رفتن به مطلب

بیوگرافی کیم‌سو‌یئون

Mahsabp4
 اشتراک گذاری

ارسال های توصیه شده

• مدیر آگهی

بیوگرافی کیم سو یئون بازیگر نقش چئون سه جین در سریال پنت‌هاوس

زندگی هنری کیم سو یئون

کیم سو یئون؛ بازیگر تلویزیون، سینما و تئاتر کشور کره جنوبی بوده و متولد دوم نوامبر سال ۱۹۸۰ در سئول کره جنوبی است.

شروع فعالیت‌های هنری کیم سو یئون

کیم سو یئون در سال 1994 در حالی که تنها 14 سال داشت، در مسابقه زیبایی Miss Binggrae Beauty شرکت کرد و وارد صنعت سرگرمی کره جنوبی شد.

کیم سو یئون برای بازی در مجموعه‌های تلویزیونی معروفی همچون همه چیز در مورد حوا، آیریس، دادستان پرنسس، خانه خوشبخت و پنت‌هاوس: جنگ در زندگی شناخته می‌شود.

همچنین، سو یئون به عنوان فردی با قلب مهربان در صنعت سرگرمی کره شناخته می‌شود.

بیوگرافی بازیگران پنت‌هاوس (قسمت اول)
افت شهرت کیم سو یئون

گفتنی است، کیم سو یئون به دلیل ظاهر بالغ و متین خود، اغلب در نقش‌های بزرگ‌تر از سنش بازی می‌کرد؛ اما نقش‌آفرینی در شخصیت‌های خونسرد و تیپیک بودن به عنوان نقش اصلی، تاثیر منفی در زندگی حرفه‌ای سو یئون داشت و شهرت او در اواسط دهه ۲۰۰۰ کاهش پیدا کرد.

در‌نهایت، تلاش کیم برای ورود به  چین از طریق درام‌های چینی مانند درست مثل یک پروانه زیبا، پرواز  و بازرگانان آنهویی هم برای برگرداندن شهرتش به اوج ناموفق بود. بنابراین، کیم سو یئون به مدت سه سال استراحت کرد تا در مورد این که آیا می‌خواهد حرفه بازیگری را ادامه دهد یا نه فکر کند.

بازگشت دوباره کیم سو یئون به قله شهرت

کیم سو یئون در سال 2008 با  Gourmet به تلویزیون بازگشت و برای اولین بار، بازیگری را سرگرم‌کننده دانست.

یک سال بعد، کیم با بازی در آیریس زندگی کاری خود را دوباره آغاز کرد. گفتنی است، برای بازی در این سریال، کیم موهای بلند خود که نوعی علامت تجاری‌اش بود را کوتاه کرد و بر روی صحنه‌های اکشن خود بسیار سخت کار کرد تا در نقش جاسوس کره شمالی یک بازی قانع‌کننده را به نمایش بگذارد.

کیم سو یئون در سال ۲۰۱۰ میلادی با بازی در مجموعه کمدی-رومانتیک دادستان پرنسس، وجه دیگری از بازی خود را نشان داد. او در این مجموعه، نقش دادستان دادگستری تازه واردی را بازی کرد که علاقه ی زیادی به خرید و دوست‌یابی دارد و با هوش سرشار خود همکارانش راغافلگیر می‌کند. سو یئون در یکی از گفتگوهای خود گفته است، این نقش به عنوان یک شخصیت شوخ و غیرقابل پیش‌بینی با شخصیت خودش در زندگی واقعی بسیار شباهت دارد.

علاوه بر این‌ها، کیم در سال ۲۰۱۲ در فیلم گابی به عنوان یک باریستای سلطنتی نقش‌آفرینی کرد. او برای بازی در این فیلم تاریخی، مدت‌ها قبل از شروع فیلمبرداری مشغول یادگیری زبان روسی، تهیه قهوه و تیراندازی بود.

در‌نهایت، کیم سو یئون فعالیت خود در صنعت بازیگری را با بازی در فیلم‌ها و درام‌های دیگر ادامه داد تا در سال ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ میلادی در مجموعه پنت‌هاوس: جنگ در زندگی به ایفای نقش پرداخت.

بیوگرافی بازیگران پنت‌هاوس (قسمت اول)

زندگی شخصی کیم سو یئون

روابط شخصی کیم سو یئون

کیم سو یئون در سال ۲۰۱۷ با لی سنگ وو، بازیگر کره‌ای ازدواج کرد.

کیم سو یئون در یک برنامه در مورد ازدواج با همسرش گفته است: “قبل از ازدواج، ما تصمیم داشتیم قرارهای ۱۵ ساعته داشته باشیم؛ اما همسرم اصرار داشت صبح زود یکدیگر را ببینیم و من هم قبول کردم و با او همراه شدم. اما چند روز بعد، دچار سیاهی زیر چشم شدم؛ بنابراین تصمیم گرفتیم با هم ازدواج کنیم”.

سو یئون در مورد منتشر شدن خبر رابطه‌اش با لی سنگ وو اذعان داشته است: “من در حال آماده شدن برای فیلمبرداری فیلم The King of Mask Singer بودم که درست قبل از فیلمبرداری زمانی که مشغول تمرین بودم، خبرنگاری با من تماس گرفت تا به من اطلاع دهد که می‌خواهد مقاله‌ای در مورد رابطه احساسی و شخصی من و لی سنگ وو بنویسد. من به او التماس کردم که کمی صبر کند تا من فیلمبرداری را کامل کنم. من به آن خبرنگار گفتم من الان واقعا استرس دارم، پس انتشار این خبر را یک روز به تعویق بینداز. در‌نهایت، او توافق کرد که انتشار این خبر را به مدت یک روز به تعویق بیندازد.

با این حال، وقتی من فردای آن روز به صحنه فیلمبرداری رفتم؛ ۳۰ دقیقه قبل از حضور من روی صحنه، خبر رابطه ما توسط شخص دیگری منتشر شده بود. در آن لحظه، من احساس تاسف از آن خبرنگاری را داشتم که موافقت کرد به خاطر من یک روز صبر کند. من احساس وحشتناکی داشتم و واقعا نمی‌دانستم چه کاری باید انجام دهم. عوامل به من می‌گفتند که فیلمبرداری را سریع‌تر  شروع کنم، بنابراین من از آن‌ها پرسیدم که آیا می‌توانند فقط ۱۰ دقیقه دیگر به من فرصت دهند تا آماده شوم. من در این ۱۰ دقیقه با آن خبرنگار تماس گرفتم و به او گفتم که خیلی خیلی ناراحت هستم و از او پرسیدم که آیا حداقل می‌توانم با او مصاحبه‌ای انجام دهم؛ من در طول فیلمبرداری تنها به مصاحبه‌ای که می‌خواستم با آن خبرنگار انجام بدهم، فکر می‌کردم و احساس تاسف داشتم”

@مدیر کلوپ

img_20220807_132917_563_to2f.jpg

• او مانند جهنمی که در آتش میوسخت، درد نداشت، او خودِ جهنم بود 🕷‘      شیاطین سرخ

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...