رفتن به مطلب

بیوگرافی کیم‌یونگ‌دائه

Mahsabp4
 اشتراک گذاری

ارسال های توصیه شده

• مدیر آگهی
kim-young-dae.jpg

نام بازیگر: Kim Young Dae کیم ‌یونگ دائه 

بیوگرافی:

_ بیوگرافی کیم یونگ دائه _

معرفی کیم یونگ دائه:

کیم یونگ دائه ( kim young dae )متولد 2 مارس 1996 بازیگر و مدل اهل کشور کره جنوبی است.

اولین بازیگری وی در سال 2017 در درام وب  ” Office Watch 2 ” بود . او به عنوان یکی از نقش های اصلی در درام دبیرستانی ” تو فوق العاده ای ” که از شبکه MBC پخش شد در سال 2019 نقش آفرینی کرد.

کیم در سریال های به ” خنده در وایکیکی۲  ” در سال ۲۰۱۹ و  ” وقتی هوا خوب است ” سال ۲۰۲۰ در نقش های جزئی بازی کرد  وی اخیرا در سریال ” زیبای حقیقی ”  و  مجموعه تلویزیونی شبکه ی KBS2 در سریال ” پنت هوس:جنگ در زندگی ” حضور داشته است.

در ۱۷ اکتبر کیم در نمایشگاه SONGZIO HOMME طراح سونگ زئو( مجموعه ی بهار و تابستان ) در هفته ی مد  s/s hera seoul 2020 در Dongdaemun  Design plaza سئول حضور داشت.

شروع فعالیت :

کیم در سال اول دبیرستان ، برای تحصیل در هاربین چین رفت و در دانشگاه فودان ، یکی از معتبرترین دانشگاههای شانگهای چین ، تحصیل کرد. در طول تعطیلات دانشگاه ، او با نماینده آژانس فعلی خود ملاقات کرد و پیشنهاد بازیگری را دریافت کرد و بازیگری را شروع کرد زیرا فکر کرد : ” من می خواهم با کار در یک زمینه کاملاً متفاوت از آنچه تاکنون مطالعه کرده ام ، یک منطقه جدید را بیاموزم. ”
او گفته است وقتی برای اولین بار به عنوان بازیگر شروع به کار کردم با مخالفت شدیدی از طرف خانواده ام روبه رو شدم اما با کمک نماینده کمپانی ام به سختی پدر و مادرم را ترغیب کردم که شروع به بازی کنم و خوشبختانه اکنون آنها به طور فعال از من حمایت می کنند.

Kim young dae و حضورش در موزیک ویدئوها:

کیم تا به حال در دو موزیک ویدئو حضور داشته است:

در سال ۲۰۱۸ در موزیک ویدئو آهنگ ” اولین شب ” خواننده بن و کیم وون جو ،  ودر سال۲۰۲۱ در موزیک ویدئو آهنگ  ” اشک فارغ التحصیلی ” خواننده یون جونگ شین.

فکت ها و صبحت های کیم در مصاحبه ها:

Kim  در مصاحبه ای گفته است : ” من به عزت نفس سالم و خوب اعتقاد دارم . دلیل این اعتقادم این است که در دنیای سرگرمی ، افراد جذاب بسیاری وجود دارند و من هم باید یک چیز ثابت داشته باشم  بنابراین تصمیم گرفتم که عزت نفس سالم را به عنوان بزرگترین سلاح خود داشته باشم. من می توانم به دیگران  اعتماد کنم و از خودم محافظت کنم.”

او در مورد نظر دیگران در مورد خودش میگوید : ” بسیاری از افرادی که مرا از نزدیک نمیشناسند و فقط از بیرون مرا نگاه میکنند میگویند من به نظر سرد میرسم اما در حقیقت  من فردی سرد نیستم و زیاد حرف می زنم و زمانی که در کنار افرادی که با آنها احساس نزدیکی میکنم قرار میگیرم فردی بسیار فعالم  و با آنها شوخی و بازی زیادی میکنم او در ادامه گفته است در میان نقش های که بازی کرده است شخصیت نقش ( دو هو لی ) را در سریال  ” روزی که کشف کردم  ” به عنوان شخصیتی نزدیک شخصیت خود انتخاب میکند.

