رفتن به مطلب

معرفی و نقد رمان: گرمیِ چشمانش/ 𝑮𝒊𝒔𝒐𝒐_𝒇 کاربر انجمن نودهشتیا

Gisoo_f
 اشتراک گذاری

ارسال های توصیه شده

به نام من، تو، ما!

نام داستان: گرمیِ چشمانش!

نویسنده: gisoo_f/gisoo safaei

ژانر: عاشقانه.

هدف: خالی کردن افکار روی برگه‌ی سفیدِ کاغذ.

خلاصه:

با صدای بلند می‌خندید و صدای قهقه‌اش آهنگ دل‌نوازی بود برای سکوت جنگل سرسبز شمالی! 
 موهای رنگ شبش بدون هیچ سپری توی باد می‌رقصید و چشم‌های مشکی رنگش از خوشحالی برق می‌زد.
 سارافون سفید رنگش هارمونیِ جالبی با آبیِ آسمان و سبزیِ جنگل ایجاد کرده بود؛ اما از دورادور پسری از جنس سکوت روی سنگ سردی نشسته بود و نظاره‌گر دخترِ روبه‌رویش بود و چه کسی‌ می‌دانست که در فکر پسرک قصّه چه می‌گذرد و با خود چه زمزمه می‌کند؛ اما راوی این را خوب می‌دانست که برق چشم‌های گرم دختر تلاطم زیبایی برای سردیِ چشم‌های پسرک بود و عجیب به مزاجش آمده بود.
طوری‌که داستان را آغاز کرد!

مقدمه:
راوی این‌گونه آغاز کرد:
برق‌ چشم‌های مشکی رنگِ لیلی
هوش از سر مجنون می‌برد
قهقه‌های بلند شیرین 
دلِ فرهاد را می‌لرزاند 
عشوه‌های آزاده
دیوانگی را به بهرام نشان می‌داد
شعرهای منیژه 
بیژن را غرق دنیای عشق می‌کرد
حوای زیرک
آدم را به دامِ آتشِ معشوقه می‌برد
و حال 
ساره‌ی قصّه 
لیلی است از جنس شیرین و  موهایش آزاده‌ای است که منیژه را بازگو می‌کرد و بودنش نفس کشیدن حوا را در دنیای سورنا به یاد می‌آورد.

لینک رمان:

https://forum.98ia2.ir/topic/3745-رمان-گرمیِ-چشمانش-𝑮𝒊𝒔𝒐𝒐_𝒇-کاربر-انجمن-98ia/

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اهم اهم😎 اولین خودمم بکشید کنار اومدم😍

سلام علیکم فرزندم گیسو😍😐

رمان گرمی چشمات رو خوندم گفتم بیام یکم جیغ بزنم 

جیییییییییییییییییییییییییغ 

آخیش خالی شدما😎😂

خب اول از همه تیپ منتقد ها رو میگیرم به خودم (یعنی من خیلی کار بلدم😐😂)

فضاسازی و حس آمیزی هات عالی بود به نظرم استعداد دلنوشته نوشتن رو داری. 

اشک‌هایم پشت پرده ی چشمانم جا خوش کرده بودند. ☹️😂 وقتی که اون بچه گلفروش گفت میخوام مغازه گلفروشی بزنم

کلا همه چی عالی بود دنبال کردم رمان رو. خوشحال میگردم تو نیز رمانم را بخوانی 😍 لاو یو🙂💟

نیست نشان زندگی تا نرسد نشان تو 

اتمام یافته: دانلود دلبر بلاگردان💖

در حال تایپ:  رمان فریادرس 😍

صفحهٔ نقد رمان فریادرس 💟

لینک به دیدگاه

13 دقیقه قبل، آیلار مومنی گفته است:

اهم اهم😎 اولین خودمم بکشید کنار اومدم😍

سلام علیکم فرزندم گیسو😍😐

رمان گرمی چشمات رو خوندم گفتم بیام یکم جیغ بزنم 

جیییییییییییییییییییییییییغ 

آخیش خالی شدما😎😂

خب اول از همه تیپ منتقد ها رو میگیرم به خودم (یعنی من خیلی کار بلدم😐😂)

فضاسازی و حس آمیزی هات عالی بود به نظرم استعداد دلنوشته نوشتن رو داری. 

اشک‌هایم پشت پرده ی چشمانم جا خوش کرده بودند. ☹️😂 وقتی که اون بچه گلفروش گفت میخوام مغازه گلفروشی بزنم

کلا همه چی عالی بود دنبال کردم رمان رو. خوشحال میگردم تو نیز رمانم را بخوانی 😍 لاو یو🙂💟

مرسی عزیزم🥰😍💋♥️

حتماً👌🏻♥️

لینک به دیدگاه

سلام به   @Gisoo_fعزیز

من با خوندن خلاصه رمان از قلمت خوشم اومد و  بعد شروع به خوندن رمانت کردم. همونطور که حدس می زدم قلم خیلی زیبایی داری عزیزم. به خوبی از پس توصیفات احساسی شخصیت اصلی براومدی و من خواننده کاملا باهاش ارتباط گرفتم.

فقط اینکه خلاصه ات با وجود قلم زیبایی که برای نوشتنش به کار بردی اون ویژگی اصلی خلاصه رو که بیان جزئیات رمانه نداره. خلاصه ات بیشتر شبیه یک مقدمه نوشته شده بود. توضیح زیادی نمی داد که رمان درباره چیه و قراره به چه چیزی بپردازه. به نظرم اگر با همین قلم قشنگت جزئیاتی بیشتر  رو طی اون شرح بدی بیشتر خلاصه وار میشه.

درباره محتویاتم که فعلا نمیشه نظری داد. هنوز تعداد پست ها کمه و  قطعا به بخش اصلی نرسیدیم. ولی مطمئنم ماجراهای جالبی قراره باشه که چشم انتظارم.

موفق باشی عزیزدلم و قلمت مانا🌷

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
در ۱۴۰۰/۹/۱۸ در 08:37، Heara گفته است:

سلام به   @Gisoo_fعزیز

من با خوندن خلاصه رمان از قلمت خوشم اومد و  بعد شروع به خوندن رمانت کردم. همونطور که حدس می زدم قلم خیلی زیبایی داری عزیزم. به خوبی از پس توصیفات احساسی شخصیت اصلی براومدی و من خواننده کاملا باهاش ارتباط گرفتم.

فقط اینکه خلاصه ات با وجود قلم زیبایی که برای نوشتنش به کار بردی اون ویژگی اصلی خلاصه رو که بیان جزئیات رمانه نداره. خلاصه ات بیشتر شبیه یک مقدمه نوشته شده بود. توضیح زیادی نمی داد که رمان درباره چیه و قراره به چه چیزی بپردازه. به نظرم اگر با همین قلم قشنگت جزئیاتی بیشتر  رو طی اون شرح بدی بیشتر خلاصه وار میشه.

درباره محتویاتم که فعلا نمیشه نظری داد. هنوز تعداد پست ها کمه و  قطعا به بخش اصلی نرسیدیم. ولی مطمئنم ماجراهای جالبی قراره باشه که چشم انتظارم.

موفق باشی عزیزدلم و قلمت مانا🌷

مرسی عزیزم‌.♥️

درستش میکنم🍇

@Heara

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، Gisoo_f گفته است:

مرسی عزیزم‌.♥️

درستش میکنم🍇

@Heara

خاستی میتونی الان بری ببینی.♥️

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...