آزار و اذیت شما کند اون وقت شما هر بار از خودتون می پرسید " چرا این کار و می کند؟ 

این داستان درباره ی انسان معمولی است, که به اجبار در جریان اتفاقاتی قرار می گیرد که خودش هیچ نقشی در شکل گیری اون نداشته.   تلاش می کند تا خودش را از مخمصه ی بزرگی که در آن گرفتار شده است نجات بدهد,  ولی....

به نظرتون, می تواند جلوی اتفاقات بیشتر را بگیرد و یا تسلیم سرنوشت خود می شود؟

@مدیر گرافیست

سلام وقتت بخیر

خب عزیزم من گرافیست شما هستم بانو اگر پیشنهادی چیزی داری بگید در خصوصی تا روی جلد اعمال کنم....و اینکه اسم نویسنده چی بزنم؟

• لایک 1
لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

عزیزکم اگه میشه نظرت در مورد جلدت رو در یک تاپیک اعلام کن و من رو تگ کن عزیزکم

@Neda

• تشکر 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...