رفتن به مطلب

رمان هفت نحس خفته| m.azimi و F.zamani کاربران انجمن نودهشتیا

اشتراک گذاری

ارسال های توصیه شده

اسم رمان: هفت نحس خفته

خلاصه‌: دلوین دختر دزدی  که یک شب قصد دزدی از خونه‌ی یک دختر پولدار رو می‌کنه اما وقتی وارد خونه میشه زندگیش به کل زیر و رو میشه.

ساعت پارت گذاری: نامعلوم

https://forum.98ia2.ir/topic/98-رمان-هفت-نحس-خفته-mazimi-و-fzamani-کاربران-انجمن-نودهشتیا/

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام به شما دوست عزیز

خب من کمی از رمان شما رو مطالعه کردم و لازم دونستم به عنوان خواننده  نظری بیان کنم

✔ عزیزم چرا اینقدر  عجله داری که نویسندگی کنی؟ پارت‌ها فقط نوشته شده بود؛ یعنی از نظر محتوا واقعا بی‌معنی بودن. دوست جانم من شما رو نمیشناسم و هیچ گونه شناختی نسبت به شما ندارم اما صادقانه بیان کنم واقعا  اگه همین روند رو در پیش بگیرین  نه تنها خواننده‌ای جذب نمی‌کنین؛ بلکه خواننده هم زَدِه میکنین

✔ از نظر فضا سازی بشدت مشکل دارین. شما در اصل یک فیلم‌‌نامه مینویسین تا رمان/داستان و... هیچ گونه توصیف شخصیتی/ مکانی/ عاطفی/ روحی و ‌... نداشتین و این بزرگترین عیبیه که به وضوح دیده میشه

✔ تضاد صداقتی داشتین. شما یک جا یهو بی دلیل و اصلا هیچی بیان اتش سوزی کردین و در ادامه که به‌هوش اومدن رو داشتیم؛ گفتین که شخص حافظش رو از دست داده. خب برای من سواله شخصی حافظش از دست داده به حدی که حتی نام خودش رو یادش نیست  پس *دلوین* نام رو از کجا میشناسه؟ 

✔تناسب مکانی  نداشتیم. موقعی که شخص داخل بیمارستان بود دیدیم که در حال مشاهده‌ی مکالمه دلوین و دکتره ولی بعدش جوری صحبت پیش کشیده شد که انگار داخل منزل تشریف دارن

گلم بهتره حتما یک تجدید نظری رو نوشته‌هاتون داشته باشین. من نمیتونم به دروغ و برای دلخوشیتون دروغی بیان کنم که اره شما عالی بودین و فلان. لطفا الان صلاحشون کنین که بعدا زیاد میشن دردسرساز نشه

تشکر از حس زیبای نویسندگی و دستان توانمدتون

@m.azimi

لینک به دیدگاه

• 5 هفته بعد...
در 8/10/2021 در 11:19 PM، Mina گفته است:

سلام به شما دوست عزیز

خب من کمی از رمان شما رو مطالعه کردم و لازم دونستم به عنوان خواننده  نظری بیان کنم

✔ عزیزم چرا اینقدر  عجله داری که نویسندگی کنی؟ پارت‌ها فقط نوشته شده بود؛ یعنی از نظر محتوا واقعا بی‌معنی بودن. دوست جانم من شما رو نمیشناسم و هیچ گونه شناختی نسبت به شما ندارم اما صادقانه بیان کنم واقعا  اگه همین روند رو در پیش بگیرین  نه تنها خواننده‌ای جذب نمی‌کنین؛ بلکه خواننده هم زَدِه میکنین

✔ از نظر فضا سازی بشدت مشکل دارین. شما در اصل یک فیلم‌‌نامه مینویسین تا رمان/داستان و... هیچ گونه توصیف شخصیتی/ مکانی/ عاطفی/ روحی و ‌... نداشتین و این بزرگترین عیبیه که به وضوح دیده میشه

✔ تضاد صداقتی داشتین. شما یک جا یهو بی دلیل و اصلا هیچی بیان اتش سوزی کردین و در ادامه که به‌هوش اومدن رو داشتیم؛ گفتین که شخص حافظش رو از دست داده. خب برای من سواله شخصی حافظش از دست داده به حدی که حتی نام خودش رو یادش نیست  پس *دلوین* نام رو از کجا میشناسه؟ 

✔تناسب مکانی  نداشتیم. موقعی که شخص داخل بیمارستان بود دیدیم که در حال مشاهده‌ی مکالمه دلوین و دکتره ولی بعدش جوری صحبت پیش کشیده شد که انگار داخل منزل تشریف دارن

گلم بهتره حتما یک تجدید نظری رو نوشته‌هاتون داشته باشین. من نمیتونم به دروغ و برای دلخوشیتون دروغی بیان کنم که اره شما عالی بودین و فلان. لطفا الان صلاحشون کنین که بعدا زیاد میشن دردسرساز نشه

تشکر از حس زیبای نویسندگی و دستان توانمدتون

@m.azimi

سلام عزیزم ممنون که وقت گذاشتید و رمان رو خوندید و نظرتون رو برام نوشتید؛ بله حق با شماست رمان یک‌سری مشکل پارت‌های اول داشت که یه مدت سرم شلوغ بود و نشد با دوست عزیزم که رمان رو می‌نویسیم‌ اصلاح کنیم.

پارت اول رو اصلاح کردم تا اشکالات رفع بشه😘

باز هم مرسی که وقت گذاشتید و نظرتون رو برام نوشتید 💋

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...