رفتن به مطلب
انجمن نودهشتیا
  • ثبت نام

مینیون‌ها: خیزش گرو (Minions: The Rise of Gru)

ارسال های توصیه شده

• مدیر آگهی

مینیون‌ها: خیزش گرو (Minions: The Rise of Gru)

مینیون‌ها

• کارگردان: Kyle Balda, Brad Abelson
  • بازیگران: Pierre Coffin
  • تاریخ اکران: ۲ جولای ۲۰۲۱ (۱۱ تیر ۱۴۰۰)

این دومین بار است که موجودات زرد بامزه‌ و خنگی که از انیمیشن «من نفرت‌انگیز» بیرون آمدند یک فیلم مستقل برای خودشان دارند. «مینیون‌ها» (محصول ۲۰۱۵) که قسمت اول بود فیلم تقریبا بچگانه‌ای از کار درآمد و موفقیت سری فیلم‌های «من نفرت‌انگیز» را دنبال نکرد. حالا قسمت دوم به اسم «مینیون‌ها: خیزش گرو» انیمیشن کامپیوتری سه بعدی کمدی است که دنباله‌ای بر قسمت اول و در حقیقت پیش درآمدی بر اولین قسمت «من نفرت‌انگیز» محسوب می‌شود. درست بعد از اتفاقات فیلم محصول ۲۰۱۵ این‌بار در قلب دهه‌ی هفتاد هستیم و گروی ۱۲ ساله در حومه‌ی شهر بزرگ می‌شود. او طرفدار یک گروه شریر است و تصمیم دارد خودش هم آنقدر شریر بشود که بتواند به آن گروه بپیوندد. وقتی رهبر گروه اخراج می‌شود گرو با جانشین او مصاحبه می‌کند تا بتواند به گروه بپیوندد. اما اتفاقات خوب پیش نمی‌رود و وقتی اوضاع بدتر می‌شود که گرو با کمک مینیون‌ها چیزی از گروه می‌دزدد و تبدیل به دشمنشان می‌شود.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 1 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...