رفتن به مطلب

معرفی و نقد رمان (عشق با تمام دیوانگی )| ( نام کاربریfatee)کاربر انجمن نودهشتیا

اشتراک گذاری

ارسال های توصیه شده

• مدیر سرپرست

spacer.png

اسم نویسنده:فاطمه معینی

اسم رمان: عشق باتمام دیوانگی

هدف:علاقه به نویسندگی وقلم قوی 

ژانر:عاشقانه،طنز،معمایی،همخونه ای

زمان پارتگذاری:هرهفته،روزنامعلوم،

مقدمه:همیشه میگن زندگی هرروزش شروع جدیده اما من میگم زندگیم ازوقتی شروع شد که تو واردش شدی،میجنگم برای باتو بودن،زمین میخورم وحتی درراه تو حاضرم فداشم.

خلاصه:چهارتا تا دوست صمیمی ،لجباز،مغرور وبازهم چهارتا تا دوست دیگه باهمون خصوصیات،اینکه اولش چی میشه مهم نیس اخرش مهمه ک شیرین ونمکیه.داستانی به شدت  جذاب وخاص فقط کافیه خودتو بزاری جای اونا وتمام.

با جیغ اسمشو صدا زدم...

ویرایش شده توسط Fatee
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 ماه بعد...
  • مدیر سرپرست

ای خدا، این صفحه من چرا باید خالی باشه؟! اصلا بیایید اینجا اعتراض کنید، اما حداقل یه چیزی بگید آدم انگیزه بگیره😷😞 تار عنکبوت بست اینجا

@ Torkan dori ,

@ Z.mim ,

@ M.M☆ویژه☆ ,

@ متین ،

@ یگانه جان ،

😷

ویرایش شده توسط Fatee
لینک به دیدگاه

عه اینجا کجاس؟ عه فهمیدم صفحه نقد فاطیمه😂

خب جونم واست بگه که... رمانتیک محشره فقط همون که گفتم! رو توصیفات ی نمه بیشتر کار کن💋

negar_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B2%DB%B0%DB%

♧انتقامی از جنس خون, مَجاز♧

-تو هیچ وقت نمی‌تونی جلوی سرنوشتی که از پیش تعیین شده بایستی؛ حقش رو داری، ولی‌توانش رو نه!

بعضی اوقات فقط باید بشینی و نگاه کنی که چه راحت داری همه چیزت رو از دست میدی. بعضی اوقات فقط باید بی‌ تفاوت بمونی و بدون هیچ واکنشی، تنها نطاره‌گر نمایش بدبختی‌هات باشی.

تو بعضی مخمصه‌ها، تلاش فقط نتیجه معکوس میده؛ عین دست و پا زدن تو یه باتلاق، که هیچی جز سرعت غرق شدت عایدت نمی‌کنه...!

ساردینیا، معمایی با یک کارآگاه متفاوت

حافظه سیاه، در جستوجوی حافظه ای با رنگ و بوی سیاهی

لینک به دیدگاه

خب سلام سلام فاطمه‌ی عزیزم اومدم به جنگ عنکبوت ها💆🏻‍♀️😂

خب از اسم شروع می‌کنم⬅️ بااینکه استفاده از "عشق" توی اسم رمان کلیشه شده اما "عشق با تمام دیوانگی حس خوبی بهم منتقل کرد و کاملا هم با ژانرهای عاشقانه و طنز تناسب داره💯

خلاصت یجورایی قسمتی از رمانه ممکنه خواننده رو کنجکاو کنه نسبت به ادامه ولی برای خلاصه مناسب نیستت و اطلاعاتی که باید رو به خواننده منتقل نمیکنه...

مقدمه خوب و دلنشین بود شروعت هم بد نبود اما، اما! فضاسازیت جای کار بیشتری داره! تاجایی که من خوندم هیچ ذهنیتی از خونه، کلاس، شهربازی و یا حتی رستورانی که توش چند تا پسر مامانی (!) میبینن توی ذهن مخاطب ایجاد نمیکنی! در رابطه با شخصیت‌ها هم این موضوع تا حدودی صدق میکنه...

