رفتن به مطلب

معرفی انیمیشن زندگی من به عنوان یک کدو (My Life as a Zucchini)

ارسال های توصیه شده

• ویراستار

بهترین انیمیشن های تاریخ سینما بهترین انیمیشن های تاریخ سینما

64. انیمیشن زندگی من به عنوان یک کدو (My Life as a Zucchini)

• کارگردان: کلود باراس (Claude Barras)
  • صداپیشگان: گسپرد شلتر (Gaspard Schlatter)، پائولین ژکوند (Paulin Jaccound)
  • امتیازات: آی‌ام‌دی‌بی: 7.8 | متاکریتیک: 85 | راتن‌تومیتوز: 99%

با وجود داستان کلی تلخی که انیمیشن زندگی من به عنوان یک کدو دارد، می‌توان این اثر را یکی از حال‌خوب‌کن ترین انیمیشن‌های این لیست دانست. شخصیت اصلی داستان که ترجیح می‌دهد به اسم مستعارش یعنی کدو صدا زده شود، مادرش را از دست می‌دهد و مجبور به زندگی در یک یتیم‌خانه می‌شود. این خانه با همه سختی‌ها و زندگی‌های ناگواری که اعضای آن تجربه کرده‌اند، تبدیل به محلی دوست‌داشتنی می‌شود.

انیمیشن زندگی من به عنوان یک کدو، برای دریافت جایزه بهترین انیمیشن سال نامزد اسکار شده بود، اما موفق به دریافت آن نشد. کشور سوییس حتی این اثر را به عنوان نماینده خود برای شرکت در بخش بهترین فیلم‌های خارجی معرفی کرده بود. البته عدم موفقیت این انیمیشن تاثیری در ارزشمندی آن ندارد؛ اثری پراحساس و زیبا با داستانی شیرین که شایسته نامیده شدن به عنوان یکی از بهترین انیمیشن های جهان را دارد.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...