رفتن به مطلب

نیما شاهرخ شاهی


seta._rh
 اشتراک گذاری

ارسال های توصیه شده

نام:نیما شاهرخ شاهی

متولد :۱۷ مرداد ۱۳۶۰ تهران

محل تولد:تهران

تحصیلات:مهندسی عمران

ملیت:ایرانی

پیشه: بازیگر و کارگردان

سال های فعالیت:از ۱۳۸۲- اکنون

 

بیوگرافی نیما شاهرخ شاهی

نیما شاهرخ شاهی، در ۱۷ مرداد سال ۱۳۶۰ متولد شد. او فارغ التحصیل رشته عمران است و یک خواهر به اسم نیلوفر دارد که در کشور سوئد زندگی می کند. نیما شاهرخ شاهی به سفر کردن علاقه بسیاری دارد و به سرتاسر ایران و جهان در اوقات فراغت خود سفر می کند.

 

بیوگرافی نیما شاهرخ شاهی,نیما شاهرخ شاهی,تصاویر نیما شاهرخ شاهیتفریحات نیما شاهرخ شاهی

 

اظهارات نیما شاهرخ شاهی درمورد کودکیش

نیما شاهرخ شاهی در مورد کودکیش میگوید:از آن بچه های آب زیرکاه بودم! ظاهری آرام داشتم ولی حسابی بازیگوشی میکردم. آتش بپا می کردم و خودم کنار می رفتم. تمامی این شرارت ها به اسم بنده خداهای دیگه تمام می شد. از صبح تا غروب برعکس بچه های امروز، در کوچه بودم و با توپ پلاستیکی، فوتبال بازی می کردم.

 

عکس جدید نیما شاهرخ شاهی,بیو گرافی نیما شاهرخ شاهی,نیما شاهرخ شاهیعکس اینستاگرامی نیما شاهرخ شاهی

 

اظهارات نیما شاهرخ شاهی در مورد ورزش

نیما شاهرخ شاهی درباره‌ی میزان علاقه اش به ورزش این چنین گفت:من ورزش می کنم و به شدت سلامتی ام برایم حائز اهمیت است. من شخصی تنوع طلبم و به دنبال هیجانی هستم که امروز با فردایش فرق داشته باشد. به نظرم زمانی که سلامتی نباشد روز مرگ یک بازیگر، آن روز است، صخره نوردی ام بد نیست و از کودکی تا به امروزهم ورزشهایی مانند بدن سازی، اسکواش، شطرنج و پینگ پنگ را ادامه داده ام، کمربند سبز در تکواندو دارم. تمامی این ورزشها را دوست دارم و عاشق فوتبال و طرفدار تیم استقلال هستم.

 

نیما شاهرخ شاهی,زندگینامه نیما شاهرخ شاهی,بیو گرافی کامل نیما شاهرخ شاهیتصویر نیما شاهرخ شاهی کارگردان

 

 علاقه نیما شاهرخ شاهی به موسیقی

نیما شاهرخ شاهی درمورد علاقه اش در زمینه ی موسیقی گفت:به موسیقی علاقه بسیاری دارم و با سبک های مختلف آن آشنایی دارم، ولی شخصا در زمینه موسیقی اقدامی نکرده ام. همزمان با فیلم مکس سامان مقدم در سال ۸۲ خوانندگی را تجربه کردم که جزء اولین موسیقی های رپ فارسی بود و دیگر هم تکرار نشد.

 

عکسهای نیما شاهرخ شاهی,نیما شاهرخ شاهی,نیما شاهرخ‌شاهینیما شاهرخ شاهی بازیگر سینمای ایران

 

خوشبختی از نگاه نیما شاهرخ شاهی

نیما شاهرخ شاهی، خوشبختی را اینگونه بیان می کند:همیشه بدترین اتفاقات زندگی را بهترین اتفاقات می دانم و این برایم شعار نیست بسیار هم سخت است. زمانی که ماجرایی پیش می آید به سختی می توانم آنرا بپذیرم ولی وقتی به داشته هایم فکر می کنم، گاهی چشم که باز می کنم شاکرم که زنده ام و می توانم ببینم، راه بروم، بنویسم، بخوانم، همیشه می گویم بدتر از این هم می توانست باشد. من خوشبختی را در لمس چیزهای کوچک می بینم و در چیزهای خاص و عجیب نمیبینم، از نظر من خوشبختی داشتن حال خوب است. چه بسا سعی می کنم وقت خود را با کسانی بگذرانم که به من انرژی مثبت دهند و حال مرا بهتر کنند، من زندگی را دوست دارم.

