رفتن به مطلب

معرفی و نقد رمان اکسیر | آفتابگردون کاربر انجمن نودهشتیا

ارسال های توصیه شده

%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B1%DB%B0%DB%B7%DB%

نام رمان: اکسیر

نویسنده: Aftbgrdoon

ژانرها: فانتزی_تخیلی، عاشقانه، معمایی

هدف: آدم‌ها گاهی تفاوت‌های زیادی با هم دارن. ولی برای رسیدن به یه هدف اون‌ها مجبور میشن با این تفاوت‌ها کنار بیان. اکسیر نشون میده که حتی با وجود ترس و نفرت، افرادی برای حفظ زندگی چطور در کنار هم مبارزه میکنن.

خلاصه: سیصد سال پیش، تیم پنج نفره‌ای از بهترین جوانان کشور به اتهام جاسوسی و زمینه‌سازی برای کشتار مردم بیگناه به مرگ محکوم میشن. با این وجود هیچکس نمیدونست که بعدها، اون پنج نفر به واسطه یه نفرین دوباره متولد میشن و حتی در کنار  هم قرار می‌گیرن. آینده مبهم و نامعلومه؛  قراره که اون سرنوشت شوم دوباره تکرار بشه؟

برای خواندن رمان کلیک کنید..

ویرایش شده توسط آفتابگردون
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 هفته بعد...

سلام عزیزم،  همون‌طور که میدونی من ویراستار رمان و تو خیلی‌های دیگه هستم ، اما این مدتی که هم رمانت رو ویراستاری کردم و هم خوندمش 

متوجه فرق کردن نوشته هات با بقیه شدم. به حدی تو زیبا و عالی مینویسی که من زمان ویرایش کردن پارت های رمانت غرق کلمات میشم و یادم میره اصلا برای چی اومدم توی صفحت.

میدونی، نوشتن تو من رو یاد این کتاب میندازه:

%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B1%DB%B0%DB%B8%DB%

که  ژول ورن یکی از بهترین نویسنده های دنیا در گزشته و حتی تا الان هم هست، سبک نوشتن توهم خیلی به این کتاب شباهت داره. فقط سبک نوشتنت، نه موضوعت!

صادقانه میگم که بین همه رمان هایی که توی سایت ها خوندم رمان تو فوق العاده هست.

همه چیش به نظر من عالیه و مشکلی نداره. از ایده گرفته تا جمله بندی و روند داستان و شخصیت ها و حرکت ها و توصیف کردنت!

امیدوارم موفق باشی و این راه رو همچنان با قدرت ادامه بدی، به امید روزی که ‌ رمان‌های تو چاپ بشن.❤

لینک به دیدگاه

..

ویرایش شده توسط Aftbgrdoon
لینک به دیدگاه

50 دقیقه قبل، Snowrita گفته است:

سلام عزیزم،  همون‌طور که میدونی من ویراستار رمان و تو خیلی‌های دیگه هستم ، اما این مدتی که هم رمانت رو ویراستاری کردم و هم خوندمش 

متوجه فرق کردن نوشته هات با بقیه شدم. به حدی تو زیبا و عالی مینویسی که من زمان ویرایش کردن پارت های رمانت غرق کلمات میشم و یادم میره اصلا برای چی اومدم توی صفحت.

میدونی، نوشتن تو من رو یاد این کتاب میندازه:

%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B1%DB%B0%DB%B8%DB%

که  ژول ورن یکی از بهترین نویسنده های دنیا در گزشته و حتی تا الان هم هست، سبک نوشتن توهم خیلی به این کتاب شباهت داره. فقط سبک نوشتنت، نه موضوعت!

صادقانه میگم که بین همه رمان هایی که توی سایت ها خوندم رمان تو فوق العاده هست.

همه چیش به نظر من عالیه و مشکلی نداره. از ایده گرفته تا جمله بندی و روند داستان و شخصیت ها و حرکت ها و توصیف کردنت!

امیدوارم موفق باشی و این راه رو همچنان با قدرت ادامه بدی، به امید روزی که ‌ رمان‌های تو چاپ بشن.❤

سلام.

نمیدونین تا حالا چندبار توی نوشتن کم انگیزه شدم ولی هربار یه نفر مثل شما کلی بهم انرژی داده.😅

تا حالا رمانای زیادی نوشتم و هنوز با نویسنده های مطرح خیلی فاصله دارم ولی امیدوارم که حتما یه روز به اون سطحی که از خودم انتظار دارم میرسم.