سیر رمان هم یه کوچولو تنده بهتره یکم بیشتر روی توصیفات وقت بزاری تا خواننده با صحنه‌ها و رویداد‌ها بیشتر ارتباط بگیره.

و همین دیگه ^^ قلمت مانا عزیزم🤍

@ Gh.a29

ویرایش شده توسط Z.mim

☆ رمان مُتَّحِدین

لینک به دیدگاه

• مدیر سرپرست
18 دقیقه قبل، Torkan dori گفته است:

عه اینجا کجاس؟ عه فهمیدم صفحه نقد فاطیمه😂

خب جونم واست بگه که... رمانتیک محشره فقط همون که گفتم! رو توصیفات ی نمه بیشتر کار کن💋

وایی مرسی ژیگرم، فدات، چشم😂😍

لینک به دیدگاه

• مدیر سرپرست
3 دقیقه قبل، Z.mim گفته است:

خب سلام سلام فاطمه‌ی عزیزم اومدم به جنگ عنکبوت ها💆🏻‍♀️😂

خب از اسم شروع می‌کنم⬅️ بااینکه استفاده از "عشق" توی اسم رمان کلیشه شده اما "عشق با تمام دیوانگی حس خوبی بهم منتقل کرد و کاملا هم با ژانرهای عاشقانه و طنز تناسب داره💯

خلاصت یجورایی قسمتی از رمانه ممکنه خواننده رو کنجکاو کنه نسبت به ادامه ولی برای خلاصه مناسب نیستت و اطلاعاتی که باید رو به خواننده منتقل نمیکنه...

مقدمه خوب و دلنشین بود شروعت هم بد نبود اما، اما! فضاسازیت جای کار بیشتری داره! تاجایی که من خوندم هیچ ذهنیتی از خونه، کلاس، شهربازی و یا حتی رستورانی که توش چند تا پسر مامانی (!) میبینن توی ذهن مخاطب ایجاد نمیکنی! در رابطه با شخصیت‌ها هم این موضوع تا حدودی صدق میکنه...

سیر رمان هم یه کوچولو تنده بهتره یکم بیشتر روی توصیفات وقت بزاری تا خواننده با صحنه‌ها و رویداد‌ها بیشتر ارتباط بگیره.

و همین دیگه ^^ قلمت مانا عزیزم🤍

سلام جیگرم، اوم، ممنونم از توضیحاتت،چشم تمام تلاشم رو میکنم.😍😍

لینک به دیدگاه

سلام سلام فاتی جون اومدم پارت 1 رمانتون رو نقد کنم،

خب رمانتون جنبه طنز داره و اگه توصیفات بیشتر بشه قطعا خواننده از خواندن پارت ها می‌خنده، عزیزم یک جاهایی جملات رو نصفه کردی و کامل نگفتی حتما این رو درست کن، یک جاهایی جملات رو جابجا نوشتید و این حتما باید درست بشه چون مفهومش رو درست نمی رسونه، فضا سازی هم اگه بیشتر کنید عالی میشه، با آرزوی پیشرفت های شما در رمانتون

لینک به دیدگاه

• مدیر سرپرست
2 ساعت قبل، MOBINA.MN گفته است:

سلام سلام فاتی جون اومدم پارت 1 رمانتون رو نقد کنم،

خب رمانتون جنبه طنز داره و اگه توصیفات بیشتر بشه قطعا خواننده از خواندن پارت ها می‌خنده، عزیزم یک جاهایی جملات رو نصفه کردی و کامل نگفتی حتما این رو درست کن، یک جاهایی جملات رو جابجا نوشتید و این حتما باید درست بشه چون مفهومش رو درست نمی رسونه، فضا سازی هم اگه بیشتر کنید عالی میشه، با آرزوی پیشرفت های شما در رمانتون

سلام سلام عزیزم. 

اول اینکه خوشحالم کردی که اومدی و رمانم رو نقد کردی، دوم اینکه خوشحال‌ترم کردی که وقت گذاشتی و اونو خوندی.

بله چشم، حتما حتماااااااا به تمام نکاتی که گفتی توجه میکنم، و اون چند مورد هم تصحیح میکنمممم. مرسی جان دل

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...