او در ادامه در مورد خودش گفته است : ” من بازیگری را انتخاب کردم و تلاش کردم به بازیگری که میخواستم باشم شبیه شوم من میخواستم بازیگری باشم که عالی به نظر میرسد.”

Kim young dae در مورد عادت های غذایی اش میگوید: ” غذای مورد علاقه من تئوکبوکی است. من همه نوع تئوکبوکی را دوست دارم از تند گرفته تا جاجانگ تئوکبوکی.”

او شیرینی مانند شکلات و آب نبات را دوست دارد و شکلات نعناع را نیز دوست دارد.

او در اولین مراسم دیدار با طرفدارانش برای آنها گیتار و پیانو زده و حتی آهنگ هایی هم برای انها اجرا کرده است.

او گفته است : ” مواقع زیادی پیش می آید که افراد مرا با نام نقش هایی که بازی کردم به جای نام واقعی خودم صدا میکنند.”

گفته شده که دو یا سه بار زمانی که کیم درحال  تحصیل در دوره راهنمایی بوده از کارمندان کمپانی ها پیشنهاد بازیگر شدن را دریافت می کرده است اما قبول نمیکرده است تا اول دبیرستان که بلاخره بازیگری را شروع کرده است.

کیم گفته از دیدن فیلم ، بازی بسکتبال و خوردن غذاهای خوشمزه لذت می برد.

وقتی در یک‌مصاحبه از او سوال شد که دوست دارد در روز ولنتاین چه چیزی به عنوان هدیه دریافت کند ، او گفته  دوست دارد عطر بگیرد. کیم در ادامه اشاره می کند که اخیراً به جمع آوری عطر و کارهای هنری علاقه نشان میدهد.

کیم در مورد عادت های خوابیدنش میگوید : ” برای اینکه بتوانم خوب بخوابم به  پتوی مورد علاقه ام نیاز دارم “

Kim young dae  در مصاحبه ای گفته است که این روز ها به آهنگ های راک گوش میدهد و آهنگ ” دوباره بخوان ” از خواننده جونگ هونگ ایل علاقه دارد.

انیمیشن مورد علاقه ی کیم  ” کوکو ” محصول پیکسار است.

کیم یونگ دائه در مورد علاقه ی خود به سفر کردن گفته ؛ دوست دارد به ایالات متحده سفر کند چون هرگز به آنجا نرفته او گفته اگه ۳۰ روز تعطیلات داشته باشد تمام ۳۰ روز را در سفر میگذراند همچنین گفته است کاش قدرت تلپورت داشتم تا راحت تر سفر کنم.

وقتی از کیم سوال شد که چه چیزهایی را با خودش به یک جزیره متروک می برد ، کیم  پاسخ داد ” تصفیه آب ” ، اما بلافاصله میگوید “من حتی نمی توانم دستگاه تصفیه آب را وصل کنم.” بعد تصفیه آب او غذا ، چاقو و آتش را انتخاب می کند تا باخود به جزیره ببرد .

کیم یانگ دائه گفته که او از جوانی قصد داشته  فوتبالیست شود. اوبا توجه به اینکه در رشته بازیگری تحصیل نکرده می گوید: ” برای اولین باری که جلوی دوربین میخواستم بایستم حتی نمیدانستم دوربین کجاست من در حالی که پشت به دوربین بودم و  پشت سرم را نشان می دادم شروع به بازی کردم. “

Kim young dae  و نقش اصلی:

در تاریخ 2 آوریل ، Xportsnews  گزارش داد که بازیگر نقش اصلی مرد درام آینده  شبکه ی SBS  به نام  ”  چرا اوه سو جه ؟ ”  ممکن است کیم یونگ دائه باشد.

