رفتن به مطلب

محلول عشق | ساحل پورده کاربر انجمن نودهشتیا

sahel_pourdeh_org
 اشتراک گذاری

ارسال های توصیه شده

نام رمان: محلول عشق
نام نویسنده: ساحل پورده
ژانر:عاشقانه ، طنز ، اکشن

خلاصه:
به عشق در نگاه اول اعتقاد دارید؟؟
خب... من هم ندارم... !
ولی به نفرت در نگاه اول اعتقاد دارم!
چرا که در نگاه اول به آرسام(هم‌دانشگاهی) حس نفرت بهم دست داد.
این داستان کلا در مورد منه !
رمان‌های طنز رو معمولا چه جوری شروع می‌کنند؟؟؟
خب من ساغرم.
کارشناسی ارشد شیمی رو می‌خونم و با یه هدف خیلی بزرگ دارم رشته ی شیمی رو دنبال می‌کنم.
من و آرسام توی دانشگاه باهم آشنا شدیم و بعد از طی ماجرا های خنده دار و هیجان‌انگیزی که خنده روی لباتون میاره نویسنده یکم شعله اکشن داستان رو براتون زیاد می‌کنه!
ولی از این که نویسنده می‌خواد ادامه زندگی من رو چیکار بکنه، خدا می‌دونه...بخدا منم مثل شما بی‌خبرم بیاید باهم بریم جلو... دستت و به من بده و راهی جاده زندگیه من شو! ( فقط مواظب باش با کله نری توی زمین چون یکم چاله چوله های زندگیم زیادن... فکر کنم داره داستان لو می‌ره فعلا!)
ناظر: @Negin jamali

ویرایش شده توسط مدیر راهنما
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

o9m3_img_20210304_171929_930.jpg

سلام خدمت شما نويسنده ي گرامی، ضمن سپاس از انتخاب شما، ورودتان را خیر مقدم می‌گوییم

چنان‌ چه علاقه ای مبنی بر آشنایی بیشتر با قواعد رمان نویسی دارید؛ به این تالار مراجعه کنید:👇
https://forum.98ia2.ir/forum/17-آموزش-نویسندگی/

انجمن نودهشتیا در صدد بر آمده که رمان شما بی هیچ عیب و نقصی اصلاح گردد پس یک ویراستار همراه و یک راهنمای اولیه، برای شما در نظر گرفته ایم.

@مدیر راهنما

@مدیر منتقد

@مدیر ویراستار

به نکات زیر توجه کنید:👇
1. از نوشتن کلمات ممنوعه و هرگونه متن که موجب نقض اسلام شود، به شدت خوداری کنید.
2. قبل از ارسال پارت خود، یک دور مطالعه کنید و اشکالات نگارشی و املایی را رفع کنید.
3. از پرداختن به موضوع های کلیشه ای تا جایی که ممکن است دوری کنید.
4. پس از ارسال هر پارت، جهت ویرایش، به ویراستار خود اطلاع دهید.
5. اگر در بخشی از رمان نیاز مند کمک هستید، در تالار اتاق فکر نویسندگان تاپیک زده تا مدیران به هم اندیشی شما رسیدگی کنند.

درخشیدن و موفقیت را برای شما آرزومندیم. رضایت شما نویسنده ی فهیم موجب افتخار ماست.
اکنون رمان شما مورد تایید ما گردیده و قادر به پارت گذاری هستید.
🌹قلمتون مانا، یا علی.🌹
"تیم خوبه نودهشتیا"

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...