رفتن به مطلب
انجمن نودهشتیا
  • ثبت نام

بیوگرافی هازال فیلیز

یگانه بانو
 اشتراک گذاری

ارسال های توصیه شده

• مدیر آگهی

spacer.png

هازال فیلیز کوچوک کوسه بازیگر معروف ترکیه ای است که هواداران سریال های ترکی به خصوصوی را برای بازی در نقش زینب سویدره در سریال کارا سودا و همچنین زمستان سخت می شناسنددر زیر با بیوگرافی هازال فیلیز بیشتر آشنا خواهید شد.

بیوگرافی هازال فیلیز

هازال فیلیز کوچوک کوسه متولد ۹ام فوریه سال ۱۹۸۸ در مرسین – ترکیه است. وی دوره تحصیلاتدبیرستانی خود را به گزارش پرشین وی در آنکارا سپری کرد و سپس در رشته بیولوژی دانشگاهعلوم و ادبیات شهر کریکاله ترکیه تا ترم سوم مشغول به تحصیل شد و سپس در رشته شیمی دانشگاهعلوم آنکارا، تحصیلاتش را ادامه داد.

برخی شایعات که البته از طرف خودش به طور مستقیم تایید نشده مدعی هستند وی دارای دو برادرو یک خواهر دوقلو به نام دنیز است. همچنین برخی منابع اظهار دارند خانواده او زندگی ساده ایداشته، مادرش خانه دار و پدرش در شرکت راه آهن کار

می کند

این بازیگر از همان کودکی رویای بازیگری در سر می پروراندهوهمراه با خواهرش به تماشای تئاتر می رفت و از بازیگران تئاتر که روی صحنه بازی می کردند،الهام می گرفت.

فیلیز کوچک کوسه در یکی از مصاحبه هایش گفته او توسط بازیگردانی کشف شده که به صورتاتفاقی عکس های او را در شبکه اجتماعی دیده بود و حرفه بازیگری او با شرکت در دوره هایانتخاب بازیگر شروع شده است. او گفته بود: “من در حالی خودم را مقابل دوربین یافتم که مشغولآماده شدن برای ویزای زیست شناسی بودم.”

البته طبق نوشته برخی منابع او همانند بسیاری از بازیگران ترک حرفه خود را ابتدا با کار مدلینگآغاز کرده بود ولی بعد برای تغییر حرفه و وارد شدن به دنیای سینما در کلاس های بازیگری شرکتکرد. طبق بیوگرافی هازال فیلیز ، تصویر او در سال ۲۰۱۷ در جلد مجله “Style Weddings” به چاپ رسید.

سریال های تلویزیونی هازال فیلیز

این بازیگر اولین تجربه بازیگری در تلویزیون را با نقش گوزده در سریال “ستاره دریایی”(Deniz Yıldızı) به دست آورد که در طی سال ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۰ پخش می شد. سپس در سال۲۰۱۱ در قالب نقش ادا در سریال “قلبم شما را انتخاب کرد” (Kalbim Seni Seçti) ظاهر شدکه تا سال ۲۰۱۲ پخش آن ادامه داشت.

در سال ۲۰۱۲ این بازیگر در دو سریال تلویزیونی در قاب تلویزیون دیده شد. اولی مجموعه “اولسترا کمال”(Ustura Kemal) در نقش کالیستو و دومی سریال “صخره” (Uçurum) که در قالب یکی از شخصیت هایمهمان نقش آفرینی کرد. پس از گذشت یک سال دوری در سال ۲۰۱۴ با دو پروژه به تلویزیون بازگشت وطبق کارنامه کاری و بیوگرافی هازال فیلیز وی در قالب شخصیت لیلا در مجموعه “مرا ببخش” (Beni Affet)و نقش آسلیهان کاراسو در سریال “گناهکار” (Günahkar) جلو دوربین رفت.

spacer.png

- پندار: زندگی بازی گرفتن دیگران نیست

که روزی عاشقش باشی و روزی قاتلش

- نمیخواستم بکشمش...

شاهد بوده ای

لحظه تیغ نهادن بر گردن کبوتر را؟

و آبی که پیش از آن

چه حریصانه و ابلهانه، می‌نوشد پرنده؟

تو، آن لحظه ای!

تو، آن تیغی!

تو، آن آبی!

من!

من، آن پرنده ام.... 

زندگی خنده کنان شاهد جان کندن ماست...

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...