راستش خودمم خیلی دنبال چاپ رمان های دیگه ام هستم. شما ناشر خاصی  رو میشناسین یا راهی رو میشناسین که بشه برای چاپ اقدام کنم؟

چون خودم تازه وارد سایت و کلا فضای مجازی رمان شدم میپرسم.😅

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، Aftbgrdoon گفته است:

سلام.

نمیدونین تا حالا چندبار توی نوشتن کم انگیزه شدم ولی هربار یه نفر مثل شما کلی بهم انرژی داده.😅

تا حالا رمانای زیادی نوشتم و هنوز با نویسنده های مطرح خیلی فاصله دارم ولی امیدوارم که حتما یه روز به اون سطحی که از خودم انتظار دارم میرسم.

راستش خودمم خیلی دنبال چاپ رمان های دیگه ام هستم. شما ناشر خاصی  رو میشناسین یا راهی رو میشناسین که بشه برای چاپ اقدام کنم؟

چون خودم تازه وارد سایت و کلا فضای مجازی رمان شدم میپرسم.😅

آخه اگه با نویسنده های دیگه حرف بزنی یا رمان ها و چیزای اونا رو بخونی متوجه میشی چقدر استعداد و مهارت توی نوشتن داری و چقدر از بقیه فوق العاده تر هستی.

باور کن جدی میگم، عاشق نوشتنت شدم خیلیم مشتاقم ادامه رمانت رو بزاری و بخونم. علت اینکه لایکم نداری اینه با بچای زیادی توی انجمن دوست نیستی.

خب درمورد چاپ رمانم بگم  که فکر میکنم اگه به ۲۵ پارت برسی، میتونی درخواست منتقد بدی و نقد حرفه ای میشه رمانت که من فکر نمیکنم کسی ایرادی بگیره، خوشبختانه رمانت صحنه دار یا نامناسب هم نیست و از این طریق امتیاز منفی نمیگیری، علاوه بر این تو میتونی درخواست تعیین سطح قلم بدی و متوجه بشی که قلمت در چه حدی هست، اگهB یا A باشی از طریق انجمن میتونی رمانت رو چاپ کنی.

توی صفحه نخستم انتشاراتی های همکار هستن، چون من خودمم بد از دوسال برگشتم به سایت زیاد ازین مورد خبر ندارم ولی اگه رمانت تایید بشه، سطح قلمت a یا نهایتا B باشه  و بالای ۵۰۰ صفحه رمانت بشه، میتونی چاپش کنی.

چون تو واقعا استعداد داری و توی نوشتن معرکه ای

لینک به دیدگاه

10 ساعت قبل، Snowrita گفته است:

آخه اگه با نویسنده های دیگه حرف بزنی یا رمان ها و چیزای اونا رو بخونی متوجه میشی چقدر استعداد و مهارت توی نوشتن داری و چقدر از بقیه فوق العاده تر هستی.

باور کن جدی میگم، عاشق نوشتنت شدم خیلیم مشتاقم ادامه رمانت رو بزاری و بخونم. علت اینکه لایکم نداری اینه با بچای زیادی توی انجمن دوست نیستی.

خب درمورد چاپ رمانم بگم  که فکر میکنم اگه به ۲۵ پارت برسی، میتونی درخواست منتقد بدی و نقد حرفه ای میشه رمانت که من فکر نمیکنم کسی ایرادی بگیره، خوشبختانه رمانت صحنه دار یا نامناسب هم نیست و از این طریق امتیاز منفی نمیگیری، علاوه بر این تو میتونی درخواست تعیین سطح قلم بدی و متوجه بشی که قلمت در چه حدی هست، اگهB یا A باشی از طریق انجمن میتونی رمانت رو چاپ کنی.

توی صفحه نخستم انتشاراتی های همکار هستن، چون من خودمم بد از دوسال برگشتم به سایت زیاد ازین مورد خبر ندارم ولی اگه رمانت تایید بشه، سطح قلمت a یا نهایتا B باشه  و بالای ۵۰۰ صفحه رمانت بشه، میتونی چاپش کنی.

چون تو واقعا استعداد داری و توی نوشتن معرکه ای

خیلی ممنونم.

یه مقدار تو دوست یابی ضعیفم ولی از امروز استارتشو میزنم.😅

اهان حتما پارتا رو زودتر میذارم تا بعدش درخواست نقد بدم.

