رفتن به مطلب

بیوگرافی sunmi

Mahsabp4
 اشتراک گذاری

ارسال های توصیه شده

• مدیر آگهی

بیوگرافی سانمی خواننده از واندر گرلز با ناگفته های زندگی

سانمی خواننده از واندر گرلز Sunmi با عکس و بیوگرافی

بیوگرافی سانمی خواننده از گروه کره ای واندر گرلز و همسرش با عکس و ناگفته هایی از شروع تا شهرت و علایق اش را می خوانید

بیوگرافی سانمی خواننده از واندر گرلز

لی سانمی متولد 2 می 1992 در کره جنوبی ، خواننده و نوازنده گیتار است

فارغ‌ التحصیل رشته تئاتر موزیکال از دانشگاه دونگ گوک می باشد که خوانندگی را رسما از سال 2007 با گروه «واندر گرلز» و تحت نظر کمپانی جی وای پی آغاز کرد

او با 166 سانتی متر قد و 49 کیلوگرم وزن دارای گروه خونی AB است

Sunmi-photokade-com-3.jpg

خانواده و ناپدری

لی سونمی (Lee Sunmi) روز 12 اردیبهشت 1371 در شهر ایکسان استان جولای شمالی در کره جنوبی متولد به دنیا آمد و دو برادر کوچکتر از خود دارد

وقتی او هنوز یک کارآموز بود پدرش در اثر بیماری سل درگذشت و پس از مدتی مادرش با مرد دیگری ازدواج کرد و سانمی نام خانوادگی ناپدری اش را گرفت

او برادران کوچکترش را بسیار دوست دارد و با آنها ارتباط خوبی دارد و در تماس است

فقر و تصمیم برای شهرت

سانمی گفته با دیدن وضعیت اسفبار خانواده اش بعد از بستری شدن پدرش در بیمارستان ، برای اولین بار در 12 سالگی تصمیم گرفته مشهور شود

او در 13 سالگی با دیدن کارهای «بوآ» خواننده پیشکسوت برای خوانندگی مصمم شد

بیوگرافی سانمی خواننده کره ای

بیوگرافی سانمی خواننده از واندر گرلز Sunmi با عکس جدید

شرکت در تست کمپانی

او در 14 سالگی به سئول رفت تا در تست استعدادیابی کمپانی بزرگ جی وای پی شرکت کند که در این تست پذیرفته شد و دوران کارآموزی خود را آغاز کرد

ماجرای مرگ پدر

سانمی که پس از بیماری شدید پدرش نان آور خانه شده بود تصمیم گرفت برای یک شبه ثروتمند شدن علاقه خود به معلمی را کنار گذاشته و خواننده شود

او در سئول در حالی مشغول کارآموزی بود که برادران کوچکترش از پدر مراقبت میکردند

خودش می گوید پدرم معمولا پیش من درد و دل میکرد، یک روز به من پیام داد که دارد میرود و من خیال کردم این هم درد و دل است و جوابش را ندادم

او اما درست فردایش فوت شد ، این اتفاق درست 3 ماه قبل از شروع به کار من اتفاق افتاد

عکس جدید سانمی خواننده از واندر گرلز Sunmi با بیوگرافی کامل

آغاز به کار با واندر گرلز

سونمی خواننده ، در می سال 2006 وتقی 14 ساله بود بعنوان عضوی از گروه جدید کمپانی جی وای پی به نام واندر گرلز معرفی شد

این گروه در فوریه 2007 کار خود را با آهنگ Irony شروع کردند و ظرف دو سال با آهنگهای Tell Me و So Hot و Nobody به شهرتی باورنکردنی دست یافتند

آهنگهای آنها با وجود گذشت سالها ، هنوز هم بسیار در کره و خارج از کره محبوب است

فعالیت در آمریکا

سانمی در فعالیت های آمریکایی گروهش نیز شرکت داشت و با نام مستعار «می می» به همکاری با برادران جوناس پرداخت