 

عکس جدید نیما شاهرخ شاهی,بیو گرافی نیما شاهرخ شاهی,نیما شاهرخ شاهیعکس از نیما شاهرخ شاهی

 

بهترین سفرها از نگاه نیما شاهرخ شاهی

نیما شاهرخ شاهی درزمینه ی سفر کردن می گوید:من عاشق مسافرتم و دوست دارم مکانهای نوین را ببینم. خواهرم در سوئد زندگی می کند و ناخواسته زمانی که به آن جا سفر میکنم به جاهای دیگر هم سر می زنم. بهرحال اگر ویزا داشته باشی به راحتی به کشورهای مختلف همجوار میتوانی سفر کنی و کشورهای دیگر را از نزدیک ببینی، از نظر من آدم باید از خانه اش بیرون برود و دنیا را تماشا کند. در کشور اسپانیا جزیره ی ایبیزا واقعا دلپذیر است. اما پاریس هم دوستداشتنی و خانه هایش اصالت بی نظیر دارند. بافت خانه های پاریس به علت این که قدیمی اند، خیلی دلپذیر است.

 

نیما شاهرخ شاهی,بیوگرافی نیما شاهرخ شاهی,زندگی نیما شاهرخ شاهینیما شاهرخ شاهی

 

نحوه بازیگر شدن نیما شاهرخ شاهی

نیما شاهرخ شاهی دوره بازیگری را نگذرانده بود، خیلی اتفاقی وارد این عرصه شد. دستیار کارگردان آقای سامان مقدم در جست وجوی ۲ بازیگر بود که معروف نباشند. وی در دانشگاه دوست نیما را دید و از او خواست که برای تست بازیگری به دفترشان مراجعه کند، نیما نیز بهمراه او رفت و عاقبت در سال ۱۳۸۲ برای فیلم مگس انتخاب شد. به این ترتیب یک شبه راه هنر را طی کرد و با فیلم مکس سامان مقدم وارد سینما شد و توانست بسیار خوب در سینما و تلویزیون جایگاهی پیدا کند.

 

عکس های نیما شاهرخ شاهی,نیما شاهرخ شاهی,عکس نیما شاهرخ شاهیتصویر نیما شاهرخ شاهی

 

شغل دوم نیما شاهرخ شاهی

درآمد اصلی نیما شاهرخ شاهی از راه ساخت و ساز بود و تنها به دلیل علاقه ای که به بازیگری داشت، این شغل را ادامه داد. نیما شاهرخ شاهی در مجتمع تجاری خلیج فارس محله ولنجک یک کافی شاپ به نام الی دارد.

 

بیو گرافی کامل نیما شاهرخ شاهی,تصاویر نیما شاهرخ شاهی,نیما شاهرخ شاهینیما شاهرخ شاهی کارگردان ایرانی

 

فعالیت های نیما شاهرخ شاهی

آثار سینمایی نیما شاهرخ شاهی شامل پارک وی، دایره زنگی، مجنون لیلی و کیش و مات می باشد. فعالیت شاهرخ شاهی در تلویزیون با ایفای نقش مهران خواستگار لیلا در سریال شمس العماره ساخته سامان مقدم آغاز شد و پس از آن در سریال های فاصله ها ، ملکوت، موج و صخره، دختران حوا، مرد نقره ای, میلیاردر و معراجی ها بازی کرد.