چه خوب حتما درمورد چاپ اقدام میکنم خیلی ممنون از کمکت.😅🙏🏻

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، Aftbgrdoon گفته است:

خیلی ممنونم.

یه مقدار تو دوست یابی ضعیفم ولی از امروز استارتشو میزنم.😅

اهان حتما پارتا رو زودتر میذارم تا بعدش درخواست نقد بدم.

چه خوب حتما درمورد چاپ اقدام میکنم خیلی ممنون از کمکت.😅🙏🏻

منم روز های اولی که اومده بودم انجمن با کسی دوست نبودم😂🤦🏻‍♀️

اره گلم، مطمئنم موفق میشی💕

خواهش میکنم 🤝🏼😘

لینک به دیدگاه

19 دقیقه قبل، Snowrita گفته است:

منم روز های اولی که اومده بودم انجمن با کسی دوست نبودم😂🤦🏻‍♀️

اره گلم، مطمئنم موفق میشی💕

خواهش میکنم 🤝🏼😘

اره به زمان نیازه.😅

تو هم موفق باشی.💚👍🏻

لینک به دیدگاه

5 دقیقه قبل، Aftbgrdoon گفته است:

اره به زمان نیازه.😅

تو هم موفق باشی.💚👍🏻

مرسی گلم❤

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
  • ناظر رمان

عزیزم مقدمه رو.با تاپیک اول بذاری بهتره

لینک به دیدگاه

7 دقیقه قبل، ملیکا ملازاده گفته است:

عزیزم مقدمه رو.با تاپیک اول بذاری بهتره

یعنی تو تاپیک نقد هم بذارمش؟

لینک به دیدگاه

• ناظر رمان
40 دقیقه قبل، آفتابگردون گفته است:

یعنی تو تاپیک نقد هم بذارمش؟

نه گلم هم توی رمانت اول پارت یک بود معمولا بعد از خلاصه قرارش می دن رمان اینطوری با نظم تر می شه بنظر من

لینک به دیدگاه

1 دقیقه قبل، ملیکا ملازاده گفته است:

نه گلم هم توی رمانت اول پارت یک بود معمولا بعد از خلاصه قرارش می دن رمان اینطوری با نظم تر می شه بنظر من

اونجا درستش کردم ممنون که گفتی🤗💚

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

سلام عزیزم چند پارت از رمانتو خوندم اومدم نقد کنم^^🧡

اسم رمانت کلیشه‌ای نبود و منو به راحتی جذب کرد. به موضوع خورد مخصوصا به ژانر ها^^

پارت اولت رو که خوندم به نظرم ایده‌ای جدید داری، فضا سازی، حس، و... اینا رو خیلی خوب اومدی.  اشکالات نگارشی و یا چیز دیگه‌ای هم نداشت...*-*

موفق باشی قلمت مانا♥️🙌🏻

@Ghazalehꨄ︎ @آفتابگردون

لینک به دیدگاه

48 دقیقه قبل، ساتوری گفته است:

سلام عزیزم چند پارت از رمانتو خوندم اومدم نقد کنم^^🧡

اسم رمانت کلیشه‌ای نبود و منو به راحتی جذب کرد. به موضوع خورد مخصوصا به ژانر ها^^

پارت اولت رو که خوندم به نظرم ایده‌ای جدید داری، فضا سازی، حس، و... اینا رو خیلی خوب اومدی.  اشکالات نگارشی و یا چیز دیگه‌ای هم نداشت...*-*

موفق باشی قلمت مانا♥️🙌🏻

@Ghazalehꨄ︎ @آفتابگردون

ممنونم عزیزم خوش حالم که اکسیر رو دوست داشتی🤗💚

لینک به دیدگاه

سلام عزیزم😁

چند پارت از رمانتو خوندم و اومدم نقد کنم رمان زیبات رو و برم🧡

اسم رمانت کلیشه‌ای نبود و منو به راحتی جذب کرد. آدم اولش کنجکاو میشه و با خودش میگه حتما رمانت ژانر تخیلی و همینطورم بود.

پارت اولت رو که خوندم خیلی متفاوت بود.  در مقایسه با رمان هایی که خوندم خیلی متفاوت و جالبه. اشکالات نگارشی هم نداشتی عزیزم.

موفق باشی 

@Ghazalehꨄ︎ @آفتابگردون

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • سانسورچی

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...