بیوگرافی سانمی خواننده کره ای از واندر گرلز Sunmi با عکس جدید

ترک گروه برای ادامه تحصیل

سانمی دوران راهنمایی و دبیرستان خود را در مدرسه چونگدام گذراند‌ و سال 2010 گروه واندر گرلز را به مدت سه سال ترک کرد تا به ادامه تحصیل در رشته تئاتر موزیکال در دانشگاه دونگ گوک بپردازد

بازگشت به خوانندگی با سولو

پس از سه سال تحصیل در دانشگاه سانمی در سال 2013 بعنوان یک خواننده سولو شروع به کار کرد و دو تک آهنگ «24 Hours» و «Full Moon» را منتشر کرد که بسیار موفق بودند و در جایگاه های برتر چارتهای موسیقی قرار گرفتند

در نهایت سال 2015 پس از پنج سال دوری به گروه واندر گرلز (Wonder Girls) بازگشت و اعلام کرد تا انحلال گروه با آنها می ماند

تصاویر سانمی خواننده کره ای از واندر گرلز Sunmi با ناگفته های شخصی

@مدیر تبلیغات

img_20220807_132917_563_to2f.jpg

• او مانند جهنمی که در آتش میوسخت، درد نداشت، او خودِ جهنم بود 🕷‘      شیاطین سرخ

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر آگهی

آهنگسازی

سانمی در آگوست 2015 در آلبوم Reboot واندر گرلز سه آهنگ ساخت و در سال 2016 نیز برای مینی آلبوم Why So Lonely در ساخت دو آهنگ همکاری نمود

انحلال گروه تا تعویض کمپانی

گروه محبوب واندر گرلز پس از 10 سال و پس از انتشار آخرین آهنگ خود به نام Draw Me در سال 2017 منحل شدند ، سانمی سپس به کمپانی ABYSS پیوست تا فعالیت های سولوی خود را از سر بگیرد

عکس سانمی خواننده از واندر گرلز

Sunmi-photokade-com-8.jpg

ادامه فعالیت سولو

او تک آهنگ Gashina را سال 2017 منتشر کرد که با استقبال داخلی و خارجی بزرگی روبرو شد و حتی توسط بیلبورد بعنوان سومین آهنگ برتر کیپاپ آن سال معرفی شد

آل کیل و بهترین آلبوم سال

در سال 2018 سانمی آلبوم Warning را منتشر کرد که آهنگ Siren از این آلبوم در تمام شش چارت موسیقی کره اول شد و به اصطلاح آل کیل انجام داد

این آلبوم توسط بیلبورد بعنوان بهترین آلبوم کیپاپ 2018 برگزیده شد

تصاویر سانمی خواننده کره ای از واندر گرلز Sunmi با ناگفته های شخصی

اولین تور جهانی

از فوریه تا ژوئن 2019 ، سانمی اولین تور جهانی خود را با عنوان Warning را برگزار کرد و از 18 شهر آسیا ، آمریکا و اروپا بازدید نمود

دیگر آهنگها

در بحبوحه تور در 4 مارس 2019 ، سانمی تک آهنگ Noir را منتشر کرد ، او پس از اتمام تور جهانی تک آهنگ خود Lalalay را نیز در 27 آگوست 2019 به بازار عرضه کرد

در سال 2020 او آهنگهای Gotta Go و Pporappippam و در سال 2021 آهنگ Tail را منتشر کرد که همگی با استقبال مواجه شدند

عکس جدید سانمی خواننده کره ای از واندر گرلز Sunmi

تجربه بازیگری

در فوریه 2020 سانمی آهنگ Gotta Go را برای وب درامای XX که خودش هم در آن ایفای نقش کوتاهی داشت خواند

او تاکنون در سریال های دیگری مانند «The Producers» و «YG Future Strategy Office» نیز حضور کوتاه داشته است

فعالیت های تجاری

سانمی در سال 2020 بعنوان مدل منحصربفرد بازی رایانه ای Yokai Kitchen انتخاب شد و در تبلیغات آن حضور داشت ، همچنین همین سال با پرند پوما وارد همکاری شد

Sunmi-photokade-com-11.jpg

همکاری با جی وای پارک و پارک وون

در 12 آگوست 2020 ، سانمی و رییس کمپانی سابق خود؛ جی وای پارک دوئت When We Disco را منتشر کردند که در آن دوران بسیار محبوب شد

او همچنین در آهنگ Oh Yeah از خواننده پارک وون همکاری کرد.