 

نیما شاهرخ شاهی,عکسهای نیما شاهرخ شاهی,نیما شاهرخ‌شاهیعکسهای نیما شاهرخ شاهی

 

بازی نیما شاهرخ شاهی در فیلم پایان نامه

نیما شاهرخ شاهی به دلیل بازی در فیلم پایان نامه« حامد کلاهداری» که به وقایع سال ۸۸ می پرداخت مورد انتقاد طرفداران فتنه سبز قرار گرفت ولی خود بر این باور است که بازیگری یک فعالیت حرفه ای است و برداشت های سیاسی در آن جایی ندارد. وی سردسته گروه تجسمی دانشگاه هنر در سریال معراجی ها بود که در دانشگاه به مخالفت برای خاکسپاری شهدای گمنام می پرداخت.

 

نیما شاهرخ‌شاهی,نیما شاهرخ شاهی,زندگینامه نیما شاهرخ شاهیتصاویر نیما شاهرخ شاهی در اینستاگرام

 

آثار نیما شاهرخ شاهی

- فیلم های سینمایی نیما شاهرخ شاهی 

فیلم های سینمایی نیما شاهرخ شاهی شامل من و شارمین( ۱۳۹۴)، باورم کن( ۱۳۹۳)، دربست( ۱۳۹۳)، سگ های پوشالی( ۱۳۹۲)، قرار بعدی همان جا( ۱۳۹۲)، لامپ صد( ۱۳۹۲)، معراجی ها( ۱۳۹۲)، آقای الف( ۱۳۹۱)، چهارباندی( ۱۳۹۱)، زن.مرد.زندگی…( ۱۳۹۱)، تلفن همراه رئیس جمهور ( ۱۳۹۰)، خودزنی( ۱۳۹۰)، شبکه( ۱۳۹۰)، گیرنده( ۱۳۹۰)، آخرین سرقت( ۱۳۸۹)، بی انتها ( ۱۳۸۹)، پایان نامه( ۱۳۸۹)، نفرین( ۱۳۸۹)، آینه های روبرو( ۱۳۸۸)، دموکراسی تو روز روشن( ۱۳۸۸)، لج و لجبازی( ۱۳۸۸)، ناسپاس( ۱۳۸۸)، کیش و مات( ۱۳۸۷)، دایره زنگی( ۱۳۸۶)، مجنون لیلی( ۱۳۸۶)، پارک وی( ۱۳۸۵)، مکس( ۱۳۸۳) می باشد.

 

- کار تلویزیونی

آثار تلویزیونی نیما شاهرخ شاهی به شرح زیر است:

> شمس العماره – ۱۳۸۸

> موج و صخره – ۱۳۸۹

> زیر آسمان شهر – ۱۳۸۹

> ملکوت – ۱۳۸۹

> فاصله ها – ۱۳۸۹

> مرد نقره ای – ۱۳۹۰

> دختران حوا – ۱۳۹۰

> میلیاردر( فصل دوم) – ۱۳۹۱

> میلیاردر( فصل اول) – ۱۳۹۱

> معراجی ها – ۱۳۹۳

> بیمار استاندارد – ۱۳۹۵

> دنگ و فنگ روزگار – ۱۳۹۷

> دادستان – ۱۳۹۹

 

زندگی نیما شاهرخ شاهی,تصاویر نیما شاهرخ شاهی,نیما شاهرخ شاهینیما شاهرخ شاهی درکنار مهران مدیری

 

- فیلم تلویزیونی 

فیلم های تلویزیونی نیما شاهرخ شاهی عبارتست از:

* بند آخر – ۱۳۸۷

* نقطه سر خط – ۱۳۸۷

* یکی از ما – ۱۳۸۹

* رفیق فابریک – ۱۳۸۹

* برزخ – ۱۳۸۹

* و اینک زندگی – ۱۳۸۹

* الاکلنگ – ۱۳۹۰

* سیاهچاله – ۱۳۹۱

* سه خط موازی – ۱۳۹۱

* عطسه های نحس – ۱۳۹۱

* شمال شهر – ۱۳۹۱

* سفر به سینما – ۱۳۹۱

* باج – ۱۳۹۴

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

  تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

 اشتراک گذاری

×
×
  • اضافه کردن...