رفتن به مطلب
انجمن نودهشتیا
  • ثبت نام

داستان آرزو می‌کنم که | یگانه بیات کاربر انجمن نودهشتیا

yeghaneh.bayat
 اشتراک گذاری

ارسال های توصیه شده

نام داستان: آرزو می‌کنم که... 

نام نویسنده: یگانه بیات

ژانر: ادبی 

هدف: ارزش دختران   و زنان 

خلاصه: همه زنان و دختران سرزمینم باید ارزششان رو بدانند و تلاشی کنند تا موفق شوند. 

ساعت پارت گذاری: ۱۱:۱۴

مقدمه: قلم بر میدارم و مینوسم. هر آنچه را که در دنیای خیالم برای آرزوهایم متولد کردم. 

من یک دخترم همانند دختران دیگر سرزمینم دختری که در سعي دارد نشان بدهد دختر ها هم میتوانند به خواسته هایشان برسند و آرزوهای یک دختر به حقیقت تبدیل میشود

و آرزویش آرزو نمی‌ماند. 

**الأمل رحمة لامتی ولولا الأصلى ما وصلت والده ولدها ولا غرس غاوش شجرا ها:امید و ارزو برای امت من لطف و رحمت الهی است. اگر امید و آرزو نبود هیچ مادر به فرزندش شیر نميداد. و هیچ

باغبانی درختی نمی نشاند.

ویرایش شده توسط ۰۹۰۲۸۸۱۹۵۲۷
برای تایید مدیران
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

قلم بر میدارم و مینوسم. هر آنچه را که در دنیای خیالم برای آرزوهایم متولد کردم

من یک دخترم همانند دختران دیگر سرزمینم دختری که در سعي دارد نشان بدهد دختر ها هم میتوانند به خواسته هایشان برسند و آرزوهای یک دختر به حقیقت تبدیل میشود

و آرزویش آرزو نمی‌ماند

**الأمل رحمة لامتی ولولا الأصلى ما وصلت والده ولدها ولا غرس غاوش شجرا ها:امید و ارزو برای امت من لطف و رحمت الهی است. اگر امید و آرزو نبود هیچ مادر به فرزندش شیر نميداد. و هیچ

باغبانی درختی نمی نشاند.

در دیار من بش جنگل های شهر من درختی بزرگ و زیبا است آن درخت ریشه هایی به وسعت دریا داشت. ریشه هایش تا به ابر ها رفته و در ابر ها فرو رفته بود . پاهایش همان ریشه هایش بود که در هوا معلق بود. که شاخه هایش از زمین

گسترانیده شده بود درخت کهنسال من مانند دیگر درختان نبود او معکوس به زندگی خود ادامه میداد. کسی نمیتوانست به آن درخت تکیه دهد یا از سایه اش بهره ببرد یا حتی از میوه

هایش لذت ببرد

اما من آن درخت زیبا را دوست داشتم آن درخت مانند زندگی مشقت بار من است. انگار خودم هستم که با تمام توان دست هایم را رو خاک میکنم تا شاید مانند 

دیگران شوم اما من نمیدانستم که دستانم در تلاشی بی فایده بودند زیرا باید از زمان حال لذت بود و قدر تک تک لحظات زندگی را دانست مدتها گذشت تا من فلسفه آن درخت کهنسالی را فهمیدم دانستم اگر چه او در سختی بود ولی مهم این بود که او با دیگران فرق داشت همیشه مانند دیگران بودن

خوب نیست. اگر همانند دیگران باشی هم تو هم دیگران خسته میشوین اری

آرزو من این است که در مقابل سختی ها مقاوم باشیم. در زندگی ام تلاش کنم که در آن تغییری ایجاد کنم هر چند

سخت است و حدس میزنم غير ممکن أما من این را میدانم که غیر ممکن غیر ممکن است افكار امروز شما تبديل به واقعیت ميشود یا زندگیتان را تباه میکند و یا شما را موفق ترین آدم روی زمین می‌کند یادتان باشد قدمهای کوچک امروز شما میتواند موفقیت های بزرگ فرداییتان باشد هر چقدر هم که در وجودتان کاستی هایی است باید

تلاش کنید که بر آنها غلبه کنید

یگانه بیات

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...