در پاسخ به این گزارش ، آژانس کیم یونگ دائه اعلام کرد که به وی پیشنهاد شده است این نقش را بازی کند و او  در حال حاضر در حال مذاکره است.
” چرا اوه سو جه؟ ”   یک درام عاشقانه بین یک استاد دانشکده حقوق و دانشجو را به تصویر می کشد.
در اواخر ماه دسامبر بازیگر سئو هیون جین به عنوان بازیگر زن نقش اول  این درام تایید شد.
اگر کیم یونگ دای این نقش را بپذیرد ، اولین بار است که او نقش اصلی مرد را در یک درام تلویزیونی بازی می کند.
این درام توسط کیم جی یون نویسنده ی سریال های ” دروغ بعد از دروغ ” نوشته شده و کارگردانی این درام به عهده ی پارک سو جین کارگردان درام های ” پزشکان ، دکتر رمانتیک ، سرود  مرگ ”  است.

_ بیوگرافی کیم یونگ دائه _

•  
    • نام فارسی

کیم یونگ ‌دائه
    • نام انگلیسی

Kim young dae
    • نام اصلی

کیم‌ یونگ دائه
    • نام بومی

김영대
    • ملیت

کره جنوبی
    • تاریخ تولد شمسی

12 اسفند ۱۳۷۴
    • تاریخ تولد میلادی

۲ مارس۱۹۹۶
    • محل تولد

سئول
      مرد
    • وضعیت تاهل

مجرد
    • قد

۱۸۵ سانتی متر
    • گروه خونی

O
    • دین

پروتستانتیسم
    • شغل

بازیگر ، مدل
    • سال های فعالیت

۲۰۱۸ تا کنون
    • تحصیلات

رشته تجارت دانشگاه فودان چین( ترک تحصیل) ، دانشگاه فرهنگ و هنر دیجیتال سئول

سریال های کیم یونگ ‌دائه

سال عنوان سریال نقش
۲۰۱۸ Office Watch 2 Delivery man
۲۰۱۸ Just Too Bored Woo Seung-woo
۲۰۱۸ Crushes Reverse guest role
۲۰۱۸ Room of Romance Waiter
۲۰۱۸ It's Okay To Be Sensitive Do-hwan
۲۰۱۸ The Time Left Between Us Kim Min-shik
۲۰۱۹ It's Okay To Be Sensitive 2 Do-hwan
۲۰۱۹ Item teen Kim Sung-kyu
۲۰۱۹ Office Watch 3 Yeon Ha-jun
۲۰۱۹ Extraordinary You Oh Nam-joo
۲۰۲۰ When the Weather Is Fine Oh Young-woo
۲۰۲۰ Cheat on Me If You Can Cha Soo-ho
۲۰۲۰ The Penthouse: War in Life Joo Seok-hoon
۲۰۲۱ The Penthouse ۲: War in Life Joo Seok-hoon
۲۰۲۱ True Beauty Oh Nam-joo
2021 Undercover cameo
2021 School 2021 Kim Tae-jin

جوایز کیم یونگ ‌دائه

سال جایزه دسته بندی نتیجه کار نامزد شده
2019 جایزه بهترین بازیگر تازه کار جوایز شبکه MBC نامزد شده تو فوق العاده ای
۲۰۲۰ جایزه بهترین بازیگر تازه کار جوایز شبکه SBS نامزد شده پنت هوس:جنگ در زندگی
۲۰۲۰ جایزه بهترین بازیگر تازه کار جوایز شبکه KBS نامزد شده اگه میتونی به من خیانت کن
۲۰۲۰ جایزه بازیگر منتخب بینندگان جوایز شبکه KBS برنده اگه میتونی به من خیانت کن
۲۰۲۱ جایزه بهترین بازیگر جدید تلویزیون جوایز هنری بکسانگ نامزد شده پنت هوس: جنگ در زندگی

img_20220807_132917_563_to2f.jpg

• او مانند جهنمی که در آتش میوسخت، درد نداشت، او خودِ جهنم بود 🕷‘      شیاطین سرخ

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...