اصطلاح سانمی پاپ

سبک سانمی در کره بسیار پرطرفدار و شناخته شده است بطوری که سال 2018 یک اصطلاح به نام سانمی پاپ برای سبک او ساخته شد که هنوز هم کاربرد دارد

خودش میگوید: مهم نیست چقدر آهنگم شاد و هیجان انگیز باشد، بهرحال همیشه یک احساس اندوه و دوگانگی در آن وجود خواهد داشت

عکس بیوگرافی سانمی واندر گرلز

Sunmi-photokade-com-12.jpg

ماجرای تمسخر هندی ها

در سال 2020 سانمی و دو نفر از رقصنده هایش در تیک تاک ویدیویی منتشر کردند که در آن میرقصیدند، کمی بعد آنها به این متهم شدند که دارند یک رقص کلاسیک هندی را مسخره میکنند و توسط بسیاری از مخاطبان مورد انتقاد قرار گرفتند

سانمی در واکنش عذرخواهی کرد و گفت: هیچ قصدی پشت این فیلم وجود نداشت، من بخاطر نا آگاهی ام از تمام افرادی که آسیب دیده اند عذرخواهی میکنم

داور مسابقه

سانمی در سال 2020 به عنوان یکی از داوران مسابقه Sing Again انتخاب شد ، برخی از داوری او انتقاد کردند و برخی گفتند او سالهاست خواننده است و میتواند قضاوت کند

سانمی در واکنش اظهار داشت: من فقط میخواستم همه احساسات هر شرکت کننده را به مردم نشان دهم، با این حال بیشتر تلاش میکنم تا در آینده بهتر عمل کنم

داستان زندگی سانمی خواننده کره ای از واندر گرلز Sunmi با ناگفته ها

شایعه همجنسگرایی

در سال 2017 برخی از کاربران شبکه های اجتماعی شایعاتی درباره همجنسگرایی او پخش کردند

آنها دلیل حرف های خود را ناخن های همیشه کوتاه سانمی می‌ دانستند ، زیرا همجنسگرایان زن برای فعالیت های جنسی معمولا ناخن هایشان را کوتاه نگه میدارند

سانمی در واکنش به این حرف ها به شوخی در شبکه های اجتماعی گفت: مگه ناخن های من چشه؟ ، هم گروهی او هایلیم نیز اظهار داشت: ما برای ساز زدن معمولا ناخن هایمان را کوتاه نگه میداریم!

رابطه عاشقانه

این هنرمند باسابقه تاکنون روابط عاشقانه خود را آشکار نکرده و به گفته خبرگزاری ها قبلا حداقل یک رابطه پنهان داشته است

بیوگرافی سانمی خواننده کره ای

Sunmi-photokade-com-14.jpg

فعالیت های خیریه

در 26 فوریه 2020 ، سانمی اسکرین شات کمک مالی 10 میلیون وونی خود را به اشتراک گذاشت. او نوشت:

من از طریق انجمن Hope Bridge Disaster Relief کمک مالی کردم. لطفاً به ایمنی تیم پزشکی نیز توجه کنید

علایق

خواننده مورد علاقه سانمی دریک است ، بازیگر مورد علاقه اش «رابرت داونی جونیور» و رنگ مورد علاقه اش بنفش است

Sunmi-photokade-com-15.jpg

ناگفته‌ ها

سانمی به انگلیسی مسلط است و نام های مستعار وی «می می» و «میا» است و میتواند گیتار بیس بزنید و بخاطر پاهای بلند 110 سانتی متریش هم معروف است

img_20220807_132917_563_to2f.jpg

• او مانند جهنمی که در آتش میوسخت، درد نداشت، او خودِ جهنم بود 🕷‘      شیاطین سرخ

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...